Şimdi Ara

SUBWOOFER TAVSİYESİ.... (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
98
Cevap
0
Favori
76.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • arkadaşım merhaba ben çok yanlış düşünüyon çünkü eyer dediğin gibi aynı olsaydı diğer serileri alıpta fazla para neden verelimki bak watt aynı olabilir ama çap büyüdükçe otomatikman diyaframda büyüyo diyafram büyük oldumu bassın şiddetide fazla olur. Yani gt-15 in çapı 38 cm 1000w ama gt-12 inde çapı 1000w ama 30cm bi karşılaştır. Ben üç seriyide denedim en güzeli gt-15 bende iki adet var ve bunları usa alpın 904 marka anfiyle besliyorum ve arabanın içinde nefes almak bile zorlaşıyo titreşimden benced imkanın varsa bass istiyosan gt-15 tek geçerim piyasada daha iyileri var tabik,i ama jbl diyosan gt-15 derim
  • arkadaşım merhaba kuullanacağın bassın kutusu kullandığın arabaya göre değişebilir sedansa tüp tarzı hencbekse kutu öneririmşuan sana resmini gönderimiyorum ama 55 cm derinliğinde tüp bass olabilir bende şu an 305 kullnanıyorum ve çok memnunum ama kullandığın anfi çok önemli ben mesela pıoneer 802 ile besliyorum sen ........
  • selam kardeş ben bişey danışmak istiyodum sana benim elime geçen gün bi boschmann düştü çocuk 40 ytl istiyo ( 25cm 400Watt) nasıl sence değer mi ama ben arbaya koymıcam evde takılmalık işe yararmı ayriyetten 10 numara bi kabini var kardeş ne dersin pazarlık yapıp alıyımmı işimi ne derce görür.
  • ayriyetten bu az önce sorduğum soru hakkında başkalarındanda yardım bekliyorum
  • ya kardeş ben bi boschman aldımda ( 25 cm 400 watt ) evde takılmak için 35 ytl verdim kabinle birlikte 2. el sence nasıl iş görürmü yosa gerimi veriyim ama kabin 10 numara tüp bass kabini cvp bekliyorum
  • yww bu BOSCHMAN hakkında kimse bişiy bilmiyo mu a.q nişiy danışıoz daa nasıl sizce arkadaşlar alıyımmı 35 YTL 25 cm 400 watt evde dinlemek için harika bir tüp bass kabini dahil 35 ytl cevaplarınızı bekliorm yawwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwwww
  • ben 2 tane punch kullanıyorum sesinden çok memnunum. mercede e200 de kullanıyorum. bırazcıkta zevk işi ilk punch aldım onunla devam ediyorum
  • bossman arkadaşım tepra da kullanıyo... 30 cm 600 vatt süper ses var ama anfi ayarlarını yüksek tutarsan göbek yerinden çıkıyo
  • JBL GTO serisinden herhangibir subwoofer al
    sonra bana dua ediceksin
  • audiobahn ürünlerinide boş geçmemenizi tavsiye ederim ben sahsen.
  • awn 1202
    quote:

Orjinalden alıntı: kocaman86

audiobahn ürünlerinide boş geçmemenizi tavsiye ederim ben sahsen.
  • jbl ve pıoner den başka bir malzeme kullanma derim muzik sisteminde
  • MODİFİYECENTER kardeşim sende BOSCHMANIN 1000 WATTLIK ALÜMİNYUM GÖVDELİ subwooferı fiyatı kaçpara ben karaköyden 80 ytl ye aldım. bunu kendi el yapımı anfiye bağladım 2x100 watt stk'lı ama sanki benim anfi kaldırmadı gibi.basslar çok süper dehşet sen bana bi bilg,versen kardeş çok iyi olur...
  • kendisi jackhammer

SUBWOOFER TAVSİYESİ....
  • jl audıo w3 ' s
  • arkadaşlar alpin usa 904 almayı düşünüyorum 2 1000 lık bas kaldırır dıyorlar ama bı bılgım yok ve tavsiye edersenız ona uygun hangı bası alayım yardımlarınız için şimdiden teşekkurler sağolun
  • arkadaşlar bnde subwoofer alcam ama iki tane marka arasında kaldım jameson universal hangisinin iyi olduğunu söyleyin jameson 900 w universal 800 w hangisi kaliteli iyi vurdurur lütfen yardım
  • kardesım kafanızı kullanın jameson universal alcam dıyorsunuz onun yerıne alpinenin yenı serılerı cıktı 800 watt 250 rms ben kendı arabama aldıgım ortalıgıda yıkıyorum bıraz fazla para verın daha uzun ömürlü olsun ucuz yapcam dıye tesısatınız 2 ay sonra gıtmesın yanı
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.