Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

sübyancı sapık amerikan askerleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
36
Cevap
0
Favori
4.103
Tıklama
Cevapla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> sübyancı sapık amerikan askerleri
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
Mesaj
 • Yüzbaşı
  452 Mesaj
  Sübyancı Sapık Amerikalılar!..

  Makale Yazarı : Haber - Mithat Abakan ; Tarih, Gün ve Saat : 01 Aralık 2003, 16:42:45:


  Muhabirler haberi Amerikalı Yarbay'ın ağzından öğrendiler ; diyordu ki Yarbay, "bizim askerlerimiz Samarra'dan geçiyordu. Konvoya saldırı hazırlığı yapıldığını tespit ettik ve 3 ayrı yerde 54 kişiyi öldürdük. Peki ya ama gerçek olay böyle miydi ?

  Üniversitede okurken tanıştığım Samarra'lı bir arkadaşım bana uydu telefonla ulaştı ve ağlayarak anlattı. Buz gibi oldum birden elim ayağım titremeye başladı. Bu ne tür insanlıktı ! Bu nasıl bir vicdandı ! Hayvanlardan aşağılık olmak demekti bu !

  Önce ajanslar tarafından verilen bilgilerden özet olarak aktarayım. Şöyle geçiyordu haber :

  "ABD askerlerinin, Irak'ın kuzeyindeki Samarra kentinde askeri konvoylara saldırmak isteyen 54 kişiyi öldürdüğü, 18 kişiyi de yaraladığı bildirildi."

  İşgal Güçlerinin Açıklaması

  4. Piyade Tümeni'nden Yarbay Bill MacDonald, bu akşam meydana gelen olaylarda 5 ABD askeri ile 1 sivilin de yaralandığını belirtti. Yaralıların hiçbirinin hayati tehlikesinin bulunmadığını belirten MacDonald, Samarra kentindeki 2 lojistik konvoyuna saldırmak isteyen şahıslara ABD askerlerinin karşılık verdiğini belirtti. Çıkan çatışmada 54 saldırganın öldürüldüğünü, 18 saldırganın yaralandığını belirten MacDonald, olayın ardından Samarra kentinde 8 kişinin de ele geçirildiğini kaydetti.

  Konvoyların Samarra'ya giderken saldırıya uğradıklarını söyleyen Yarbay MacDonald, Saddam'ın fedailerinin kullandıkları üniformaları giyen saldırganların kullandıkları 3 binanın da tahrip edildiğini söyledi. MacDonald, "Konvoylarımıza saldırmak isteyenlerin bedellerini ödeyeceklerine dair açık bir mesaj gönderdik. Saldırganlar, çevre binaların çatılarından roket güdümlü bombalar ve otomatik silahlarla ateş açtı" dedi. Saldırılardan birinin kentin doğu kesiminde, diğerinin ise batı kesiminde meydana geldiğini belirten MacDonald, her iki bölgede de saldırganlara hafif silahlar, 120 mm tank mermileri ve 25 mm top mermileriyle cevap verildiğini söyledi.

  Olayların ardından 3. bir saldırının daha meydana geldiğini belirten Yarbay MacDonald, başka bir askeri konvoya, araçla geçen 4 kişi tarafından hafif silahlarla ateş açıldığını kaydetti. MacDonald, ABD askerlerinin saldırganlara karşılık verdiklerini ve 4 kişiyi de yaralı olarak ele geçirdiklerini açıkladı.

  ÇILDIRTAN GERÇEK

  Sabah saat 8:30 sırasında işyerinde telefonum çaldı. Arapça kelimeler geliyordu, derken "Mithat sen misin ?" diye bir ses ! "Evet !" dedim.

