Şimdi Ara

Şuan ki hayatınızı yazın 3 sene sonra hortlatalım

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
7
Favori
4.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan ki hayatınızı yazın 3 sene sonra hortlatalım hadi arkadaşlar başlayın bende yazacağım yarın kafamı toplayayımda bi

• Saçma.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gorkie

Saçma.

Görüşün için teşekkürler
  • üniversite 1. sınıftayım pazartesi iktisat bütünlemem var ders çalışmak istemiyorum. sınavlarımın bitmesini tatile başlamayı istiyorum. Allah'ın izniyle olur geçer bu günler. Hayırlısı olsun her şeyin. bende bu kadar hortlatılmak üzere
  • Ben Dallassimo Ekim 88 doğumluyum.
    Hukuk Fakültesi öğrencisiyim.3. sınıfa gecmek üzereyim şu dersi de veririsem
    Ankarada ailemle beraber kalıyorum.
    Liseden,dersaneden,üniversiteden, yasıtım arkabalar, kızılaydan ve daha önceki yasadıgım yerlerden
    olmak üzere 6 tane kalabalık arkadas grubum var hepsiyle hala görüsürüm.hic birisiyle kopmus degilim.

Bazen hatta cogu zaman kız arkadasıma vakit ayıramam:(

Bu yazki planım: 11 inde didime,19 unda antalyaya,27 sinde istanbula gitmek.
    agustos icin henüz bi planım yok.

Kredi kartı borcum var biraz

3 sene sonraki planlarım:

Okulu bitirmis,askere gitmis,avukatlık stajını tamamlamıs.
    Para kazanmaya baslamıs olmak..

şimdilik bu kadar zamanla yazarım buraya sıkıldım
  • efkarlıyım.. yarın meleğin doğum günü , hatta tam olarak saat 12:00 a 2 dk var ama kutlamıcam.. ona en büyük ders bu olucak çünkü.. jay jay johanson dinliyorum.. hortlatırsınız artık 3 sene sora..
  • bu sene öss'ye girdim gerçi biraz zordu ama neyse artık hayırlısıı bekliyorum şuan sonucumu, bakalım sene başında nerede olacağız. bir de ehliyet kursuna gidiyorum, onun sınavı da 5 temmuz inşaallah onu da kazanırım. hortlatıldığında nasıl olacak acaba. (bugün bir de rüya gördüm bakalım hatırlayacağım mı 3 yıl sonra hort olursa) hortlatılmak üzere belki daha birşeyler yazarım
  • Bu sene OKS'ye girdim.
    Ordu'ya gideceğim..
    Manitadan ayrılacağım.
    Off Offf..
  • lise3'e geçtim canım sıkılıyo bütün gün bilgisayar başında oturuyorum biraz psikopatım bugün arkadaşlarla denize gittik süper eğlendik şu an sırtım yanıyo(inş 3 sene sonra hatırlarım bu günü)
    3 sene sonraki planlarım iyi bir üniversitede okuyor olmak süper arkadaşlara sahip olmak ve ayrıca süper de bir sevgilim olması
  • süper fikir

lise 3 e geçtim bakamlım3 sene sora üniversitede olabilecekmiyim

peki bunu 3 sene sonra nerede bulcan
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jabba The Hutt -- 29 Haziran 2008; 0:16:45 >
  • Bir yaz akşamı, ve çok sıcak tüm camları açık ve sadece şortla duruyorum. Erimiş bir dondurma gibiyim. Seneye ÖSS'ye gireceğim. Bakalım inş. başarı elde ederim. Hepinizi seviyorum.

Dipnot: edwird'i daha çok seviyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whiskey -- 29 Haziran 2008; 0:18:47 >
  • Vardı Böyle Bi Konu.
    Ayrıyetten CevherCan hayranıyız Fan Clup'A Bekleriz xD
  • bu zamanlar deli gibi black sabbath dinliyorum bakalım 3 sene sonra nasıl karşılayacam bu mesajı
  • geçen sene össye girdim kazanamadım.bu sene 2 yıllık ünv. okuyorum.hala eskşehirdeyim ailem ile yaşıyorum.hayat aynı şiekilde devam ediyorrr. ve çok sıkıcı
  • öss ye 3. girişim. idealist olmicam kim istediği bölümü okudu ki üniversitede. tercihleri bekliyorum yazıcam garanti olucak şekilde bakalım hangi bölüm ve hangi ünide olucam çok sıkılıyorum ve yurt dışı hayallerim var. bakalım barış bey 3 sene sonra bu yazdıkların sana ne ifade edicek... yazıcak çok şey var halim yok
  • gelecek sene öss ye giricem . Şimdiye kadar hiç çalışmadım puanım çok düşük.
    öss sınavından sonra bu konuyu bulup cevap yazıcam bakalım çalışmışmıyım :P
  • Bu sene üniversite de 2. senem .Bitirip Konsolosluk sınavlarına hazırlanıyor olacağım.Hala sevemediğim kızlarla cıkmaya calışıyorum.O zamanda "işte bu" dediğim kızı arıyor olmam inşallah.Bi de biraz boyum uzar galiba.
  • hiç bunuda hortlatın
  • Bkum gibi bi hayat işte nesini yazim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.