Şimdi Ara

ŞUANA KADAR ALDIĞINIZ EN İYİ TTNET İKNA KAMPANYALARI (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
3.042
Cevap
82
Favori
212.580
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: waggish34

Bu mesaj silindi.
    Sizden 75 TL ücret aldılar mı aktivasyon ücretini. Bende alacaklarını iade gibi almama falan gibi bir durumun söz konusu olmadığını söylediler( vdsl de ise 6 ay kalana iade ediyorlar-almıyorlar)..

Sizce 85TL millenicom 100mbps kotasız nasıl...

Bir diğer husus 50mb 200 GB akn sizce 2019 da ne oalcak bu paketin durumu. Facebook netspeed müşteri temsilcisine yazdım bu paketin durumunu sordum. Yeni paket gelirse de uygun fiyata sunacaklarını müşterileri kasmayacak şekilde oluşturulacağını söyledi. Bende şuan cayma bedeli ödememek için mecburen ocak 2019 u bekleyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dede06

İptal masası aşağıdaki fiyatlara ek ttnet alo 250 dk 10 tl

Bu kampanya teklifinin süresi varmı, siz ne zaman aldınız bu teklifi.Bende iptal masasına gittim bunlardan yüksek fiyat verdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 35 Mbps 100 Gb kota ile 80 TL istediler. İkna olmasına rağmen çok fazla değil mi ?
  • ali vardar kullanıcısına yanıt
    31 ekim fiyatlarıydı sanırım kasım ayında zamlandı.
  • Mihoku kullanıcısına yanıt
    ben ekim de 70 e anlastim modemle beraber

• quote:

Orijinalden alıntı: waggish34

Bu mesaj silindi.
    Ustam netspeed 75 TL fiber aktivasyon için geri vermiyor diye biliyorum. Millenicom un 105 TL lik kurulum ücreti sadece hattı sıfırdan kurarsan geçerliymiş. Yani aktivasyon/hat taşıma geçişte o ücret alınmıyormuş. Geçen yetkili kişi söyledi
  • Arkadaşlar netspeed veya millenicom fibere geçen var mı memnun musunuz kafam karışık...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Esenler'in hangi mahallelerinde fiber var hocam?
  • ennns E kullanıcısına yanıt
    Ben kemer mahallesindeyim 50mb kullanıyorum.

• ali vardar kullanıcısına yanıt
    ev telefonu olanlara yazıyor ev telefonu yoksa yalın internet farkı koymak lazık en en az 15 tl üzerine
  • quote:

Orijinalden alıntı: gelecek3535

bakin bunlar telekom da yer alan iptal masasinin iptal etmemeniz icin size sundugu teklifler

Alıntıları Göster
    Bu fiyatları ev telefonu olanlara yapıyorlar bilginize
  • Baktım kafam çok karışıyor diğer iss lere geçmeyi düşünüyordum.. Şuanda vazgeçtim Turk Telekom ile devam etme kararı aldım taahhütümü yeniledim... 50 mbps 50gb akn paketine 77.90 TL ile 24 ay taahhüt verdim.. Hızım 1 ocak itibarıyla artık 35 e düşecek.. Kısaca 35mbps sınırsıza 77.90 TL ye aldım gibi oldu... Umarım pişman olmam...

• quote:

Orijinalden alıntı: habib_723

Baktım kafam çok karışıyor diğer iss lere geçmeyi düşünüyordum.. Şuanda vazgeçtim Turk Telekom ile devam etme kararı aldım taahhütümü yeniledim... 50 mbps 50gb akn paketine 77.90 TL ile 24 ay taahhüt verdim.. Hızım 1 ocak itibarıyla artık 35 e düşecek.. Kısaca 35mbps sınırsıza 77.90 TL ye aldım gibi oldu... Umarım pişman olmam...
    Hocam hız neden 35e düşecek. Ben ay sonu ttnet e geçmeyi planlıyorum 24 ay taahütlü olarak. 50 mbit 200 gb akk paket uyguna geliyor. Şimdi ben bu paketi alırsam hızım 35e mi düşecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: thorondor06

Hocam hız neden 35e düşecek. Ben ay sonu ttnet e geçmeyi planlıyorum 24 ay taahütlü olarak. 50 mbit 200 gb akk paket uyguna geliyor. Şimdi ben bu paketi alırsam hızım 35e mi düşecek?