  "Kardaş ben X(*)" dedi. "Nasılsın ?" diyecektim ki ! "Zamanım yok sadece dinle" dedi. Ağlayarak anlatmaya başladı. Anlattıkça ürperdim, elim ayağım titremeye başladı. Kelimeler boğazımda düğümlendi. Ne diyebilirdim ki, ne yapabilirdim ? Üniversite'de okurken tanıştığımız X benim gazeteci olduğumu biliyordu. "Kardaş, senden bugüne kadar bir şey istemedim. Hem bilirim sevmezsin biz Arapları. Ama bu isteğim senden dinimin payıdır, onun hakkıdır. Bu anlattıklarımı yaz ! Bu anlattıklarımı duyurabildiğin herkese duyur" dedi. "Hakkını helal et" diyerek telefonu kapattı. Helal olsun bile diyemedim !..

  KAÇIRILAN KIZLAR

  Arkadaşım X'in anlattığına göre ; Amerikalılar Ramazan ayından 2 hafta önce Samarra'ya musallat olmuşlar. Bir Pazar günü Çelebi'nin 8-10 adamıyla birlikte geliyorlar. Geliş de öyle az buz değil, en az 20 tane zırhlı araç, 7 kamyon ve yukarıda da helikopterler var. Helikopterler kentin üstünde tur atarlarken bazı evlere arama yapma bahanesiyle giriyorlar. Neymiş ? Bu evlerde Saddam'ın adamları varmış. Erkekleri ayrıca alıp götürüyorlar, daha sonra 15-20 yaşlarındaki kızları toplamaya başlıyorlar. Artık 3 kamyon'a ne kadar sığarsa. 30'a yakın kızı götürüyorlar önce. Çünkü kamyonlarda askerler de var. Çarşamba günü kızlar Iraklı kamyoncularla Samarra'ya geri geliyor. Halleri perişan, dilleri perişan üst-başları perişan, hepsi sanki 15- 20 yaşlarında değilde 40-50 yaşlarındaymış gibi. O gece bu kızlarda 12 tanesi intihar ediyor ya da aileleri tarfından öldürülüyor. Namus ve gurur yüzünden.

  TECAVÜZCÜ SÜBYANCI SAPIK GENERALLER, ALBAYLAR

  Kaçırılan kızların yaşadıkları ise tam bir dram, tam bir fecaat. İnsanlığın görmediği bir işkence ve vahşet. Askerler tarafından üslerine götürülen kızlara önce parfüm ve kolonya veriyorlar üstlerine sürsünler diye. En küçük yaştaki kızı en üst rütbeli subaya gönderiyorlar. Diğerleri de başkalarını alıyor. Ama değişmez kural, büyük rütbeliler küçük yaştakileri alıyor. Sonra rütbe sırasıyla bütün askerler... Çarşamba günü sabahına kadar sürüp gidiyor. Kızların tertemiz vücutlarını kirleten sapık katiller, kızları evlerine gönderirken de utanmazlıklarına arlanmazlıklarına bir yenisini ekliyorlar. Bütün kızların eline 10 dolar tutuşturuyor sapıklar !

  ULEMANIN FETVASI

  Ramazan ayının başlangıcında kızlardan birinin ailesi "durum böyle" diyerek şehirdeki şeyhlerden birine söylüyor olayı "Ne yapayım ?" diye... Aslında aileleri kızların başına gelenleri biliyor, ama başkalarına anlatmıyorlar o zamana kadar. Şehirde intihar ve kızlarını öldürmeler bu yüzden. Bir çok aile 'aptalca' bir gurur, onur ve kibir yüzünden kızlarını öldürüyor. Ulema toplanıp karar alıyor bu olayların duyulmasıyla birlikte : "KESİNLİKLE KIZLAR ÖLDÜRÜLMEYECEK !" Amerikalılar yine her pazar gelip erkekleri ayrı kızları ayrı topluyorlar önceden belirlenen evlerden. Bu arada şehirde yaşayanları da tehdit etmekten geri durmuyorlar, "Eğer bunları anlatırsanız ya da kızlarınızı kaçırırsanız hepinizi öldürürüz". Bu arada toplanan şehrin uleması karar alıyor : "Ramazan bayramı dolayısıyla bütün kızlar ve kadınlar köylere gidecek, bayram sonrası kadınlar dönecek kızlar dönmeyecek !" Ulemanın hesabı ise Amerikalı sapıklar almaya geldikleri zaman kızları için "bayram için köye gittiler hala dönmediler" denmesi. Sapıklardan ve Allah korkusu olmayanlardan merhamet bekliyorlar. Dün olanlar ise Allahsızların ve hayvansal içgüdülerini gencecik kızların ırzına geçerek gidereceğini sana aşağılıkların Samarra'lılara verdikleri ceza(!) kendi ifadelerince.

