Şimdi Ara

Şubat (2012) | TRT 1 - HD | BİTTİ (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
4
Favori
17.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • cuma günü daha iyiydi sürekli gün değiştiriolar sinir oluyorum sadece şubat değiştirmiyor diğerleride öyle .Ayrıca daha önceki izlediğim bölümler gibi tat alamıyorum diziden
  • Son bölümü çok iyiydi. Sonu çok şaşırtıcı bitti.
  • son bölümü yeni bitirdim. sizin yazacağınız senaryoya ben yahu aziz bey nasıl novak olur? ekşi falanda herkes aziz bey novak demiş. bu novak ölümsüz yüzyıllardır yaşayan birisi. aziz beyin o kadar eski fotoğraflarını gösterdiler siyah beyaz gençlik yıllarını mühendis adam çocuğu eski ailesi var novak olsa adam bir kere sabit kalır yaşlanmaz deli duble şubat bunlar aziz beyi çocukluklarından tanıyor aradan 20-25 yıl geçmiş hani aziz bey yaşlanmaması lazım novak olsa hep aynı kalsa olurda o zaman şubat deli dublenin aziz beye sorması lazım ya baba sen ne ayaksın neden yaşlanmıyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tizar -- 23 Mart 2013; 19:19:12 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tizar

son bölümü yeni bitirdim. sizin yazacağınız senaryoya ben yahu aziz bey nasıl novak olur? ekşi falanda herkes aziz bey novak demiş. bu novak ölümsüz yüzyıllardır yaşayan birisi. aziz beyin o kadar eski fotoğraflarını gösterdiler siyah beyaz gençlik yıllarını mühendis adam çocuğu eski ailesi var novak olsa adam bir kere sabit kalır yaşlanmaz deli duble şubat bunlar aziz beyi çocukluklarından tanıyor aradan 20-25 yıl geçmiş hani aziz bey yaşlanmaması lazım novak olsa hep aynı kalsa olurda o zaman şubat deli dublenin aziz beye sorması lazım ya baba sen ne ayaksın neden yaşlanmıyorsun?

bence de aziz beyin novak olma şansı yok. eğer novaksa çok saçma olur. ama ölümsüzlük ilacını aziz bey de bulmuş olabilir.

• 3 haftadır izleyemiyordum. Açıkçası mükemmel başlangıçtan sonra dizi biraz sekteye uğradı. Özellikle şu 6 ay sonra, 3 ay sonra, 1 yıl sonra olayını pek sevmiyorum. Şimdi 22.bölümü izledim, bütün olayı fragman tadında hızlıca geçirmişler. Dizinin tek sezonluk olacağı çok belli de, efsane olacakken böyle sıradan geçişler yapmasına üzülüyorum.
  • perşembe gününe almaları kötü oldu diziyi

Bide duble yada delinin böyle caps i olsa süper olur , gif i yapmışlar hoşuma gitti link !

edit: capsleri buldum replikleri yazmışlar face grubunda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mob411 -- 26 Mart 2013; 21:00:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: reojuve

quote:

son bölümü yeni bitirdim. sizin yazacağınız senaryoya ben yahu aziz bey nasıl novak olur? ekşi falanda herkes aziz bey novak demiş. bu novak ölümsüz yüzyıllardır yaşayan birisi. aziz beyin o kadar eski fotoğraflarını gösterdiler siyah beyaz gençlik yıllarını mühendis adam çocuğu eski ailesi var novak olsa adam bir kere sabit kalır yaşlanmaz deli duble şubat bunlar aziz beyi çocukluklarından tanıyor aradan 20-25 yıl geçmiş hani aziz bey yaşlanmaması lazım novak olsa hep aynı kalsa olurda o zaman şubat deli dublenin aziz beye sorması lazım ya baba sen ne ayaksın neden yaşlanmıyorsun?

bence de aziz beyin novak olma şansı yok. eğer novaksa çok saçma olur. ama ölümsüzlük ilacını aziz bey de bulmuş olabilir.

ölümsüzlüğü bir şeye bağlı onu kullanmayı bırakmış anladığım kadarıyla şimdi hastalanıp ölmeye başlaması ondan dolayı....

• quote:

Orijinalden alıntı: mortareis

ölümsüzlüğü bir şeye bağlı onu kullanmayı bırakmış anladığım kadarıyla şimdi hastalanıp ölmeye başlaması ondan dolayı....

o zaman o koca hançeri yediğinde ölürdü hiç acı bile hissetmedi. her ne olursa olsun senaryoda ağır mantık hataları var.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mortareis

o zaman o koca hançeri yediğinde ölürdü hiç acı bile hissetmedi. her ne olursa olsun senaryoda ağır mantık hataları var.

işte etkisi daha yeni yeni geçiyor... hala bedensel olarak ölümsüz ama yaşlanıp ölecek...
    şubatın durumu gibi düşün... bedensel yaralar çabucak geçiyor... ama genç kalma gibi bir durum yok...

bu arada zaten bizim tahminlerimize göre mantık hatası olabilir... nasıl devam ettirecekler bilmiyoruz.... bu konuda ilerde bir mantık hatası yapabilirler ama daha yapmadılar... izleyelim görelim...

• kimse konuşmaz olmuş diziyi hayırdır yav kötü mü gidiyor. tam da ben tekrar başlamışken
  • quote:

Orijinalden alıntı: civilbugra

kimse konuşmaz olmuş diziyi hayırdır yav kötü mü gidiyor. tam da ben tekrar başlamışken

Gayet iyi ama şu son 1-2 bölüm biraz durgun.

Delinin mantinotodan dolayı...
  • yeni bölüm ne zaman saat kaçta
  • beyler internetten tek parça halinde izleyebileceğimiz bir site var mı
    idm ile indirip telefona atıyorum da
  • Haftaya sağlam bölüm gelecek gibi.
  • bitiyor diye bi söylenti var la :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: goqmen

bitiyor diye bi söylenti var la :(

32.bölümde bir güzel daha gidiyor
  • malesef bitiyor bi adam gibi bu dizi vardı oda gidiyo bu arada perşembe günü dimi değişiklik yok dimi
  • bugün yokmuş dizi, kandil programı sebebiyle.. haftaya perşembeymiş..
  • önceki haftada yoktuki
  • Bugün 22:50 de final yapacak malesef...

Her şey böyle başlamıştı...

Kam Ağacı Hikayesi

Ve "Sondan bir evvel" - 31. Bölümden Hikaye..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LoRdOfWeB -- 30 Mayıs 2013; 19:48:03 >

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.