Şimdi Ara

Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
4.901
Cevap
45
Favori
135.038
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Yabancı Filmler >> Suicide Squad (5-12 Ağustos 2016) | Will Smith - Jared Leto - Margot Robbie
Giriş
    7271 Mesaj

Orda kesin bir yargı olmasın bana göre uyarlanacak hikaye var uyarlanmayacak var. Ya da ortaya karışık yapılacak var

Batman evreni gereği sıfırdan bişeyler yapmaya son derece müsait. Affleck'de yönetmen olarak sağlammış iyi bişeyler çıkarma potansiyeli yüksek. Ondan farklı bir hikaye istiyorum. Arkham oyunları senaryo olarak çok hoş mesela Çr odaklı mı orasını bilmem.

Birde bu ultimate olayı aşırı saçma BvS'de 4 saatlik çekim varmış galiba yanlış hatırlamıyorsam. E abi 4 saat kırp kırp nereye kadar film alt üst olur. Marvel'da böyle bişey pek görmedik mesela taş çatlasın 15 dk fazlalık vardı galiba. (Sürekli marvel diyorum ama alternatifi bu yani ne diyim )

Yönetmen kısmında da güzel dokunuşlar yapacaksa tabi yapsın ama olayı alt üst etmesin.

Bence de DC'nin sağlam bir evreni var ama sinemaya uyarlaması daha zor bir evren işi bilenler devralır umarım projeleri. WB zaten saçma salak işler yapıyor diziler falan yazmaya bile elim gitmiyor. Rezil herifler.
    |
    |
    Sokratik Adam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    803 Mesaj
    Joker'ın geri planda olmasına ne kadar şaşırıldı anlamadım,çok normal geri planda kalması bu film Batman solo filmi falan değil villlain team up tarzı bir film sonuçta

İncelemelerden anlaşılacağı üzere filmdeki sıkıntı zatan Jared'ın rolünün azlığı falan değil kurgu,senaryo,prodüksüyon,bazı karakterlerin oturmaması tarzı şeyler

Tahmin ettiğim gibi bu filmde çerezlik süper kahraman filmlerinden biri olacak insanların hayal kırıklığına uğramalarının tek nedeni filme beklentilerinin fazlaca yüksek olması bence
    |
    |

The upper management at WB is insane....there are so many ridiculous stories I've heard about that place,I honestly dont know why someone hasnt written a book. My favorite DC/Marvel WB story to tell is the one about how Green Lantern got green lit. It was RIGHT after one of the top WB guys saw Iron Man(and the money it made opening weekend)and he called a meeting to see if they could develop something similar. He was CONVINCED that the reason it made so much money was because of the Air Force/Fighter Jet scenes-in his words it was "Like a cross between BATMAN and TOP GUN". He BADLY wanted SOMEONE to come up with a superhero comic-book movie involving fighter jets. They banded ideas around...Batman has a jet,right? What if we made a movie where Batman was an Air-Force guy and he dropped out of the Air Force to develop the Bat-Jet? What if Superman grew up and joined the Air Force? Just...complete, terrible ideas like that. Finally someone brought up the fact that Green Lantern WAS a comic-book character,who WAS in the Air Force,and he WAS already owned by WB-boom. Instant Green Light. The exec who started all this literally cared absolutely nothing about Green Lantern as long as it had lots of fighter jets in it. All through development,with all of the casting and director issues and budget reports...all he cared about were the plane scenes. That was gonna make or break that movie. Its probably no coincidence that a sequel to TOP GUN has been in development for some time now....
    Bu yukarıdaki sözde Green Lantern filminin doğuş hikayesiymiş. Normalde olsa inanmazdım ama son dönemde WB'nin yediği haltlar ortadayken böyle bir şey doğru çıkması sürpriz olmaz. Bu kafadaki dangalakların da bu film ve dizilerde söz sahibi olduğunu düşünürsek WB'ın ne yaptığını anlamayamamak normal.
    |
    |
    The Man in the Suit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    7271 Mesaj

ya bunların ne halt yediği belli değil sanki WB'nin hissedarları amca çocuklarını yönetime koymuş gibi bir durum var.
    |
    |
    Heisenberg61 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Ben şimdi en çok hasılatı merak ediyorum BvS yapılan ağır eleştiriler gibileri de var bu film için. 1 milyar çok çok tabi de 500 ün altında falan da kalırsa olaylar olaylar, JL 1 den sonra bence DCEU sallanabilir

Bu arada Arrow ve Supergirl'den önce DCEU iptal falan edilirse kendimi intihar ederim net

500'ü rahat geçer. Resmen en kötü süper kahraman filmi olarak adlandırılan BvS 872 milyon yapmış abi, evet tabi ki millet zaten gidecekti, e bu filme de giderler. DCEU iptal edilme konusu nerden çıktı ya? Tamam evren istenilen şekilde başlamadı ama daha 3.film çıkmadı siz direk iptal diyorsunuz, Wonder Woman, JL, özellikle ve özellikle Batman'in solo filmi DC'yi canlandıracaktır merak etmeyiniz.
    |
    |
    zeqqqqq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: The Man in the Suit

DC'de ki bu yönetmenler hikayeye vs. kendinden bişeyler katmayı bırakmalı artık yani bunu aşırı derecede yapıyorlar filmin dengesi bozuluyor.