  KATLİAMIN GERÇEK NEDENİ

  Dün öğleden sonra yine gelmişler Samarra'ya sözde direnişçi aramaya. Niyetleri başka, istekleri başka. Aramaya başladıkları evlerde kızları, o masumları bulamayınca daha beter kızmışlar, daha çok arama yapmışlar ama nafile ; aradıkları evlerde bir tane bile kız çıkmamış. Arama yaptıkları yerlerden rastgele seçilen 70'e yakın evdeki erkekleri öldürmüşler, sonrada ulemayı toplamışlar. O şeyhlere, şehir halkını gözünde evliya gibi olan o insanlara dipçiklerle girişmişler, kıyasıya dövmüşler. Giderlerken Albay rütbesinde bir işgalci sapık "Eğer haftaya 50 tane bakire kızı hazır etmezseniz şehrinizi başınıza yıkarım !" Öldürdükleri sivillerin cesetlerini kamyonlara adeta patates çuvalı gibi yükleyip Saddam döneminde Baas Partisi binalarından olan ve savaş sırasında zaten harabeye dönen binalara atmışlar ve binaları helikopterden açılan roket ateşiyle tamamen yıkmışlar. Bu olayların ardından bir kaç Samarralı genç ; işgal gücü sözcüsünün aktardığı gibi başka bir konvoya değil doğrudan bu sapıklara, şehir çıkışına doğru bir araçla ters istikametten gelerek zırhlı araçların arasında bulunan kamyonlardan birini otomatik silahlarla ateşe tutmuşlar. Yaralanan Amerikan askerleri işte bu araçta bulunanlar.

  BEN ARAPLARI SEVMEM AMA!

  Beni tanıyan herkes bilir ki, ben Arapları sevmem, hem de günahım kadar sevmem. Osmanlı'ya ihanet ederek Kafir mescidi haramı almasın diye taa Yemen'den bu tarafa hep onları ve dinlerini savunan Anadolu'mun yiğit Mehmetlerini arkadan vurmalarını, Osmanlı göçünce Türkmen obalarını nasıl kırdıklarını, daha düne kadar PKK denilen illeti koruyup bu vatan mert ve gözüpek evlatlarını nasıl katlettirdikleri" gibi onlarca sebeb sayarım. Ama bütün bu saydıklarım duyduklarımı ve size aktarmaya çalıştıklarımı değiştirmez. Sinirden ve öfkeden her tarafımın titrediği gerçeğini değiştirmez. Araplara acımak mı? Elbetteki acıyorum, elbetteki bu duyduklarım karşısında kahroluyorum. Çünkü ben bir TÜRK'üm. Benim imanımda, benim kitabımda, benim töremde bu yoktur. Ben böyle bir aşağılanmanın, böyle bir hayvanlığın kendi ırkıma, kendi milletime yapılabileceğini düşüyorum da, daha da öfkeleniyorum, daha da kızıyorum. Aşağıda yazılanlar ise bu olayları duyduktan sonra Irak'ta buna benzer ne olmuş diye internette yaptığım kısa bir aramanın sonuçları, yorumu size bırakıyorum:

