Şimdi Ara

[SON DURUM=suçlu bulundu]çalıştığım dükkanı 800 bin lira zarara soktum :( (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
191
Cevap
2
Favori
37.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MehmetNY

Böylesine kötü bir CSB'yi böylesine kötü bir anlatımı olan birine değil ip ban internet yasağı getirilmeli.

CSB dediğin böyle çok uzatılmaz. Kaç gündür konu böyle duruyor.

Yok fareymiş, fidye yazılımıymış falan. Milyonluk iş yapan şirket sana bilgisayarına dışarıdan erişim izni verecek değil mi.
    Usb takma yerine geldiğimde zaten csb olduğu ortaya çıkmıştı bile.
    Fare muhabbetin de tam 14 yaşındaki bir çocuğun mantık yürütmesiyle yazılır ancak.

Alıntıları Göster
    Csb'de mantık ariyorsan seni hemen bakırköy ruh ve sinir hastalıklarina alalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fare kelimesini okuduktan sonra csb olduğunu anladım ve csb olduğunu bile bile okumaya devam ettim çünkü hikaye sarmıştı beni. güzel csb.
  • ne güzel inanmıştım senin bu yaptığına çok kötü şeyler denir. ne olurdu birkaç gün daha eğlenseydim?
  • Geçmiş olsun hocam verilmiş sadakaniz varmış Allah kurtarmış bidaha dikkatli olursunuz artık

• Son edit kalitesiz olmus. Konunun ozeti guzel baslayan ama finali kotu olan diziler

• Böyle uzun csb ye denk gelmemiştim ne zamandır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Böyle csb midir ne zıkkımdır saçmalıkla milleti niye kandırıyorsunuz. Böyle konu açanları banlasalar keşke

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • geçmiş olsun hocam. bende 20 tl'lik zarara sokmuştum azar işittim. benim kisi hikaye değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drowze -- 27 Eylül 2019; 7:47:27 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.