Şimdi Ara

Subaru forester kullananlar.. (86. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.717
Cevap
67
Favori
415.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
Giriş

2016 ve üstü outback de bakabilirsiniz. Ben 2017de sıfır almıştım forester düşünüyordum 2sinide test ettim, outback dışardan sw gibi göründüğü için biraz uzaktım ama testten sonra tereddütsüz outback dedim. Çünkü her anlamda daha kaliteli ve konforluydu. Halen de kullanıyorum. Bence fiyatları aynı yıla ait forestere göre uygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ocak 2023--> 2016 Forester XT alınarak kenara çekildik. Darısı arayan herkesin başına inş.

• mustiki212 kullanıcısına yanıt

XT krallığına hoş geldiniz o zaman :) Kazasız belasız sürüşler dilerim...

• Eyw hocam. Tam bir krallık.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • arkadaşlar garantisi dolmuş 2018 forester var bakım zamanı yaklaşıyor Ankara için öneri var mı yoksa yetkili servise devam mı etmeliyim ?

• elvismail kullanıcısına yanıt

Şaşmaz'da Arıcan Oto'yu tavsiye edebilirim. Sadece Subaru özelinde çalışırlar.

Subaru'yu Subaru ustasından başkasına götürmeyiniz.

Piyasada "Japoncu" diye tabir edilen ustalar olur ya hani, Subaru bu tabirin dışındadır.

• teşekkürler hocam

• Subaru Forester 2.0 TD Sport 2017 160bin de 900K isteniyor birde , 2018 165bin de olana da 980K istiyorlar.

karavan çekmek için araç arıyorum ,subarulara aklım gidiyordu bayadır ama 2020 araç satıp 2017 160K araç almak mantıklı mı sizce?

• copter C kullanıcısına yanıt

Ben olsam bu kmde Dizel Forester almam. TD kendini tam olarak ispat etmiş bir motor değil. Subaru bu motoru artık kullanmıyor bile. Bir dönem kullanıldı ve üretimine son verildi.

• Merhaba,

Ankara'dan 2.el forester almayı planlıyorum, İstanbul'dan geleceğim. Ekspertiz için otorapor gibi firmalara mı yoksa forumda tavsiye edilen Subaru ustalarına mı götürmek daha mantıklı olur ?

Selamlar,

• tahaakkus T kullanıcısına yanıt

Ustasına götürmenizi tavsiye ederim. Arıcan Subaru var, Raci usta. Tavsiye ederim.

• hercul3367 H kullanıcısına yanıt

Levorg demek istediniz sanırım.

• Merhaba, yeni kasa Forester 2.0i e-BOXER ortalama şehir içi şehirler arası yakıt tüketimleriniz ne kadar arkadaşlar?

• Karma tüketimi yazıyorum: 6.8 ile 7.3 arasında değişiyor.

• merhaba subaru orjinal yedek parça bulabileceğim güvenilir bir yer var mı ?

• 
Sayfa: önceki 8283848586
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.