Şimdi Ara

Şubat (2012) | TRT 1 - HD | BİTTİ (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
4
Favori
17.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yağmurun annesi çok kötü oynuyor oyunculuğuna çok rahat sıfır verilir yol yakınken değiştirseler kadını

kanlı gelinimiz çok güzelmiş gözleri filan çok hoşuma gitti kızın

yağmurunda saçını pek beğenmedim o önünü düzeltse fena olmaz yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

Yağmurun annesi çok kötü oynuyor oyunculuğuna çok rahat sıfır verilir yol yakınken değiştirseler kadını

geline resmen asik oldum, cok degisik bi guzelligi var

o kiz benim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keşke yağmur yerine gelin başrol kadın oyuncu olsaymış.Diziye suratı çok uymuş.Çokda güzel bir kızmış kendisi bu dizide farkettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: S.A.G.S.

quote:

Orijinalden alıntı: VeRMİNaaRD

Yağmurun annesi çok kötü oynuyor oyunculuğuna çok rahat sıfır verilir yol yakınken değiştirseler kadını

geline resmen asik oldum, cok degisik bi guzelligi var

o kiz benim

zaten gelini beğenmeyen varsa onda bi sıkıntı vardır

• Güzel bir dizi, denemeye değer.

Duble'nin duble kişilikli olması olayı çok hoşuma gitti. Birinci bölümde Deli'nin "Kim ağlıyor?" diye sorduğu, Duble'nin diğerine göre daha küçük olan gözünden gözyaşı geldiği sahne de biraz anlam kazandı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phoenix-f-

Güzel bir dizi, denemeye değer.

Duble'nin duble kişilikli olması olayı çok hoşuma gitti. Birinci bölümde Deli'nin "Kim ağlıyor?" diye sorduğu, Duble'nin diğerine göre daha küçük olan gözünden gözyaşı geldiği sahne de biraz anlam kazandı.

Aynen duble olayı çok iyiydi. Gelin kızı nereden hatırlıyorum diye düşünüyordum bugün hatırladım. Bornova Bornova da barşol oynamıştı. Hasta olmuştum kendisine

• Beyler ayrıntıya gelin..

Bakın bizim geline.. Sirkten kaçmış. Yannız aşırı derecede sevimli bişeysin sen

•  Şubat (2012) | TRT 1 - HD | BİTTİ
     Şubat (2012) | TRT 1 - HD | BİTTİ

bende sima tanıdık diyorum

• Birisini gömmeye gittiler olen kisi yagmurun babasinin asistani cikiyo.olen kisi kim ben hala anlamadim

• quote:

Orijinalden alıntı: GoodGateWay

Beyler ayrıntıya gelin..

Bakın bizim geline.. Sirkten kaçmış. Yannız aşırı derecede sevimli bişeysin sen

gözleri çok güzel kızın ya
    inşallah uzun süre devam eder dizide
    şu yagmurun anasını bende begenmiyorum igrenc bir oyunculuk var kadında

• quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Birisini gömmeye gittiler olen kisi yagmurun babasinin asistani cikiyo.olen kisi kim ben hala anlamadim

orasını bende pek anlamadım ama sanırsam azize çarpan arabanın sürücüsünü öldürüp şubata yıktılar oda eskiden doktor olan adam
  • sayfayı öne çekelim çünkü bunu hakediyor türkiyede dizi yapmak çok kolay birşey olduğu için şu yeni dönem klasik diziler arasında benim kılasmanıma hangisi uyucak acaba diye beklerken şubat çıkageldi.. daha EZEL'e bu şansı vermiştim ve hiç pişman olmamıştım. tabi bir ''kılıç günü'' faciasının ardından şubata biraz mesafeli yaklaşmama karşın daha ilk bölümden bunu üstümden attım diyebilirim. gerçektende gerek grafikler gerek hikaye ilerleyişi gerek orjinallik dizi insanı bi yerden yakalıyor. ikinci bölüm seneryonun artık bağlanmaya başladığını ve akıcılığını sıklaştırdığını görebiliyoruz. ayrıca Sermet yeşilin oyunculuğu muazzam gerçekten onu izlemek ayrı bir keyif oluyor. kısacası ELİT KATOGORİYE hoşgeldin şubat

• 3. bölümde yusuf kaseti alacak şubat dışarı çıkacak iş küçük velete kalacak deli onu öldürecek finalde de aziz bey ortaya çıkar.
  • izlemeye başlayalım bakalım.
  • bu akşam şubat gecesi
  • Sunlara bak ya 21.50ye koymuslar

• Behzat Ç ile çakışmasa varya
  • Yurttayım , kesile kesile izliyorum :(
  • Hani okumayi bilmiyodu subat adresi okuyamamisti

• adam akıllı izleyemedim şunu yav
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.