E

Teğmen
25 Temmuz 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
herkese selamlar ve saygılar

Subaru Impreza 1.6GL
Atiker Sıralı kit

arakdaşlar aracım lpg ye ilk geçtiğimden beri 9-11 litre arası yakıt tüketirken havaların soğuması ve yakıta gelen zammın ardından yetkili atiker servisinde ayara girdi . ayardan hemen sonra yani yaklaşık 10 km gittikten sonra (yani zaten 200 km civarı yapmıştım) gazı fulleyip ölçtüm 250 civarı yakmıştı daha sonra 250 km civarında yakıt bitti ve doldurdum ölçümlerim sonucunda araç 350 krş yaktı , sonra LPG ecusunun sigortasını söktüm bi umut resetlenir diye 100 km daha yol yapıp ölçüm yaptım 355 civarı çıktı ve servise geri döndüm durumu izah ettim onlarda eski ayarını kaydetmişlerdi onu yüklediler. bu gün 40 km civarı yol yaptım ve tek led söndü yandı gibi sanırım yine çok yakıyor, sorun ne olabilir saygılar...
Dün joystiğimin kırılması üzerine zen v'i açmak zorunda kaldım =) nette rüm araştırmalarım rağmen cihazla ilgili herhangi bir servis manualine rastlayamadım.Doğaçlama bi şekilde cihaza girdim . Aşamalarında resimlerini çekmeye çalıştım .Bundan sonra ihtiyacı olan birileri olabilir =) Buyrun ZEN V dağıtmak :D

öncelikle burdaki tuş kapağını sökmeniz gerekiyor tırnakları var yukarı doğru çıkıyor , daha sonra altındaki yeşil parçayı tırnaklarından ayırıp yukarı doğru sökebilirsiniz..

Yeşil parçayı söktükden sonra karşımıza çıkan manzara bu , aslında benim işim bu kadardı ama dayanamayıp devam ettim =)

Geldik OLEDi çıkarmaya önemli olan altdan dalmamak resimdede göreceğiniz üzere cihazın altta flexi varönce kenarları yavaşça ayırıp üst tarafdan kaldırın lens ile beraber çıkıyor zaten daha sonra resimdeki gibi katlayın bantı sökün , flexi çıkarın bu kadar :) flexi yırtmamaya özen göstermeyi unutmamak lazım ayrıca bandıda kaybolmayacak bi yere koymalıyız geri yapıştıracağız süs olsun diye koyulmuş bir bant değil :)

OLEDi çıkardıktan sonra manzara şu cihazın boardunu sabitleyen iki vida var onları söküp boardu şasiden ayırabilirsiniz . Altında ne mi var ?

500 mAHlik bir batarya :) boarda soketle bağlanmış creative'in bu küçük cihazın içine soket koymuş olması şaşırttı beni , ortada gerçekten kalite var ..

Zen'e genel bir bakış ..

Bu resimdeki bandı kaldırmanızı tavsiye etmiyorum çünkü lehimli bir bant parazit engellemek amaçlı sanırım bende kaldırdıktan sonra farkettim ..
arkadaşlar bu gün creative zen v in orjinal kulaklığı eve gelirken patladı bunun alet daha bi haftalıkken olması gerçekten canımı sıktı kulaklığın sesini gerçekten seviyordum ancak bassları fazla açtığımızda seste patlama oluyordu kulaklıkta zaten bundan bozuldu sanırım .

Benim seste aradığım yumuşak ama güçlü bass örneğin oto müzik sistemlerinde JBL'in portlu kabinde duyduğum vibrasyon gibi mx serisi hakkında okuduğm yorumlar sonucunda mx 200 aklıma yattı ne diyosunuz ?? :D
arkadaşlar aynen başlıkta yazdığım gibi kulaklık sesim çok düşük çok kötü bi durum eski firmware yükleyen bi program falan var mı?
Bilen var mı arkadaşlar toz girdi ya :=)
Arkadaşlar n 70 mi 72 mi derken 72 yi aldım ikinci kamera beni ilgilendirmedi renkleri ve makyajı hoşuma gitti siyah bi 72 aldım.

Ve ilk yaptığım şey içine get low (mp3) atıp kulaklıkla sesi dinlemek oldu ve bir Creative kullanıcısı olarak tabiki beğenmedim.daha sonra telefonla gelen standart kulaklık için ara kabloyu kullanarak kendi mp3 player ımda kullandığım sony marka kulaklığı bağladım bu şekilde biraz daha hoş geldi ama yeterli değil di dün telefona LCG jukebox yükledim gerçekten harika bi program istediğim sesi aldım Creative kullanan kankama da sesi dinlettim Creative'den daha iyi yorumunu yaptı :)Yani n70+LCG jukebox +sony kulaklık süper bi kombinasyon oldu .

Sizin mp3 player konusunda başka önerileriniz var mı mp3 base kullanan var mı varsa yorum ve link verebilir mi ? teşekkürler herkese...
slm arkadaşlar creative dmp fx 120 mp3 playerımın playe basıp açtıktan sonra şarkı çalıyor ancak tuşlar çalışmıyor firmware yükledim ancak sorunum devam ediyor lütfen yardım edin.
Eski kasa palio sport yay aranıyor ikinci el olur.
Hakkında
Forum İmzası:
sürüngen impreza
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 168
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 4.962 (Bu ay: 40)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.