Şimdi Ara

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.041
Cevap
81
Favori
212.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: habib_723

Konut asistans sigortanız bizden kampanyası var ona baksaydınız keşke şuan da en uygun paket bu bilginiz olsun.. Birde kotayı en düşük hızı yüksek seçin zaten hız düşümlerinde de artık iyileşme olacak...

Buradan konut asistans sigortanız bizden kampanyası tüm paketlerini inceleyin derim (16-24-35-50-100mbps) kotayı düşük tutun bence... Bundan sonra kota aşımında hız düşümü ;
    16 mbps >> 8 e
    24 mbps >> 10 a
    35 mbps >> 20 ye
    50 mbps >> 35 e (mevcut müşteriler için 35 e yeni müşteriler için 20 ye düşecek)
    100 mbps >> 35 e düşecek şekilde olacaktır.
    https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/konutveasistan-sigortanbizden.aspx
    Mevcut taahhüdü olanlar da yararlanabiliyor mu acaba bundan?

• quote:

Yeni üyeliklerde 50 mbps alırsan 20 mbpsye düşer, Mevcut müşteri isen 50mbps istemişsen kota aşımında 35 e düşer, Turk Telekomun resmi açıklaması budur. Siz nereden baktınız acaba 16 mbps ye düşecek diye.( Tekrar ediyorum bu bahsettiğim 1 aralık 2018 tarihi itibarıyla geçerlidir.)

Alıntıları Göster
    bu açıklamayı ne zaman yaptılar link var mı ? mevcuttab kasıtları kim ? müşteri hizmetlerini aradım aynı hızı alan 2 abone kota sonrası farklı hızlara düşmez, bir abone 50/35 alıyorsa diğeri 50/16 vs... gibi alamaz dedi.

ulan ne mikrop firma bunlar arkadaş, hayır birde bakan açıklama yaptı, ne yapacaklar ne edecekler bilmiyoruz. bu hafta sonuna kadar işlemler bitecek abone olsan muallak olmasan yeni paketler kazık, Allah cezasını versin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• srvngrc S kullanıcısına yanıt
    Benim taahhüt 21 ocak 2019 da bitiyordu... Dün yani 19/11/2018 itibarıyla bu pakete geçtim... Turk Telekom ofiste yapın derim müşteri hizmetleri beceremiyor... Şuan benim paket 50mbps 50gb akn 77.90 TL ye konut asistans sigortanız bizden kampanyası 24 ay taahhütlü...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habib_723 -- 20 Kasım 2018; 15:48:41 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Benim taahhüt 21 ocak 2019 da bitiyordu... Dün yani 19/11/2018 itibarıyla bu pakete geçtim... Turk Telekom ofiste yapın derim müşteri hizmetleri beceremiyor... Şuan benim paket 50mbps 50gb akn 77.90 TL ye konut asistans sigortanız bizden kampanyası 24 ay taahhütlü...

Çok iyiymiş. Bir ceza vs. çıkmadı değil mi? Hangi tarifeden geçtiniz bu arada?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi srvngrc -- 20 Kasım 2018; 15:50:4 >

24 ay net avantaj ikna kampanyasından geçtim... Ceza falan çıkmıyor... Son 3 ayda zaten cayma bedelsiz taahhüt yenileme hakkınız var...

• Bu ayda 16 mbps şuanki hız düşümü ama gelecek ay artık 35 mbps olacak minumum(benim paketim için 50mbps paketi) .. Birde 3 ay boyunca turk telekom ayrıca éxtra 50gb akn verecekmiş başka bir yerdeki açıklamasına göre...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habib_723 -- 20 Kasım 2018; 15:54:47 >
  • quote:

Bu ayda 16 mbps şuanki hız düşümü ama gelecek ay artık 35 mbps olacak minumum(benim paketim için 50mbps paketi) .. Birde 3 ay boyunca turk telekom ayrıca éxtra 50gb akn verecekmiş başka bir yerdeki açıklamasına göre...
    Ben birazdan ofise gideceğim. Muhtemelen 50/50'ye geçemem çünkü indirimsiz fiyatı benim tarifenin indirimsiz fiyatından düşük. Ama 50/75'e geçebilirim (83 lira) diye düşünüyorum. Ona geçerim eğer olursa. Teşekkürler bilgi için. Olmazsa zaten dün anlaştığım 50/75 yüksek hız kampanyası (modem hediyeli) olana (89 lira) geçeceğim. Gerçi çok farkı yok. 6 lira fark var aylık. Verilen modem de 150-200 lira eder. Benim modemim var ama.
    Konut asistans ile Aksigorta ile konut sigortasınıda ücretsiz bir şekilde tanımlanıyor.. (5000 TL ye kadar karşılıyor) 50mbps/50gb isteyin belki caymasız olur şansınızı deneyin.

• quote:

Konut asistans ile Aksigorta ile konut sigortasınıda ücretsiz bir şekilde tanımlanıyor.. (5000 TL ye kadar karşılıyor) 50mbps/50gb isteyin belki caymasız olur şansınızı deneyin.
    Dün yüksek hızlı kampanyada 50/50 istedim, mh'deki arkadaş baktı 50/50'nin indirimsiz hali sizinkinin indirimsiz halinden ucuz o yüzden 80 lira ceza çıkıyor dedi. Geçiş tamamlanıncaya kadar biraz daha artabilir ceza oranı dedi. Konut Asistans'ta da aynı durum var. Önemli değil 50/75 olsun 5 lira fazla öderim. Yüksek Hız Kampanyasında 50/75 89 lira, Konut Asistans'ta 83 lira. Totalde 24 ayda 150 lira falan fark var. O da zaten verdikleri modemin farkı. Modemim olmasa aslında bu kampanya daha avantajlı olur ama zaten verecekleri modemin aynısı var :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipihr

Turk Telekom kadar namussuz bir firma yok Sözleşme yenilemek için gittim normalde 57 lira ödüyorum 16 Mb 75 Akn li pakete 72 TL istediler iptal için gene numara aldım 68 TL ye 50 Akn lo önerdi gene de iptal ettirdim. 2 3 güne iptal onayı için arayacaklar bakalım ikna edebilecekler mi

Selfy li lere 16 Mb 50Akn li paket 62 TL olarak gözüküyor o da olmazda farklı iss ye geçeceğim
    İptal bilgilendirme için bugün aradılar ve değerli müşterimizsiniz sizi kaybetmek istemeyiz gibilerinden konuştu ve şu teklifi yaptı 16 Mb 75 akk + ücretsiz modem 55 ₺ ye kabul ettim. Önceki sözleşmede 57 ₺ ödüyordum.
  • Sipihr kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun... 16mbps yeterlidir umarım...

• habib_723 kullanıcısına yanıt
    Yetmiyor tabi ama el mecbur. Eskişehir merkezde oturuyorum ama be fiber yok kablonette yok. Ama 16 mb maksimumu alıyorum çok şükür.

Aylık kotada ortalama 330 Gb civari oluyor.

Sözleşme yeniledim ama kota sıfırlanmadı 5mb sizce bu normal mi ?

• Kota sıfırlanmaz kotanızı aşmışsınız... Ben 35 mbps 100 gb akn de idim 87gb harcamıştım bu 50mbps 50gb pakete geçtim kota aşıldığı için bu ay 16 mbps ye düştü...

• quote:

Bu ayda 16 mbps şuanki hız düşümü ama gelecek ay artık 35 mbps olacak minumum(benim paketim için 50mbps paketi) .. Birde 3 ay boyunca turk telekom ayrıca éxtra 50gb akn verecekmiş başka bir yerdeki açıklamasına göre...
    Bende 50 kullanıyorum. Tt nin yeni uygulaması devam ederse en avantajlı paket 50 mbps lik olacak gibi.tabi en güzeli hiç akn olmaması.

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Aynen mevcut müşteriler için şuanda en iyi olan 50mbps ye geçmek ve en düşük akn li pakete geçmek en mantıklısı... Sınırsız 35mbps kullanmış gibi olucaz...

• Ya bu TT müşteri hizmetleri beni çıldırtacak. Dün bi kampanya katılımı yaptım kargoyla modem ve evrak yollayacağız dediler. Bugün sabah aradım henüz çıkmadıysa siz yollamayın ben ofise gidip işlemleri yapayım olur mu dedim olur dediler. Akşam ofise gittim. Dediler ki işlemi iptal etmemişler biz buradan müdahale edemeyiz. MH’yi aradım iptal edin dedim biz yapamıyoruz evrakları bekleyeceksiniz onaylamazsanız zaten otomatik olarak düşer diyorlar başvuru. Şu çağda hala iletişim sorunu yaşıyoruz. Üstelik işi iletişim olan bir firmayla.

Çok zor olmasa gerek işlemi iki tıkla iptal etmek ya da işlemi yapan birimi arayıp düzeltme yapmak.

Mng’yi de aradım kargo için fatura kesilmiş ama yola da çıkmamış paket. Ben böyle saçmalık görmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • "1 Aralık 2018 Tarihi itibarıyla mevcut müşteriler 50 mbps hız ve xx kota kullanıyorsa xx kota aşıldığında hız 35 mbps'ye düşecek. Yeni müşteriler 20 mbps'ye düşecek."

Bu bilgiyi nereden edindiniz? Ben müşteri hizmetlerine sordum : Böyle bir bilgi yok, 16 Mbps'ye düşecek eminim dedi. Ofise mi sorayım belki yeni başlayan bir müşteri temsilcisi denk gelmiştir?

Taahhüt bitimine 2 ay var. Müşteri hizmetleri 50mbps/50gb + ttnet alo + modeme (Yüksek Hızlı Kampanya) 84 tl dedi. 76 tl'ye alanlar nasıl aldı, ofise gidip ikna kampanyasına sokmalarını mı rica etmeliyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: relance34

"1 Aralık 2018 Tarihi itibarıyla mevcut müşteriler 50 mbps hız ve xx kota kullanıyorsa xx kota aşıldığında hız 35 mbps'ye düşecek. Yeni müşteriler 20 mbps'ye düşecek."

Bu bilgiyi nereden edindiniz? Ben müşteri hizmetlerine sordum : Böyle bir bilgi yok, 16 Mbps'ye düşecek eminim dedi. Ofise mi sorayım belki yeni başlayan bir müşteri temsilcisi denk gelmiştir?

Taahhüt bitimine 2 ay var. Müşteri hizmetleri 50mbps/50gb + ttnet alo + modeme (Yüksek Hızlı Kampanya) 84 tl dedi. 76 tl'ye alanlar nasıl aldı, ofise gidip ikna kampanyasına sokmalarını mı rica etmeliyiz?
    Turk Telekomun iş ortaklarına ve mevcut müşterilerin faturalarına yazmış olduğu bilgilendirmeye istinaden yazdım...

Bu da BTK aracılığyla tarafıma vermiş oldukları cevap.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habib_723 -- 21 Kasım 2018; 11:35:45 >

• Bana 150 gb 24 mbps 87 küsür tl önerdiler ben kabul etmedim.. uygun gelmedi daha martta bitiyor sözleşme fibernet kullanıyorum daha uygun bir şey çıkarmı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brboros -- 21 Kasım 2018; 20:56:18 >
  • brboros kullanıcısına yanıt
    32 mbps diye paketi var mı turk telekomun

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.