  IRAKTA KADINLAR GÜVENDE DEĞİL

  Saddam Hüseyin rejiminin çökmesinden bu yana büyük bir otorite boşluğunun yaşandığı Irak'ta kadınlara yönelik ahlak dışı saldırıların giderek arttığı bildirildi. Merkezi Amerika'da bulunan İnsan Hakları Gözlem Merkezi (Human Rights Watch=HRW), Amerikan işgal güçlerinin bir türlü istikrar ortamı sağlayamaması sebebiyle kadınlara yönelik cinsel şiddetin arttığını, bu nedenle de mecbur kalmadıkça sokağa çıkmadıklarını bildirdi. HRW raporuna göre, Bağdat'ın ortasında kadın ya da kızların rahatlıkla kaçırılabildiği ve kendilerinden günlerce haber alınamadığı sıklıkla rastlanıyor. Son haftalarda 15 yaşından büyük çok sayıda kız çocuğunun da kaçırıldığını bildiren HRW temsilcisi, durumun giderek içinden çıkılmaz bir hal almasından kaygı duyulduğunu belirtti. Irak'ta tecavüz dehşeti, işgal ve yağmanın yanında binlerce Iraklı kadın ABD askerlerinin tecavüzüne uğradı. Sadece kayıtlı 4 bin tecavüz vakası var. 9 yaşındaki kız çocukları bilinmeyen yerlere götürülüyor. Irak'ın maddi ve manevi zenginliklerini yağmalayan Amerikan askerleri, adına "şok ve dehşet" dedikleri saldırılarını bu kez Iraklı kadınlara yöneltti. Operasyon ve güvenlik araması adı altında tutuklanan Iraklı kadınların birçoğu Amerikan askerlerinin cinsel taciz ve şiddetine maruz kalıyor.

  Amerikalı bir Müslüman, Arabia televizyonuna gönderdiği resimlerle bu gerçeği tüm çıplaklığı ile gözler önüne serdi. Irak'ta her gün onlarca kadın tutuklanarak götürülüyor..Bunların bir çoğunun akibeti belirsiz. Özellikle direnişçilerin yakın akrabalarına cinsel taciz ve tecavüzde bulunuyor. Bağdat'da Tıbbi Rehabilitasyon merkezlerinde 300 kadın tecavüz sonucu ağır depresyondan tedavi görüyor.

  Dr. Susan Blocks, Irak'ın işgal edildiği günlerde yayımladığı makalesinde, Irak'ın tarihi, kültürel, ekonomik ve sosyal olarak yağmalanıp saldırıya uğramasından sonra, şimdi de Iraklı kadınların namuslarının ayaklar altında çiğnendiğini dile getirdi. 4000 Iraklı kadının daha işgalin ilk günlerinde tecavüze uğradığını dile getiren Blocks, 40 ile 50 yaşlarındaki köylü kadınların nasıl Amerikalı askerlerin cinsel fantazilerinin malzemesi olarak kullanıldığını bütün dehşetiyle dile getirdi.

  Yazıda, sapıkça partilerin düzenlendiğini söyleyen Blocks, kadınların evlerinden sürüklenerek çıkarıldığını ve işgalci askerlerin postallarının dibine birer külçe halinde bırakıldığını belirtiyor.

  9 Yaşındaki Kızın Trajedisi

  Dr. Susan Blocks, makalesinde özetle şu önemli açıklamalarda bulundu : Irak'taki As Sabah gazetesi, Bağdat'ın 180 kilometre güneyindeki Suwaria'da 14 ve 15 yaşlarında iki genç kızın Amerikan askerlerinin defalarca tecavüzüne uğradığını yazdı. 9 Haziran'da meydana gelen bu olayı örtbas eden Amerikalı yetkililer, bütün suçlamaları geri çevirdi. Bir başka insanlık dışı olay ise Sanarai'de yaşandı. İki ay önce tecavüze uğramış ve psikolojik tedavi gören 9 yaşındaki bir kız, 18 Temmuz 2003 tarihinde, Amerikan askerleri tarafından bir kez daha ailesinin gözleri önünde zorla alıkonuldu ve bilinmeyen bir yere götürüldü. Tecavüz ve cinsel şiddetin kol gezdiği Irak'ta, cinsel sömürüye maruz kalan kadınların tıbbi müşahede altında tutulduğu belirtiliyor. Depresyona giren kadınlara yakınları da yardım edemiyor. Bunun en büyük nedeni ise bundan utanç duymaları. Akrabaları bu yüzden onları kendi yıkım ve psikolojileriyle baş başa bırakmak zorunda kalıyorlar.

