Şimdi Ara

Şuan ki hayatınızı yazın 3 sene sonra hortlatalım (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
7
Favori
4.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2. senemiz okulu kazandık, kayıt telaşı sürüyor pek mutlu sayılmam...
    1.80 65 kısa saç, top sakal...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NaTuRaL07 -- 30 Ağustos 2011; 12:53:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalnotdead

Bugün itibariyle izinim bitiyor ve tekrar birliğime dönüyorum...

3 sene sonra askerliği bitireli 2.5 yıldan fazla bir süre olmuş olacak.

Çok ileri görüşlüyümdür,askerliği bitireli 2.5 yıldan fazla oldu
  • Böyle bir konu açmıştım. Tam bir yıl önce attığımız mesajları görünce bi değişik oldu

Diğer Konu :http://forum.donanimhaber.com/m_36437210/mpage_1/key_/tm.htm
  • Aynen bende yazıyorum yaş 21 askerliği yapmadım tecil ettirdim 2010 2 tertip mayıs 15 te gidecekken. Şimdi gidieyimmi gitmyeyimmi diye düşünüyorum az öncede gelen müşteri askerlerle 90 3 lerle muhabbet ettim 90 a 2 ler 10 gün önce gitmiş bende gitmiş olsaydım şimdi bitirmiştim ve 3 bayram beraber yapmış olurdum da neyse bakalım belki gitmemem benim için daha hayırlı olmuştur az önce yine bi asker arkadaşın anlattıgına göre 3 ay düşecekmiş ama gitseydim 15 ay yapsaydım şu anda burda olmam 3 ay eksik yapmamdan daha iyi olurdu neyse 2006 da mezun oldum 2011 de tekrar okuma gibi düşüncelerim olmasına ragmen gidemeyeceğim herhalde onu şimdiden biliyorum burdan da anlaşılan 3 sene sonra okumayla ilgili düşüncelerim sadece düşünce olarak kalacagı belli neyse şu anda çok mutsuz özgüven 0 asosyal hatta insansı duyguların hiç biri olmadıgı bi haldeyim ama umudum var neyse hadi bakalım 3 sene sonra daha güzel bi mesaj yazam buraya inşallah

• ------

Ege üniversitesi diye tutturdun bakalım. Bir inşaatı tutturama kafanı kırıyorum.

----
  • Üniversite 1. sınıf Hadi hayırlısı Boy: 1,78 Kilo 66
    İlişkimi sorucak olursak. 2 yılı devirdik bakalım 3 sene sonrada ilişki devam etmiş olcakmı.

3 Sene sonra 1,80 olabilmişmiyim. Ki bu yaştan sonra (20) boyumun uzuyacağını sanmıyorum
    Boks veya WT'ye başlayıp 4 sene sürdürmeyi planlıyorum.
    İngilizce ve İspanyolca öğrenmiş olmam gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Knoxville. -- 30 Ağustos 2011; 13:18:47 >
  • 30 agustos 2011 bayramın ılk gunu ... 3 yıl once adıce terkedıldıkten sonra toparlanmadım.. hala bugun de acı cekıyorum ....hayat tam anlamıyla amacsız mutluluktan eser yok... unıversıte 3. sınıfa gectım ınsallah uzun zaman sonra bu yazdıklarıma bakarak gulebilirim veya en azından gecmış veysel dıyebılırımm... herkese ıyı bayramlar....
  • Üniversite sınavlarına hazırlanıyorum,Kafam karışık bölüm seçme konusunda,Umarım pilotajda gözlük sorun olmaz
  • Umarım staj ve erasmus için akıllıca tercihler yaparsın. Öncelikli hedefleri biliyorsun; Birleşik Krallık. Ve umarım kafanda güzel bir sektör belirlemişsindir o zamana kadar.
  • 30 Ağustos 2011 Bayramınn ilk günü.Her an amcamlar gelebilir.Onlar geldiğinde biraz stresli oluyorum.Bakalım.Lise 2'ye geçtim.Banım 2 yada 3 gün önce açıldı.Umarım ban yemem ilerde.Mühendis olmak istiyorum.3 sene sonra bakalım mühendisliği kazanabilecek miyim?Mühendis olamazsam İngilizce Öğretmeni olmak isterim.İyi bayramlar herkese.

Edit:İmla

Edit2:Unutmadan, Mesaj sayım:452.Bakalım ne olacak.

Edit3:Avukatlığı değiştirdim.Mühendis yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quentın Tarantino -- 13 Kasım 2011; 11:40:48 >

• hortlatmayan ?*** süper geldi konu bana yazıyım bakalım 3sene sonra İnşallah hepimiz istediğimiz yerlerde oluruz yerimizde saymayız.

