Şimdi Ara

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie (245. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.901
Cevap
41
Favori
143.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Güncel olmayan konuya mesaj atıp sen hortlatıyon zaten sen olmasan bildirim gelmeyecekti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bLackMumbLe kullanıcısına yanıt

• Margot Robbie'yi daha yakından tanımak isteyenler için https://www.youtube.com/watch?v=pHTZl3asUrQ
  • izlenirse harley için izlenir bu film onun dışında ki bütün sahneler çöp hele joker diye birini yapmışlar onu gördükten sonra yemin ediyorum verdiğim paraya acıdım
  • Bu tarz flimlerin hepsini izlerim.marvel dc ayirmam.verdigin 5 10 tl nin karsiliginida aldigimi dusunurum.cok derine inmem

Ama hakikaten kotuydu bu ya.flim kotulerin hikayesi dendiginde kotulerin kazandigi agir ve ciddi bir flim sandim

Karakterlerin alayi kurtlar vadisindeki zaza dayi modundaydi.zaza ne kadar kotuyse bunlarda o kadar kotu.bi kac karakter super gucu oksijen solumasiydi galiba.ozellikle bumerang atan elemanin.

Ikisi gelse yine izlerim ama izle gec flimlerinden

• Sadece harley için izlenir, aşık oldum resmen ya harika oynamış, çok güzel kadın
  • Uplayim durmayin şu konuyu kardeşim ya . Bu kadar yorumu hak etmiyor bu film

• Film gerçekten rezalet. Bvs ye kötü derdim de bunun yanında godfather gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolgasm -- 16 Temmuz 2017; 13:32:57 >
  • Bu kötü filme 257 sayfalık ne konuşuldu çok merak ediyorum
  • victor zsasz kullanıcısına yanıt
    Hayaller...

• Bu filmi tekrardan upladığım için şimdiden özür yanlız paylaştığım bu videodaki eleman yemin ederim suicade squad filmindeki joker portresinden çok daha iyi değil mi sizce de(jared leto kötü oyuncu demiyorum ya role uyamamasından yada düzgün film olmayışından iyi joker olamadığını düşünüyorum) karar sizin(yanlız videoyu küçümsemek için atmıyorum zira videodaki eleman kim bilmiyorum ama gerçekten çok iyi oynamış jokeri bence)

• Geliyor gelmekte olan.
  •  Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie 

• Selamlar

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie
     Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbieımdb
    The Suicide Squad (2021) - IMDb
    https://www.imdb.com/title/tt6334354/

Bu filmin 2016 da çıkanla farkı nedir? Bu film ilkinin aksine beğenilmiş puanı daha yüksek

• Nymphetaminê kullanıcısına yanıt

3 oyuncu haricinde yeni kadro, yeni yönetmenle çevrildi. İlk filmle bağlantısı yok.

• Sanırım ilk filmi unutuyoruz böylelikle ? Birds Of Prey ile bir bağlantısı falan var mı peki ?

• İkide bir 80 lerden şarkı koymaları beni rahatsız etti. Müzikal film diyecektim neredeyse.

• Suicide Squad gibi filme 245 sayfa ne yazdınız be arkadaş

• 
Sayfa: önceki 242243244245246
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.