Şimdi Ara

Şuan ki hayatınızı yazın 3 sene sonra hortlatalım (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
7
Favori
4.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kovadogs

Tarih: 30 Ağustos 2011
    Bugün Ramazan Bayramı'nın ilk günü ve aynı zamanda Zafer Bayramı. Çifte bayram yaşıyoruz.

Gelecek planlarıma gelirsek, elektro gitar almak için para biriktiriyorum umarım gitarımı alır ve öğrenirim. İnsanlar arasında yine saygılı bir kişi olarak anılmak isterim. İngilizcemin yanına italyancayı veya rusçayı eklemek isterim,bilgisayarıma ileride yeni bir ekran kartı tavsiyesi yaparım inşallah. Böyle cool bir tip olayım kızlar hayran kalsın ama tek aşkım olsun. İnşallah ekstra yeteneklerimle farkedilebilirim. Dünyanın farklı yerlerine gitmek istiyorum inşallah bir burs kazanmış olurum.

Eğitim planım, Liseyi bitirmek şu anki amacım ve iyi bir üniversite kazanmak, Umarım derslerimi aksatmam ve iyi bir öğrenci olurum. Sınıfta kalma olmaz Allah'ın izniyle.

Aşk meşk hayatımdaysa şuan Polonya'dan Anna ile birbirimize aşığız ama aramızda binlerce kilometre var, inşallah ileride birbirimize kavuşuruz. Aynı zamanda eski aşkım Nihal'i çok özledim. Onu bir kez daha görmek için neleri vermezdim.

Buradan "3 sene sonraki ben"e selamlar yolluyorum. Kendime iyi bakayım, Allah'a emanet olayım.
    ONUR,MUSTAFA,MÜCAHİD,ALP SEVİLİYORSUNUZ KANKALAR.

Not: Üstte mesaj yazan birinden alıntı yaptım uğraşamazdım şimdi herşeyi tekrar yaz felan

Farkettim

• quote:

Orijinalden alıntı: Zaba

29 haziran 2008
    Selam Zaba,
    3 yıl önce 29 Haziran Pazar günü gece saat 02.29'da ''Bu şehir girdap gülüm'' isimli parçayı dinliyordun. Üniversite 4. sınıfa geçmiştin.
    Bu mesajı yazdığın günün sabahı seyahate çıktın. Belkide trafik kazasında öldün ve bu mesajı okuyamıyorsun. Kim bilir?

Aha olmemisim. Okulumu bitirmisim. Bankacı olmuşum bile o gün ben nereye gitmiştim LAN unuttum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaba -- 31 Ağustos 2011; 0:02:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: metalnotdead

quote:

Orijinalden alıntı: metalnotdead

Bugün itibariyle izinim bitiyor ve tekrar birliğime dönüyorum...

3 sene sonra askerliği bitireli 2.5 yıldan fazla bir süre olmuş olacak.

Çok ileri görüşlüyümdür,askerliği bitireli 2.5 yıldan fazla oldu

super

• www.futureme.org
  • 3 yıl sonrayı bekliyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reaktans

www.futureme.org

Buraya da bir şeyler yazmıştım ama unuttum. Hangi yıla mesaj attım onu da unuttum bakalım ne zaman gelcek :)
  • seyda yla 4 gun ciktik.ayrildik.yastayim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huzyin67 -- 31 Ağustos 2011; 0:47:00 >
  • Bu mesajı ramazan bayramı ile zafer bayramının birleştiği bi günde yazdın hatırladın mı?
    Şuanki durumun üniversite hayatına devam ediyorsun, ortalamayı yüksek tutamadıysan ve hedefine ulaşamadıysan diyecek laf bulamıyorum sana, onca kişinin güvenini sarsmadın mı umarım geçerli bir sebebin olur başaramadıysan.
    Programlama ile ilgileniyorsun, oyun yazdınız gayet güzel gidiyorsunuz. Sürümü 2.3 ve 1000 kişiye banamısın demeyecek durumda. Planladığınız gibi Release ayağına getirmişssinizdir umarım.
    OOP konusunda sıkıntı yaşıyordun, c# girdin iyi kötü birşeyler biliyorsun umarım kendini geliştirmişsindir. ( daha yapıcak çok iş, öğrenilecek çok şey var ).
    Kişisel hayatın her zaman ki gibi daha bir kıpırdanma olmadı, biliyorsun sen onu uzun zamandır bekliyorsun, ne oldu o iş ha?

• quote:

www.futureme.org

üniversitenin bittiği tarihe göre birşeyler karalamıştım inşallah patlamaz o sistem
  • unuturum 3 sene sonra
  • quote:

www.futureme.org

adamım ham maddesisin İnş. siteye birşey olmaz 2013e yolladım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wiggles

quote:

www.futureme.org

2014 e yollasaydın keşke, 2013 de bu konuyu hortlatma sakın ,sakın ha

• quote:

Orijinalden alıntı: SmarterChild

quote:

Orijinalden alıntı: Wiggles

quote:

www.futureme.org

2014 e yollasaydın keşke, 2013 de bu konuyu hortlatma sakın ,sakın ha

aynen ya 2014 ocakta konuyu hortlatıcam o zamana aldım :D

• Geçen hafta Dgs' ye girmeye karar verdim :) bakalım ne olucak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sekoloji -- 3 Eylül 2011; 1:55:07 >
  • 16 yaşındayım Lise3e gidiyorum dilciyim 3 sene sonra ünide 1.sınıfta ingilizce öğretmenliği okurken bu mesajı alıntılayıp konuyu hortlatacam inşaallah
  • Lise 2 öğrencisiyim, 3 sene sonra neler olacak bakam.
  • DH takılıyorum iş güç kovalamaca 3 yıl sonra görüşürüz saat 01.17
  • Sevgili Kendim,Şu an Lise 3. sınıftayım.Derslerimi iyi geçip takdir almak bu senelik eğitim planım.Aşk planlarıma gelirse Sarışın mavi gözlü fen lisesindeki kızı ayarlamak bu seneki aşk planım.Lise 4 te iyi çalışıp İstanbul Hukuk Fakültesini kazanmak bir başka hedefim.İstanbul Hukuk Fakültesine gidersem ilk sene hazırlık okuyup bir yandan Fransız Kültür Merkezinde Fransızca dil eğitimi görmek en büyük hayallerimden biri.Olaya sanatsal bakarsak Akustik Gitar'da kendimi geliştirip en azından arkadaşlar arasında bu hünerimi sergilemek en büyük hedefimdir.Kim bilir zaman neler gösterir.Hayat şakaya gelmez her an olumlu yada olumsuz fırsatlar önümüze çıkabilir.Dostum 3 sene sonra 13 Kasım 2014te görüşmek üzere

• 13 kasım 2011 deyiz bu yazıyı yakın zamanda degistirecegim telefondan yaziyorum bugün ilk defa bir kıza aşık oldum duygularim alt üst oldu ne yapacagimi bilmiyorum hayat biraz sıkıcıc ı her planlarında bir degisiklik olmasa istediğim okuluna olmus biri olarak konuya döneceğim kendime iyi bakayım bari su kız işinde halletmem lazım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuan rize üniversitesinde 2 yıllık okuyorum daha doğrusu 3 senem:)inşallah 3 sene içinde üni bitmiş olacak..3 sene sonra görüşmek üzere..

13 Kasım 2011
    Abdullah CAMADAN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 53anzerli53 -- 13 Kasım 2011; 1:50:25 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.