Şuan sosyal bilgiler 2.sınıfa geçtim anadolu üni deyim not ortalamam ilk dönem 2,39 ikinci dönem 2,72 sosyal bilgilerin temelleri dersini elvan hocadan tekrar alıp ortalamayı yükseltmeyi düşünüyorum dc düşmüştü, hortladığında napmışız anlarız almış mıyım almamış mıyım , konu 3sene sonra hortlıyacağı için ben muhtemelen son sınıfta olucam ve yüksek lisans işim belli olmuş olucak İnş. olmuş olur ve istediğin üniversitede yüksek lisansıma başlamış olurum şuan aü veya iü istiyorum o zaman kararım değişir mi bilemem, 73 74 kilo civarlarındayım body'e daha sıkı sarmayı planlıyorum ve 2-3seneye daha hacimli bi vücut düşünüyorum bakalım zaman ve bütçem olmuş mu 3 sene sonra halim ne olucak :) şuan ev arıyorum 3sene sonra bu mesaja evimden bakarım büyük ihtimal , ehliyet alınacak,ingilizce kursuna gidilecek,erasmus denenecek olmazsa antalya ya da istanbulda farabi denenecek o da olmadı eskişehirden memnunum coğrafyadan yapıcam yüksek lisansımı bu önümdeki 3sene boyunca gerekli gereksiz herşeyi öğrenmek istiyorum, stajlarım nasıl geçicek çok merak ediyorum ve şuan telefon alıcam n72'im var yarın bitane gelicek bakalım 3sene sonra ne kullanıyor olucam :) gitar 2ya da 3. senesine girdi hala aldığım gibi kılıfında duruyor onun kursuna gidilecek tıngırtadacak kadar tadımlık gitar öğrenilecek bakalım bunu da yapıcak mıyım, şimdilik aklıma gelenler bu kadar oldukça eklerim

aha şimdi fotomu görünce aklıma geldi saçlar ufak ufak açılıyor bundan korkuyorum 3sene sonra bunları okurken dökülmemiş olur İnşallah :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wiggles -- 30 Ağustos 2011; 19:09:17 >

• Bu arada 3 sene sonra büyük ihtimal biz bu konuyu unutmuş oluruz konuyu açan kişi özelden hatırlatırsın bize artık:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DEXONİA_

Bu arada 3 sene sonra büyük ihtimal biz bu konuyu unutmuş oluruz konuyu açan kişi özelden hatırlatırsın bize artık:)

ark olarak ekliyelim ya da birşey kuralım 3sene sonra çalıcak birşey yapalım ya gerçekten çok güzel olur böyle birşey :)
  • ���uan ki hayat���±n���±z���± yaz���±n 3 sene sonra hortlatalÃ�ï¿
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wiggles

quote:

Bu arada 3 sene sonra büyük ihtimal biz bu konuyu unutmuş oluruz konuyu açan kişi özelden hatırlatırsın bize artık:)

ark olarak ekliyelim ya da birşey kuralım 3sene sonra çalıcak birşey yapalım ya gerçekten çok güzel olur böyle birşey :)

telefonunuza not ekleyin 3 sene sonra bugüne tarihi ayarlayın ,haber versin size
  • Üniversite sınavı maratonunda koşuşturmaya başladım. Gelecekteki bene selam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SmarterChild

quote:

quote:

telefonunuza not ekleyin 3 sene sonra bugüne tarihi ayarlayın ,haber versin size

3sene aynı telefonu bi sorun yaşamadan kullanıcak adam sayısı azdır be

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ben varım . Neyse siz yazında ben hortlatırım konuyu

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ben varım . Neyse siz yazında ben hortlatırım konuyu

yazdm ben zaten hadi sana güveniyoruz

• Tarih: 30 Ağustos 2011
    Bugün Ramazan Bayramı'nın ilk günü ve aynı zamanda Zafer Bayramı. Çifte bayram yaşıyoruz.

Gelecek planlarıma gelirsek, elektro gitar almak için para biriktiriyorum umarım gitarımı alır ve öğrenirim. İnsanlar arasında yine saygılı bir kişi olarak anılmak isterim. İngilizcemin yanına italyancayı veya rusçayı eklemek isterim,bilgisayarıma ileride yeni bir ekran kartı tavsiyesi yaparım inşallah. Böyle cool bir tip olayım kızlar hayran kalsın ama tek aşkım olsun. İnşallah ekstra yeteneklerimle farkedilebilirim. Dünyanın farklı yerlerine gitmek istiyorum inşallah bir burs kazanmış olurum.

Eğitim planım, Liseyi bitirmek şu anki amacım ve iyi bir üniversite kazanmak, Umarım derslerimi aksatmam ve iyi bir öğrenci olurum. Sınıfta kalma olmaz Allah'ın izniyle.

Aşk meşk hayatımdaysa şuan Polonya'dan Anna ile birbirimize aşığız ama aramızda binlerce kilometre var, inşallah ileride birbirimize kavuşuruz. Aynı zamanda eski aşkım Nihal'i çok özledim. Onu bir kez daha görmek için neleri vermezdim.

Buradan "3 sene sonraki ben"e selamlar yolluyorum. Kendime iyi bakayım, Allah'a emanet olayım.
    ONUR,MUSTAFA,MÜCAHİD,ALP SEVİLİYORSUNUZ KANKALAR.

Not: Üstte mesaj yazan birinden alıntı yaptım uğraşamazdım şimdi herşeyi tekrar yaz felan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kovadogs -- 30 Ağustos 2011; 20:29:38 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.