Şimdi Ara

Subap ayarı bu kadar pahalı mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
8.426
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün özel bir servise görürdüm aracı bakim için üst kapak contası, v kayışı ve subap ayarına 800 tl para istedi. Çok değil mi dediğimde subap ayarının 600 lira olduğunu söyledi. Araç toyota avensis 2004 model bana açıkçası çok fazla geldi ücreti tek şikayetim sabahları aracın geç çalışmasıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fakiramaseksi -- 10 Mart 2021; 16:26:27 >

• Sübap ayarı 600 diyen yere bir daha uğramayın.

Yetkili servisler bile 500 lira ancak diyor. Dışarıda 200-250 civarında olmalı fiyatı. O da tek işlem olduğunda, yoksa birkaç işlemle birlikte olduğunda 100-200 arası yazılır.

• Kapak contası + Subap ayarı olarak fiyatlandırılıyor. Yetkili servisten fiyat alın bence hem daha iyi işçilik olur hem daha ucuz ve güvenilir. Subap ayarı + kapak contası 300-400tl tutması lazım max.

• Banada biraz fazla geldi subap ayarı planda yoktu fakat sonradan çıktı. Bıraktım aracı 5 6 saat sonra alacağım zaten bir daha da gitmem facebook avensis grup sponsoru olduğu için gitmiştim

• Bende honda yetkili servislerine kazık diyorum. Yetkili servis bile bana subap ayarı için 250 TL dedi

600 TL diyen kimmiş ya
  • Az önce birşey daha öğrendim vvt i motorlara subap ayarı yapilmiyormis bunlar nasıl yaptı bana anlamadım. Başka bir ustaya sordum 6 ay sonra subaplari yakarsın dedi
  • Hidrolik itici varsa subap ayarı yok olsa bile soğuk motorda yapılır bu ayar ve ederi 100 liradır yarım saat sürer külbütör contası değişir en fazla 150 ye mal olur.
  • Sene 2021 subap ayarı mı kaldı ?
    Sıfır Honda al 30 binde bir subap ayarla işe bakın..
    Millet bir de çuvalla para verip alıyor hatta kavga ediyor sen Alcan ben alcam diye..
  • Arkadaşın aracı eskidir hocam yeni hondalarda olduğunu düşünmüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: fakiramaseksi

Arkadaşın aracı eskidir hocam yeni hondalarda olduğunu düşünmüyorum

Arkadaşın aracı kastederek yazmadım zaten.

Yeni Hondalarda sentil ile subap ayarın devam ..

Sordular mı VTech derler 

Bunları bir fanatik gibi falan da yazmıyorum gayet objektif olarak yazıyorum ayıptır 300 bin lira araba al sonra subap ayarı yaptır.

Aksine bu durumu savunan fanatik fan sır.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.