Mesela Assault on the Arkham'ı izledim harika bir animasyon al filme koy direk sırıtmaz o derece. Ama illa bu Ayer'de radikal birşeyler yapmak zorunda. Filmi alt üst ediyorlar sonra.

Marvel neden başarılı adamlar alıyor hikayeyi, fazla fantastik uç noktaları törpülüyorlar bi şekilde sinemaya adapte edip risk almadan sunuyorlar izleyiciye.

DC'de hep bir farklılaşma hep bir radikal değişim filmlerde abi zaten hikayelerin vs. güzel kırp sende filmleri çizgi romanın uç noktalarını törpüle sinemaya uyarla ver seyirciye.

Kendilerini Nolan sanıyor heralde bunlar radikal değişiklikleri herkes tutturamaz.

İyi yönde yapılan her türlü değişim benim için doğru bir karardır.

Marvel'ın uyarlama konusuna katılmıyorum çünkü Marvel uyarlama yapmıyor; yeni bir evren oluşturuyor. Marvel Sinematik Evreni (Earth-199999), Marvel ana evreninden (Earth-616) tamamen bağımsızdır. Buradaki anlam şu; Marvel uyarlama yapmıyor. Uyarlama yapmıyor ancak belli bir kalıbın dışına da çıkmıyor, çıktığı zaman da Black Widow-Hulk ilişkisinde olduğu gibi cevabını alıyor. Joss Whedon, Marvel dışı efsane sayılan yapımlarıyla tanıdığım, sevdiğim bir yönetmen olsa da AoU'da bu kalıpların dışına çıkığından dolayı filmi beğenmedim ve yeri geldiğinde eleştirdim. Biraz da bu yüzden Watchman harici bir başarısı olmayan Zack Snyder'in bu kadar savunulmasını anlamıyorum.

DC elinde çok sağlam çrler olmasına rağmen bunları beyaz perdeye aktarmakta ciddi sıkıntı yaşıyor. Batman 75 yılı aşkın geçmişi olan bir karakter ve Batman'i, Batman yapan birkaç kriter vardır bunlardan biri de adam öldürmemesidir. Gidip 2-3 seride adam öldürdü diye 77 yıllık geçmişi çöpe atıp Batman'i, Punishervari bir şekilde yansıtmak cidden cesaret isteyen bir hareket. Aynı şekilde ciddiyetiyle adam öldürebilecek olan Lex'in de Joker gibi yansıtılması da riskli bir seçimdi tabi Joker'in sevilmesinden dolayı bu seçim pek eleştirilmedi.

Özetle; karakterin yapısıyla oynamayı göze alıyorsan sonucuna da katlanmayı göze alacaksın. İncelemeler çıkınca sağa sola suç atmanın anlamı yok, ne ekersen onu biçersin.
    |
    |

I'm Commander Shepard and this is my favorite Steam account on the Citadel
    Origin: TheHumanSpectre UPlay: TheHumanSpectre Epic: TheHumanSpectre
    İzlediğim diziler için TV Time profilim

• Yarbay
    9105 Mesaj
    Siz asıl tantanayı film çıktıktan sonra görün. Jared Leto'nun bu cibiliyetsiz Joker'ini Heath Ledger'ın hayat verdiği efsane ile karşılaştırıp yerden yere vuracaklar ya da vuracağız
    |
    |

Konu WB olunca ne olacağını pek kestiremiyorum artık otomatikman kendimi en kötü duruma hazırlıyorum ben.Bu filmin çerezlik olacağını tahmin ediyordum zaten ama WW ve JL filmleri de sıkıntılı olursa neler yapacağını pek öngörülemez WB'nin
    |
    |
    mgsfanboy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

@The Man in the Suit

Ne yazık ki öyle.

@zeqqqqq

500 de yetmiyor. Zarar etmemesi için 750-800 yapması gerekiyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heisenberg61 -- 3 Ağustos 2016; 23:33:29 >
    |
    |
    Bahsedilenler: The Man in the Suit kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör zeqqqqq

Orijinalden alıntı: Heisenberg61

@The Man in the Suit

Ne yazık ki öyle.

@zeqqqqq

500 de yetmiyor. Zarar etmemesi için 750-800 yapması gerekiyormuş.

Büyük sürpriz olur bence 800 falan gelirse ama inşallah yanılırım

İşte kardeşlik budur, fanboylar hala babasının şirketiymiş gibi kavga ediyor.
    |
    |

Deadpool kadar yapabilir, Margot Robbie, Ben Affleck,Will Smith gibi faktörler var.
    |
    |
    zeqqqqq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

STEAM ID
    ORIGIN:Bandoper
    uPlay: Bandoper32
    PSN:bandoper
  • Yüzbaşı
    699 Mesaj
    Margot Robbie'nin Harley Quinn performansı hariç filmden pek bişey beklemiyorum açıkçası. Umarım salondan mutlu ayrılır tüm sinemaseverler.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Ya cidden insanlar Joker'in tam olarak ne yapmasını bekliyorlar? Bu gidişle 10 yıl sonra insanlara çiçek dağıtan sirk palyaçosu olacak Joker. Ne yapsın Harley'e? "Kadınlar güldür ma çiçektir" gibi bir şey demesi bekleniliyor sanırım.
    |
    |
    Icefyre kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Icefyre

Joker'in sahnelerinin kesilme sebebi çok fazla şiddet içerikli olması

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Borgess -- 4 Ağustos 2016; 3:34:16 >
    |
    |
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.