Şimdi Ara

SUBWOOFER TAVSİYESİ.... (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
76.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • istanbul avrupa yakasında kicker ve jbl satan yer telefonu bilen varmı?
  • herkeze selamlar ben antalyadan kemal size bir sorum var şu an 96 bir unoya sahibim üzerinde jameson800 anfi ve pioneer 30cm 800 watt bas var ama bana bu bas yeterli değil bana daha güçlü bir ses için ne önerirsiniz bu iş için 3000ytl lik bir maliyet ayırdım önerilerini bekliyorum
  • subwoofer larda garanti olayı yok mu yoksa tahtakale deki eleman beni yedi mi?
    gt4 12 jbl sordum 150 ytl dedi.
    garantisi yok bunlara zaten bir şey olmaz olsada garanti dışı dedi...
    ne diyorsunuz ?
  • garantiliside var garantisizide.tahtakaledeki eleman malı satayım kaçayım ayağında zaten garantiyi napsın
  • beyler JBL^W15GTI..serısını onerırım ıkıtane ayrı ayrı mdf lerde bazuka cıkışlı onerırım punch nekı alsana BLAST ınsanın gozerı sulanıyor.
  • YA ARKADAŞLAR BE DE Bİ SORU SORACAM?? BENDE BİR 30 CM LİK PIONEER F TİPİ WOOFER VAR AMA ONU BESLİYECEK ANFİ ALAMDAIM DAHA TAVSİYELERİNİZ İYİ OLUR...BİRAZ UYGUN FİYAT OLURSA...JAMESON NASIL??
  • jameson alırsan USA-840 veya USA-900 al sağlam anfiler seni anca onlar paklar dierleri işine yaramaz...
  • sağolasın ama onlar biraz pahalı yaa.daha ucuz bi marka varsa aklında yazarsan sevinirim
  • Ben kicker derim. solo x [18] serisi paran warsaa al gech // gerci Tr de fiyatı coook pahalı ama ins. düsecektir
    ist. da degilim ama tuNing dergilerinden bildigim kadariylan ist. da satan cok yer war.
    Groundzero ya da bakmani tawsiye ederim ..
  • dostum madem uygun birşey arıyorsun sana trident 480w 2 kanal anfiyi öneririm.süper bir anfi 240wx2 çıkışa sahip.köprülemeyle 480w mono çıkış elde ediyorsun sesini bi kere duy hastası olursun.ben 2 adet boschmann 30 cm bağlayarak denedim ama boschmannlar yetersiz kaldı.sadece bass anfisi olarak kullanacaksan 1 numara bence fiyatıda çok uygun.bu anfiden verdiğim hiçkimse pişman olmadı.bas anfisi arayan arkadaşlar bence bi denesinler...
  • YA ABİ ONUN RMS DEĞERLERİ NE ACABABA BİRDE KÖPRÜ OLABİLİYORMU ..ONUDA YAZARSAN..SEN HERHALDE MODİFİYİE CENTER İN SAHİBİSİN..BİRDE ORADA JAMESON USA 540 VARDI ONUNDA RMS DEĞERLERİ NEDİR ACABA. AYRICA SENİN TAVSİYE ETMİŞ OLDUĞUN .SON OLARAKTA SEN İSTANBULDAMISIN.YANİ KARGOYLA FALAN UĞRAŞMASAK DİYORUM.USA 840 İLE 900 ÜN SENDEKİ FİYATLARINI YAZARSAN SEVİNİRİM..ŞİMDİDEN ÇOK SAĞOL...
  • SEN KICKER DERSİN DE BEN DİYEMEM ONLAR ÇOK PAHALI YA ANCA ŞÖYLE GÜZEL Bİ MODİFİYELİ 106 GTİ IM OLURSA HEM KİCKER WOOFER HEM ANFİSİNDEN ALIRIZ..BEN MAZDA E2200 PANELVAN A TAKACAM..
  • ben istanbuldayım elden alabilirsin.trident 480w ile jameson usa 540 hemen hemen aynı gibi.ama jameson daha pahalı.ikiside garantili 2 yıl servisleride sağlam.usa 840 ile usa 900 ler 150 ytl nin üstünde anfiler sanırım biz sipariş üzerine getiriyoruz eğer niyetin varsa öğrenirim getiririz.trident forum üyelerine elden 90 ytl olur.rms değerini bilmiyorum ama alan pişman olmaz köprüleme oluyor.ayrıca mosfet bir anfi 2 adet 30 cm boschmann ı sallıyosa senin pioneer a rahat rahat yeter.hatta bir müşterime tridenti sadece bass anfisi olarak bağlatmıştık adam bu ne ya çok fazla bass veriyo kafam şişti ben bu anfiyi geri vercem demişti (belki inanması zor ama bazıları tizi seviyor).daha sonra tiz hoparlörler içinde anfi önerdim vazgeçmişti geri vermekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi modifiyecenter -- 19 Temmuz 2005, 23:47:05 >
  • eyvalllah sağolası ben izmirde oturuyorum fakat ayın sonuna doğru istanbula gelecem o zaman ben sana ulaşırım...
  • quote:

Orjinalden alıntı: RÆL

SEN KICKER DERSİN DE BEN DİYEMEM ONLAR ÇOK PAHALI YA ANCA ŞÖYLE GÜZEL Bİ MODİFİYELİ 106 GTİ IM OLURSA HEM KİCKER WOOFER HEM ANFİSİNDEN ALIRIZ..BEN MAZDA E2200 PANELVAN A TAKACAM..

sen demiyormuydun itinaylan bina yıkımı flan yapılır takacann e2200 e kicker ları sallıcan ortalığı ...
  • SLM BENDE BOSCHMANN NİN 2 ADET 25 CM LİK (400W) WOOFERLERİ VAR ONA ÖNERECEGİZ BİR ANFİ VARMI FAZLA PAHALI OLMASA İYİ OLUR BİR KAÇ KİŞİ BOSCHMANN NİN 1600W LIK ANFİSİ VAR ONU ALABİLİRSİN DİYOR YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM
  • Gecen ay iki kapılı audi a3 aldım. daha hicbir tuning sirketine falanda gitmedim. Ucuz ama guzel sesi olan cok kuvvetli olmucak yani sanırım 1 adet 25-30 cm woofer yetecek. bunun icin nasıl amfi gerekir ve ne alabilirim. Tesekkurler...
  • slm bence harward ın 400+600 w lık anfisi var ucuz ve cok güzel tek woofer besleyeceksen ideal cıkışları 4x100 w +1x 600 w tavsiye ederim
  • Aranızda JBL W15 in Bass sesini almış biri varmı??
  • Kicker Kare olanlar müthiş tek geçerim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.