  Sadece kaydedilen 4 bin tecavüz olayı var Irak'ta...Kız kaçırma ve tecavüz olayları bir salgın hastalık gibi giderek yayılıyor. 17 yaşındaki Beyda Cafer Sadık adlı Iraklı bir kız, okula gitmek üzere çıktığı evine bir daha dönmedi. Her gün böyle onlarca olayla karşılaştıklarını söyleyen aileler, çaresiz bir bekleyiş içinde. Saddam yanlıları veya mücahidler olarak tutuklanan Iraklı erkeklerin tüm kadın akrabalarının da işgalci askerler tarafından alıkonulduğu biliniyor.

  Şu ana kadar kaydedilen resmi cinsel şiddet uygulamaları, ABD askerlerinin yaş sınırı tanımadığını ortaya koyuyor. Kayıtlardaki cinsel sömürüye maruz kalan en genç mağdure 9, en yaşlısı ise 64 yaşında. Kaydedilen 4 bin tecavüz vakası bulunuyor.


  (*) Arkadaşımın ismini yazmıyorum çünkü öldürülmesini istemiyorum.

  [ban]  |
  |
 • Binbaşı
  1108 Mesaj
  Hocam kıyamet yaklaştı Allah(c.c.) sonumuzu hayır etsin.
  Sığınacak başka kimimiz var ki!!!
  |
  |
 • Çavuş
  42 Mesaj
  abd nin de getireceği demokrasi(!) bu olur ama ne rumsfield nede busht istifa etmiyor bunların alayo o.ç. şerefleri olmayan silahlara güvenen aşağılık varlıklar ha condelisa rice de zencilerin yüzkarası çünqü onlarda zamanın da demokrasinin(!) ne olduğunu görmüşlerdi
  |
  |
 • Yüzbaşı
  379 Mesaj
  Gun gelir devran doner..Her inişin birde cıkışı vardır bu dunyada olmasada elbet oteki dunyada bu yapılanlar cezasız kalmayacak...
  |
  |
 • Teğmen
  113 Mesaj
  arkadaşlar tüylerim diken diken oluyor düşünebiliyormusunuz bu adamlar soysuzlar yarın öbür gün türkiyeye karşıda ağızları sulanmasın. onlar bence belalarını arıyorlar ve bulacaklar bundan adım gibi eminim yerle bir olcaklar
  |
  |
 • Yarbay
  8716 Mesaj
  o sıkar işte biraz, namusa göz diken kim olursa olsun tez zamanda allah belalarını versin.
  |
  |
 • Teğmen
  222 Mesaj
  yiyosa türkiyeye gelsinler . en azından 1 kere denesinler bakalım noluyo ya da hiç olmasa akıllarından gecirsinler böle şeyleri türkiyede uygulamayı..
  |
  |
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  türkiye 70 milyon ve genç nufuse sahip biri kaldıki ordusu yeteri bakımından donanımlı ve güçlü...
  amerika ırak'ı işgal ettiği gibi türkiyeyi harfi anlamda işgal edemez.
  ne yapar içe sızar devleti ele geçirir ve bu şekilde istediklerini yaptırır..


  aaa durun bi dakika
  zaten öyle değil mi şu an????
  |
  |
 • Yüzbaşı
  452 Mesaj
  amerika bigün batacak ve bu yaptıkları burnundan fitil gibi gelicek.Nasıl onlar burada pkk'yı desteklediler yıllarca bize karşı günü gelincede zenciler meksikalılar gibi tüm haşeratlar birde o toprağın gerçek sahipleri Kızılderililer başkaları tarafından onlara karşı kullanılacak.

