Şimdi Ara

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4.901
Cevap
45
Favori
135.039
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Yabancı Filmler >> Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie
Giriş
    196 Mesaj

Henry baba yine 10 numara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    MessiTugi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

dediğin gibi çizgi romanlara ilgim yok o yüzden, derin araştırmadım ancak marvel "işlenebilecek" olanı alıyor bana göre. Riske girmiyor yani filmlerde abuk subuk anlam yüklemeleri yok. Net veriyor konuyu bazen basit ve zayıf olsa bile. Civil War'da bile çizgi romanına yakışır bi şekilde olmasa bile (orada baya olaylar dönüyor okuduğuma göre sen daha iyi bilirsin belki) bana göre gayet başarılıydı. Eldeki karakterler ve sinematik evrene göre iyi iş çıkardılar.

Herşeyden öte Marvel'ı geçtim. WB'i zaten anlamış değilim Superman'i diziye koydular bi de iyice çöp oldu neyin ne olduğu belli değil. Saçma sapan ucuz diziler. Yangından mal kaçırır gibi 2 film ile JL'ye geçmeler.

Justice League'de iki alternatif olacak şimdi bana göre.

1. olarak filmin yarısı karakterleri toplamak yeni gelen flash'ı, cyborg'u, aquaman'i tanımakla geçecek sonra filmin sonlarıda savaş olur heralde. Böyle olunca millet JL diye geldik filmin yarısı toplanmakla geçti diyecek.

2. olarak film hızlı bir giriş yapacak filmin büyük kısmı savaşla geçecek mesela diyelim burda da millet yeni karakter gelmiş kimin kim olduğunu anlayamadık diye eleştirecek.

Yani bu kadar aceleye getirmelerini anlayamıyorum hala yap solo filmleri millet evreni tanısın abi. Zack'e de bişey diyemezsin adamın imkanı sınırlı çünkü. Ne yapsa elinde kalır. Ha onunda hatası gereksiz yüklemeler yapıyor filme.

Ben sevemedim şuan evreni ısınamadım Batman dışında. Onun solo filmini sabırsızlıkla bekliyorum diğerleri gelirse izleriz modundayım.

Marvel işlenebilecek Çizgi Romanı almıyor. Hangi Çizgi romanı popülerse alıyor, konu olarak öyle bir değiştiriyor ki içine ediyor sonra normalleştirip piyasaya sürüyor.

Ultron ve Civil War en iyi iki örnek buna. Tamam belki izlenebilirlik açısından yapıyor ancak Çizgi Roman okuru gözüyle hiçbiri beş para etmez.

DC şu ana kadar hikayelerine sadık kalmaya çalışıyor.(Batman - Superman kavgası, Superman'in ölümü falan)O yüzden aldığı puanlar düşük kalıyor çoğu kişi anlamıyor.

"There's Only Room For One Snake.. And One Boss!"

• Yarbay
    7271 Mesaj

ya aga sabah sabah işin yok mu yat uyu

|
    |
    Erwin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Maalesef filmlerin içine eden yönetmenler değil WB'miş. Marvel Studios gibi DC Studios falan açılmazsa diğer filmler de WB yüzünden çöp olacaktır.

Ohooo işten yazdım ben onu.
    |
    |
    The Man in the Suit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Binbaşı
    1754 Mesaj

Ben Affleck'in solo filmine karışacaklarını sanmıyorum.
    |
    |
    Batman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Erdem Tatar'ın Suicide Squad filmi hakkındaki görüşleri..
    |
    |

Bunun yanında :

|
    |
    MessiTugi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Şaka gibi gerçekten. İşin kötü tarafı Geoff Johns bu filmin edit kısmını kontrol eden ekibin başında diye bir haber vardı. WB, James Wan ve Ben Affleck in filmlerine pek dokunmaz ama Jl,WW ve the flash tan pek ümitli değilim bu saatten sonra

|
    |
    Batman kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

David Ayer'ın yaptığı karanlık filmi görseydik daha çok beğenilecekti bence. Suç Ayer'da değil, BvS'de de Zack'de değildi, suç WB'de, yönetmene baskı uyguluyorlar. Aynı şeyi Ben Affleck'e yapsınlar da göreyim ama Ayer ve Zack mecburen uyuyorlar. Yani 2.film gelirse bence de Ayer kalmalı, gerçi hala filmi görmedik, belki de biz beğeneceğiz.
    |
    |
    Zad Prime kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Birde takip edip destek olmayı unutmayın :)

https://www.instagram.com/moviesword/
    |
    |

https://streamable.com/zrl7

|
    |

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

Bunun yanında :

civil war a 8.5 veren adamın ıncelemesine değil okumayı bakmaya bile tenezül etmem
    |
    |
    Mumkun degil bu filmin 800 u gecmesi bence 500 de kalir.Ayrica Leto'nun yerinde olsam bi daha oynamam Jokeri hem kendinden fedakarlik yap hem de sahnelerin kesilsin, insallah bu filmde patlarda WB nin akli basina gelir.Ayrica surekli eglenceli film denilip durmus,ben daha karanlik ve ciddi bekliyorum,umarim bu konuda husrana ugramam.

Orijinalden alıntı: GuardianofGotham

Mumkun degil bu filmin 800 u gecmesi bence 500 de kalir.Ayrica Leto'nun yerinde olsam bi daha oynamam Jokeri hem kendinden fedakarlik yap hem de sahnelerin kesilsin, insallah bu filmde patlarda WB nin akli basina gelir.Ayrica surekli eglenceli film denilip durmus,ben daha karanlik ve ciddi bekliyorum,umarim bu konuda husrana ugramam.

Patladı zaten. Reddit'te okuyorum fanlar bile diyor ki film eğlenceli ama kötü olduğu gerçeğini değiştirmiyor.

Filmin ilk gösterimdeki versiyonunu izlemeyi çok isterdim. Umarım yayınlanır. Tom Hardy akıllılık etmiş The Revenant'ı bahane göstererek filmden ayrılmakla.

|
    |

• Yüzbaşı
    730 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mgsfanboy

Erdem Tatar'ın Suicide Squad filmi hakkındaki görüşleri..

spoiler yedim sayende , filmdeki 2. JL oyuncusunu merakla beklerken şurdan okumak
    |
    |

Orijinalden alıntı: GuardianofGotham

%33 alan BvS 750'yi gördüyse hele ki yaz sezonunda rakibi olmayan SS çok rahat görür o rakamları.

• Binbaşı
    1754 Mesaj

Deadpool kadar yapar bence, hatta daha fazlası.
    |
    |
    Erwin kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
son dakika
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,781
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.