Şimdi Ara

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI (47. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.042
Cevap
82
Favori
212.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Yanlış yazılmış düzelttim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: habib_723

Bu ayda 16 mbps şuanki hız düşümü ama gelecek ay artık 35 mbps olacak minumum(benim paketim için 50mbps paketi) .. Birde 3 ay boyunca turk telekom ayrıca éxtra 50gb akn verecekmiş başka bir yerdeki açıklamasına göre...
    Hocam ben de 2 ayrı hattımda 50mb, 50gb şı pakete geçtim.

Yeni yılda kota dolumunda kesin 35mb olacak değil mi hız? Bu ayki gibi 16mb a düşmez inşallah.

• alperyaman kullanıcısına yanıt
    Benimde bu ay 16 ya düştü... Fatura bilgilendirmelerinde 35 mbps ye düşeceği yazıyordu.. Btk ya şikayet te vermiş oldukları cevapta 35 e düşeceği yazıyordu... Ayrıca turk telekom Aralık ayı itibarıyla tüm üyelere 3 ay boyunca 50gb daha extradan hediye edecekmiş..

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habib_723 -- 22 Kasım 2018; 13:11:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Turk Telekomun iş ortaklarına ve mevcut müşterilerin faturalarına yazmış olduğu bilgilendirmeye istinaden yazdım...

Bu da BTK aracılığyla tarafıma vermiş oldukları cevap.

Alıntıları Göster
    buradaki "yeni müşteri" kelimesinin açılımı nedir acaba tam olarak. 31 aralıktan önce abone olanlar mı, 1 ocaktan itibaren abone olanlar mı yoksa 2 kasımda bayilere bildirdiklerinden sonrasında abone olanlar gibi mi ?

bende 50mbit 50gb fiber pakete abone olacağım bu ay sonuna kadar ama 35 yerine 20ye düşecekse o interneti hiç bağlatmam daha iyi. hem 2 sene taahhüt ver hemde yarım yamalak internet kullan yok öyle yağma. 35 hadi neyse dedik ama bunlar iyice su kaçırdılar.

arkadaşlar bu konuyla alakalı arayan soran kesin bilgiye sahip olan varsa yazsın lütfen

• habib_723 kullanıcısına yanıt
    Hocam turknet e geçin böyle saçmalıklarla uğraşmayın kotadır taahhütdür nedir bunlar yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

buradaki "yeni müşteri" kelimesinin açılımı nedir acaba tam olarak. 31 aralıktan önce abone olanlar mı, 1 ocaktan itibaren abone olanlar mı yoksa 2 kasımda bayilere bildirdiklerinden sonrasında abone olanlar gibi mi ?

bende 50mbit 50gb fiber pakete abone olacağım bu ay sonuna kadar ama 35 yerine 20ye düşecekse o interneti hiç bağlatmam daha iyi. hem 2 sene taahhüt ver hemde yarım yamalak internet kullan yok öyle yağma. 35 hadi neyse dedik ama bunlar iyice su kaçırdılar.

arkadaşlar bu konuyla alakalı arayan soran kesin bilgiye sahip olan varsa yazsın lütfen

Alıntıları Göster
    türk telekom iş ortaklarına diyor yazıda kurumsal abonelere yönelik bir yazı ola bilir

• wellman W kullanıcısına yanıt
    iş ortaklarından kasıt muhtemelen telekom ofisleridir. burada önemli olan ibare "yeni müşteri" kısmı, bir aboneye 50mbit sonrası 35mbit diğerine 20mbit vermek hangi mantıksal çevrede mümkün tartışılır. zaten telekomun mantıklı herhangi bir işi yok zatende, neyse ...

• quote:

Kota sıfırlanmaz kotanızı aşmışsınız... Ben 35 mbps 100 gb akn de idim 87gb harcamıştım bu 50mbps 50gb pakete geçtim kota aşıldığı için bu ay 16 mbps ye düştü...
    50 mbps aknsonrası 24 mbps düşüyor diyorlardı?? benimde tahütüm 28.kasımda bitiyor bende YALIN 35 mbps hıza kadar 50 gb kotalı paket 70 tl olan pakete geçeceğim sanırım kota sonrası 16 mbps düşüyor yılbaşından sonra 20 mbps olacakmış AKN sonrası dedikleri gibi olursa sınırsız 20 mbps gibi olacak 70 tl ye
  • newrophat kullanıcısına yanıt
    habib_723 @ 20 Kasım 2018 18:06:06

Kota sıfırlanmaz kotanızı aşmışsınız... Ben 35 mbps 100 gb akn de idim 87gb harcamıştım bu 50mbps 50gb pakete geçtim kota aşıldığı için bu ay 16 mbps ye düştü...

diye yazmış arkadaş ona sor dilersen
  • quote:

Orijinalden alıntı: wellman

50 mbps aknsonrası 24 mbps düşüyor diyorlardı?? benimde tahütüm 28.kasımda bitiyor bende YALIN 35 mbps hıza kadar 50 gb kotalı paket 70 tl olan pakete geçeceğim sanırım kota sonrası 16 mbps düşüyor yılbaşından sonra 20 mbps olacakmış AKN sonrası dedikleri gibi olursa sınırsız 20 mbps gibi olacak 70 tl ye

Alıntıları Göster
    Yani 70 TL 35 alacağınıza 78 TL verin sınırsız 35 mbps kullanırsınız bu sayede

• quote:

Orijinalden alıntı: newrophat

iş ortaklarından kasıt muhtemelen telekom ofisleridir. burada önemli olan ibare "yeni müşteri" kısmı, bir aboneye 50mbit sonrası 35mbit diğerine 20mbit vermek hangi mantıksal çevrede mümkün tartışılır. zaten telekomun mantıklı herhangi bir işi yok zatende, neyse ...
    Şirket; müşteri temsilcilerine bayilerine ofise satış yaptıkları yere bu tür mesaj atmış... Böyle bir şey yapacağız üyeleri veya yeni üyeleri bilgilendirin anlamında... Kurumsal böyle olmuyor daha farklı... Kurumsallarda genelde download/upload simetrik oluyor ve genelde kotasız oluyor...

• quote:

türk telekom iş ortaklarına diyor yazıda kurumsal abonelere yönelik bir yazı ola bilir

Alıntıları Göster
    Bireysel müşterileri bilgilendirme amaçlı yazılmış... Satış yapılan merkezlerine email atmışlar...

• quote:

Alıntıları Göster
    78 tl verip nasıl sınırsız 35 mbps kullanacağım hangi tarife bu yalın için olanı yazabilirmisiniz
  • quote:

Alıntıları Göster

bunumu demek istediniz akn sonrası hız 16 mbps diyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wellman -- 22 Kasım 2018; 17:59:30 >

• 1 aralıkta taahhütüm bitiyor. 16 mbit 75 gb akk'liyi adsl'e 54 tl ödüyorum. Müşteri hizmetleri ile görüştüğümde 61.90 tl dediler 2 sefer aradım sonuç aynı. Hattımın ne kadar desteklediğini sorduğumda vdsl 35 mbit'e kadar destekliyor dediler. Ayrıca telekom müdürlüklerine giderek daha uygun kampanyalardan anlaşabilirsiniz dediler.
    Vdsl'e geçmek istiyorum ama vdsl tarifeleri hakkında bilgim yok bilen arkadaşlar yardım edebilirmi ? Modemi bedavaya getirip en uygun kaç liraya anlaşabilirim ?
  • quote:

bunumu demek istediniz akn sonrası hız 16 mbps diyor

Alıntıları Göster
    Evet bunu kastediyorum.. 50mbps 50gb akn sonrası orada 16mbps yazıyor belki ama 1 Aralık sonrasında 35 mbps olacak bu yüzden dedim zaten... Konut asistans sigortanız bizden kampanyası ona başvurun en uygunu odur... Geçen btkya şikayet ettiğimde turk telekomun verdiği cevabı okuyun ne demek istediğimi görürsünüz... Düşüm hızını artırıyorlar... Paranızı fazla kaptırmayın diye söylüyorum... Turkcell superonline tamamen kota kaldırıyor ancak 24-25 hız verecek sadece vodafone keza öyle benzerini düşünüyor... Şuanda hız destekliyorsa turk telekom 50mbps 50gb akn li paketi seçmek daha mantıklı... Netspeed ya da millenicom oris Telekom turknet seçebilirsiniz onların paketi daha avantajlı karar sizindir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habib_723 -- 22 Kasım 2018; 18:21:40 >

• iptal55 kullanıcısına yanıt
    Şu anda en yüksek hangi hızı alıyorsunuz yalın telefonsuz en iyi fiyat konut asistan paketinde 24 mbps hız için 65 tl yi 35 mbps hız için 70 tl yi gözden çıkarmalısın

• iptal55 kullanıcısına yanıt
    24 e 50 vdsl bide tibivu sd sinema kanalları belgesel kanalları var bide modem aldık toplam 59 TL internet fiyatı sade 49 TL internette vefa kampanyası

• bugun istanbul küçükyalı telekom müd. gittim
    35 mbps 50gb akk vdsl ttnet 59tl anlaştım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi irfan1973 -- 23 Kasım 2018; 23:53:52 >
  • irfan1973 İ kullanıcısına yanıt
    Ev telefonunuzmu var hocam fiyat çok iyi ..tarifenin adı nedir
  • 
Sayfa: önceki 4546474849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.