Alıntıları Göster
    1 Aralık 2018 Tarihi itibarıyla mevcut müşteriler 50 mbps hız ve xx kota kullanıyorsa xx kota aşıldığında 35 mbps ye düşecek hız, Bende bu yüzden 50 mbps 50gb AKN taahhütü verdim bu gün. 200 GB kotaya gerek yok bence sizde en düşük pakete(kota Anlamında) geçin.

Benim paketi bu gün konut ve asistans sigortanız bizden kampanyasıyla yeniledim.

Not: Mevcut müşteriler 50mbps için kota aşımında 35 mbps hızında internetleri devam edecek, Yeni üyelik yapanlar ise sanırım kota aşımında 20mbps hızında devam etmektedirler. İsterseniz erkenden geçmeye bakınız böyle uygulama var bilginiz olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi habib_723 -- 19 Kasım 2018; 16:21:56 >

• quote:

Orijinalden alıntı: habib_723

1 Aralık 2018 Tarihi itibarıyla mevcut müşteriler 50 mbps hız ve xx kota kullanıyorsa xx kota aşıldığında 35 mbps ye düşecek hız, Bende bu yüzden 50 mbps 50gb AKN taahhütü verdim bu gün. 200 GB kotaya gerek yok bence sizde en düşük pakete(kota Anlamında) geçin.

Benim paketi bu gün konut ve asistans sigortanız bizden kampanyasıyla yeniledim.

Not: Mevcut müşteriler 50mbps için kota aşımında 35 mbps hızında internetleri devam edecek, Yeni üyelik yapanlar ise sanırım kota aşımında 20mbps hızında devam etmektedirler. İsterseniz erkenden geçmeye bakınız böyle uygulama var bilginiz olsun.

Alıntıları Göster
    Merhabalar, bahsettiğiniz kampanyaya geçmek için müşteri hizmetlerini aradım. Türk Telekom ofislerinden yapabiliyorsunuz dediler. Doğru mudur? Ayrıca sigortadan bahsediliyor bunun için ekstra bir ücret ödememiz gerekiyor mu? Sigortayı yaptırmasak olur mu bilginiz var mı bu konuda?

• Turk Telekom kadar namussuz bir firma yok Sözleşme yenilemek için gittim normalde 57 lira ödüyorum 16 Mb 75 Akn li pakete 72 TL istediler iptal için gene numara aldım 68 TL ye 50 Akn lo önerdi gene de iptal ettirdim. 2 3 güne iptal onayı için arayacaklar bakalım ikna edebilecekler mi

Selfy li lere 16 Mb 50Akn li paket 62 TL olarak gözüküyor o da olmazda farklı iss ye geçeceğim

• kux K kullanıcısına yanıt
    Sigorta dahil hepsi bu fiyata éxtra bir ücret yok

Kampanya buradaki adreste mevcut,

https://bireysel.turktelekom.com.tr/evde-internet/web/kampanyalar/Sayfalar/konutveasistan-sigortanbizden.aspx

• Sipihr kullanıcısına yanıt
    Konut ve Asistans Sigortanız bizden kampanyası çok uyguna veriyorlar, 16 mbps bakarsanız çok uyguna bulursunuz bence bu pakete geçin sınırlı sayıdadır ağustosta gelen bu kampanya 31/12/2018 tarihinde sona erecek.. Bilginiz olsun... Diğer paketler bu kampanyaya göre çok çok pahalı...

• habib_723 kullanıcısına yanıt
    O da işime gelmiyor hocam ya Selfy kampanyasını sorucam bakalım. 2 3 güne arayacaklar

• Sipihr kullanıcısına yanıt
    Netspeedde 16 sınırsız 52 tl. 6 ay taahüt cayma bedeli 60 tl idi. Bence denenebilir.port sağlamdır senin.

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.