  İnşallaaaahhh...
  |
  |
 • Çavuş
  89 Mesaj
  abd ve İngiltere'ye, ve destekçilerine lanet olsun.Belalarını inşallah yakında bulurlar!
  Zalimler için yaşasın Cehennem!
  |
  |
 • Yarbay
  3750 Mesaj
  Ş**efs**ler
  |
  |
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  abd mallarını boykot edelim..
  |
  |
 • Yarbay
  11079 Mesaj
  Mantıksız sonuçta bu malları satanların bu konuyla ilgili pek bi suçları yoq. Ama yine de hepsinin kanında bu adilik geziyor gibii..
  |
  |
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  JanJan, bilmediğin konuda konuşma.
  philip morris, gelirinin %10 un israel e verdiğini kendi söylüo....
  coca-cola da öyle.
  bilmeden konuşmayalım.
  yapılan araştırmalara göre,
  müslümanlar her gün israel e 10 milyon $ para veriyor.
  (sigara sayesinde. üstelik sadece müslimler.)
  |
  |
 • Yarbay
  11079 Mesaj
  Bak yem atıyorsun uyarıyorum. Birincisi abd firmaları coca-cola ve marlborodan ibaret degildir. O zaman sen de PC'ni we bilgisayarını sat bakalım. Hem bu insanlar işkence emri wermedi belki haberleri bile yoktu ki ben burda kesinlikle abd'yi savunmuyorum çünkü milyonlarca insanı genelleyemezsin.. Asıl sen atıp tutma diyeceğim çünkü Cadillac weya Chrysler deki yöneticilerle bi tanış bakalım Bush yönetimini destekliolar mı ?? Bi sor bi ufkunu genişlet. Fikir olarak her ters düştüğün insana "bilip bilmeden" konuşma diyemezsin
  |
  |
 • Yüzbaşı
  994 Mesaj
  yani arkadaşlar bu kadar genele mahsus bir meseleyi bile nekadar özele döndürmüşsünüz?bu arada bu linke bir göz atınhttp://www.firaset.bz.tc/boykot.htm
  http://www.boykot.cjb.net/
  |
  |
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  benim o url lerden haberim var öztin.
  --
  "Bak yem atıyorsun uyarıyorum. Birincisi abd firmaları coca-cola ve marlborodan ibaret degildir. O zaman sen de PC'ni we bilgisayarını sat bakalım" demişsin cevabım:
  - zorunlu kaldığın zaman alacaksın, pc üreten müslüman firma olmadığı için gavur malını alacaksın. mesela coca-cola yerine cola turka içebilirim. veya nike yerine, sportaç giyebilirim.. mesela sana bir örnek daha! şuan çeçenistanda savaşan mücahidlerin hepsi, rus silahına para veriyorlar.. adamlar iyi silah yapıo, ayrıca çeçenistanda silah üreten firma yok!
  .. anladın sanırım demek istediğimi, zorunlu durumlardan kaçamazsın, fakat alternatifi olan ürünleri alacaksın
  bir de ayet:
  "Düşmanlarınızın Silahlandığı gibi silahın".
  |
  |
 • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
  "Düşmanlarınızın Silahlandığı gibi silahlanın"
  |
  |
 • Yarbay
  10190 Mesaj
  codexboy bu elbrus işlemciler için sipariş edilecek anakart ve Sparc için derlenmiş korsan bir windows bulabilir miyiz?

  Hani amerikan boykotu ya..

  onları yenmek için onlar gibi düşünmek hatta davranmak zorundayız.

  BUNDAN ÖNCE FİKRİ OLARAK BİZİ TESİR ALTINDA BIRAKACAK GÜÇLERİ DE ŞUTLAMALIYIZ. FARAZA YEŞİL GÜÇ GİBİ.. İŞE NEDEN ŞU HACE HOCA TAKIMINI ORTADAN KALDIRMASAK BİLE SİYASİ OLARAK HADLERİNİ AŞAN ETKİNLİKLERDEN UZAKLAŞTIRARAK BAŞLAMIYORUZ? GİTSİNLER KENDİ MİSTİK HAVALARINI HUZURLU HUZURLU KENDİ KENDİLERİNE YAŞASINLAR. MİTİNGLERDE GELENE GEÇENE KELEBEK ZORUYLA BAYRAK TUTTURMAK YAKIŞIK ALIR MI?
  |
  |
 • Yüzbaşı
  799 Mesaj
  [rntg][rntg][rntg][rntg][pssd][pssd][pssd][pssd][pssd]
  Elimden gelse Bütün Amerikalıları ve İngilizleri öldürüdüm
  |
  |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
Masal
üniversite
Mobilya Takımları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.