Şimdi Ara

Bluetooth Kulaklık Çalışmıyor (Yardım lütfen)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
64.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Öncelikle sorun kesinlikle bluetooth telefon bağlantısı değil kulaklığın kendisinin açılmama sorunudur.
    Ürünü 2 ay önce aldım 3-5 defa kullanıp bir köşede bıraktım. Şimdi ise açılmıyor. (O kırmızı mavi ışıklar hiç gelmiyor.)
    Kulaklığı usb den şarja taktığımda da eskiden gelen kırmızı ışık yok.

B. kulaklığın modeli Remax RB-S2

• Bataryasinda sorun olabilir garantisi devam ediyordur sanirim isterseniz bi gonderin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balistik16

Bataryasinda sorun olabilir garantisi devam ediyordur sanirim isterseniz bi gonderin

Ürün eşantiyon olarak verildiği için garanti dahilinde değilmiş. Zaten tamiratı yokmuş. Garantisi olsa bile sorunluysa yenisini veriyorlarmış...
  • DEXTERSDARKPASSENGER kullanıcısına yanıt
    hocam ozaman tek çare kendin içini açıp kontrol etmelisin bataryasını bi ölçmen gerekir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balistik16

hocam ozaman tek çare kendin içini açıp kontrol etmelisin bataryasını bi ölçmen gerekir

Hocam tornavidayla kulaklığı açtım ve usb yi bağladım. Gene bir şey olmadı. Sonra içindeki usb çip bağlantısını biraz zorladım.
    USB port girişinde kopukluk var. USB yi hafif aşağı bastırınca şarj alıyor ve cihaz çalışıyor. USB normal takınca calısmıyor ben de cihazın içerisine o boşluk kısmına kağıt sıkıştırdım. Şuan sorunsuz şarj etmekte. Şarjı kağıtla yapıp dolunca pili kağıdı cıkarıp kullanacam.

Biz türküz bizde çözüm bitmez. Televizyona çatal sokup izleyen nesiliz
  • DEXTERSDARKPASSENGER kullanıcısına yanıt
    Helal Turke imkansiz de otur izle sonra sorunun halolduguna sevindim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.