Şimdi Ara

ŞU PİRANHA WEBCAM NEDİR..300 k mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
0
Favori
2.127
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar webcam olarak herkes piranha diyor..en fazla o aranıyor...fakat ben fly marka webcam gordum tipi aynı fakat beğenmedim...ve piyasadakilerin cogu aynı tip..
    bu piranhanın iç aksamı gercekten değişikmi yoksa cogu kişi başka görmediği bilmediği içinmi piranha diyor..
    acayipte bi marka..nebiliim alsammı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmenmani -- 4 Mart 2006; 11:16:08 >

• webcam alırken hareketli görüntü yakalama hızına ve çözünürlüğüne bakacaksın eğer bunlar yüksekse kaliteli demektir.
  • ev arkadaşım benden webcam istedi bende internette en fazla satılan web cam e baktım ve 22 dolara piaranha webcam aldırdım webcam çok güzel 1.3 megapixel akşam bile görüntü karanlık değil bende jtech 350 k lık var akşam olunca projektor lazım oluyo bir de ışık koymuşlar ama ışığa hiç gerek yok bence piranha al
  • quote:

Orjinalden alıntı: turcot

ev arkadaşım benden webcam istedi bende internette en fazla satılan web cam e baktım ve 22 dolara piaranha webcam aldırdım webcam çok güzel 1.3 megapixel akşam bile görüntü karanlık değil bende jtech 350 k lık var akşam olunca projektor lazım oluyo bir de ışık koymuşlar ama ışığa hiç gerek yok bence piranha al

webcamlerde ışık olması akşamları çok işe yarıyor tabii webcam dandikse ışıkta kâr etmez ama kalitelilerde ışık çok gerekli.
  • ŞU PİRANHADA sahtekarlık yapılıyo gibi arkadaslar .kabul etmek lazım..gercek kaç mp oldugu söylenmiyor.....500 k ise 500 k deyin..
    ama karanlıkta görüntü veriyor diyosunuz...işte o ilğinç ledleri yakmadan diimi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmenmani -- 3 Mart 2006; 19:52:59 >
  • LOGITECH
    Sensor : Gerçek 1.3MP diyor ..ve baska hicbisey yazmıyor....piranha pazarlamacı ağzı ile birsürü yazı dökmüş internete...neyse alacaz heralde baska yok..

bu fiyata baska alternatif varmı arkadaslar
  • alternatifi yokmu bu kameranın....fly ve everest orite bunların hepsi aynı gibi aynımı.
  • Ben 29 ytl'ye Frisby webcam aldim güya 500 k, cok berbat,
    dis görünüsü cok guzel ve sexi ama kalitesi igrenc.
    dahili mikrofonu var, programinda görüntüne cicek, televizyon gibi görüntüler ekleyebiliyor,
    4x zoomu var ama lensi kaliteli göstermiyor.
    Calinan eski webcamim creative vista pro (44 ytl'ye almistim) gündüzleri harika gösteriyor, gerci aksamlari
    pek iyi göstermiyordu ama, yine de o fiyata çok kaliteli görüntüsü vardi.
    Piranha'dan kesinlikle uzak durun, cok basiniz agrir.
    Birisine aldim, cd'sini kurdum, usb'ye taktim, webcam asiri isindi ve yandi.
    Yenisiylen degistirdiler, kalitesi creative kadar iyi degil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tsunami2 -- 3 Mart 2006; 21:47:34 >
  • bende apache'nin gercek 500k'lik isikli kamerasi var ve gayet memnunum..ama mikrofonu yok birde isik sensorlu yani istedigin zmn kaatamiyorsunn..buda bazen rahatsiz edici olabiliyor..
  • evet frisby ve fly gibimi bu piranha yoksa içi tamamen değismişmi...
    eger onlar gibiyse onları bende gördüm gercekten reziller piranha nasıl acaba...karanlıkta resim koyabilecek olan arkadas varmı...
    bu arada pegasus için gercek 1.3 diye yazı okudum doğrumu nasıl anlarız bunu ....??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmenmani -- 3 Mart 2006; 22:12:07 >
  • Ewt bi Apache bide Pirhana yı övüyolar ama pirhana nın 1,3 yalan biton konuşuldu 1ton insanda var ama 1 tane babayiğit çıkıpta 640*480 nin üzerinde bi görüntü örneği koyamadı. Bu durumda Apache en azından dürüst ve kaliteli. Ne aldığını biliyorsun ve enazından adam gibi 800*600 görüntü alıyor. Ayrıca 21$+kdv yani 33YTL Pirhana ile aynı fiyat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tonythetonguc -- 3 Mart 2006; 21:47:29 >
  • yokmu gece cekilmiş bi görüntü piranha ile .....varsa güzel bikac görüntü piranha alacam hernekadar ısınamasamda..
  • sen hiç görüntüye takma kafanı. piranha en iyisi bence. ben aldım. çok da memnunum. görüntü kalitesi birçok arkadaşımınkinden daha iyi. benden daha pahalıya webcam alan da oldu ama biraz kazıkyedi açıkçası.
    ben hepsiburda.comdan aladım. kullanıcıların yorumlarına dayanarak aldım. çok da memnunum açıkçası.
  • bi şey daha. şu an piyasad 1.3 den daha iyi çözünürlükte web cam yok sanırım. ama görüntü gayet net. tavsiye ederim
  • piranha kullananlar kaliteli diyorlar
    denemek lazım
  • Bu pegasus'un 1.3mp modelini alabilirsiniz. ışığı ayarlanabiliyor. Ben apache kullanıyorum ama gözlerimi katlediyor ışığı.

• piranhanın da ışığı ayarlanabiliyor
  • ok.. piranha alıyorum galiba
  • doğru seçim bence. umarım baskı altında hissetmemişsindir kendini
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.