Şimdi Ara

Şu Sorgulamada Gerildiğiniz Kadar Hangi Filmde Gerildiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sayfayı beklerken bende anlık olarak nabız yükseliyor. sizdeki durumu nasıl ?

Şu Sorgulamada Gerildiğiniz Kadar Hangi Filmde Gerildiniz ?

• 3 Gulhü, 1 Elham...

• quote:

Orijinalden alıntı: mithrandir24

3 Gulhü, 1 Elham...

Kulhü diye düzeltsem ayıp olur mu ? Şu Sorgulamada Gerildiğiniz Kadar Hangi Filmde Gerildiniz ? 

Ben de bakayım bir. Baktım temiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 9 Eylül 2021; 18:16:14 >
  • Ben de bir şey yükselmiyor. Ne kullandığımı, ne ceza yiyebileceğimi biliyorum çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: cormen

Ben de bir şey yükselmiyor. Ne kullandığımı, ne ceza yiyebileceğimi biliyorum çünkü.

walla hocam belli olmaz o işler. emniyet kemerindende çok ceza yiyen arkadaş var bir anlık dalgınlıkla unutup ceza yiyebilirsiniz .

• Senkei kullanıcısına yanıt

Araçlarımda kemer ikazı var.

Telefonunu cıkra

• cormen kullanıcısına yanıt
    +1

Bende hiç korkmam çünkü nerde ne yaptığımı biliyorum. Kırmızı ışıkta asla geçmem , emniyet kemerini takmadan el frenini bile indirmem. Şehir içi aşırı hızdan kaçınırım. Ve nicesi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç o ekranda gerilmedim, evet hız yaparım ama şehiriçi veya kalabalık yollarda asla yapmam, emniyet kemeri her daim takarım 13 yıldır aktif araç kullanırım bir kez radar cezası yedim bile isteye oda radar yazısını görüp acil işim olduğundan dolayı yavaşlamadım ve gittim paşalar gibi ödedim cezamı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BekirARSLAN -- 10 Eylül 2021; 5:0:20 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ben şehirlerarası sık yolculuk yaptığım için ve araçta fiorino açıkçası bi tık geriliyorum acaba yedik mi diye. şehir içi gezenlerde gerilmeme olması çok normal.

• Şu ekranda sadece 2 kere tedirgin oldum birinde geçen sene babam yanlışlıkla paralı otoban bağlantısına girip ilk gişeden geçip geri geri çıkmış diğerinde de kamyonun birinin sıkıştırması sonucu ofset taralı alan ihlali yaptığımı sanmıştım onda da bir şey çıkmadı. Ne yaptığımı biliyorum o yüzden korku yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen hafta Karadeniz sahil yolunu Rize' ye kadar geçtim kendimden eminim ancak, ses yok gerilim devam ediyor. Rahatlamam için 15 gün geçmesi lazım :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Şu Sorgulamada Gerildiğiniz Kadar Hangi Filmde Gerildiniz ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.