Şimdi Ara

şu parçalar için fiyatları ne olmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gigabyte ga-8i945gzme-rh anakart linki:http://www.gigabyte.com.tr/products/page/mb/ga-8i945gzme-rh/#kf bunu 25 tl + 10 tl 1 gb oem ram ile 35 tl ye sattım bi internet kafeciye (anakartım ram slotu 2 ci olanı arzalı yanık hiçbir şekilde çalışmıyor) bunun dışında eksiği yok bunu bu gün verdim kalanları yarın satacağım

yarın satacaklarım:

samsung sata-2 160 gb 8 mb ara bellek harddisk

1 adet a data 1 gb 533 mhz ddr-2 ram

1 adet kingston 533 yada 667 mhz 1 GB RAM tam bilmiyorum ddr-2 ram

intel pentium dualcore e5300 2,60 ghz 775 pin 2 mb ara bellek işlemci

elimdkei fazlalık parçalar bunlar temizlik yapıyorum son kalan işime yaramayacak parçalar bunlar sizce bunların ortlama ederi nedir yarın götüreceğim sırasıyla test edip fiyat vericek bana yukardaki sıralamadaki fiyatları ortalama ne olmalı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berke_17. -- 20 Kasım 2017; 1:58:52 >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunları alan kafeci aldığı fiyatın iki katına satmaya çalışacak çünkü bu bileşenler günümüzde pek verimli olamaz. Belki, internete girmek için kullanılacaksa satın alınabilir. 50-70 lira arası bir fiyatı olur komple; hatta 40 liraya bile düşebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neutumn

Bunları alan kafeci aldığı fiyatın iki katına satmaya çalışacak çünkü bu bileşenler günümüzde pek verimli olamaz. Belki, internete girmek için kullanılacaksa satın alınabilir. 50-70 lira arası bir fiyatı olur komple; hatta 40 liraya bile düşebilir.

anladım hocam zaten dediğim gibi anakart + 1 gb oem rami 35 tl aldı ram slotu 1 i arzalı olmasa belki biraz daha pahalı olurdu kafadan bi fiyat verdi bana 160 harddisk için 25 30 tl arası dedi ramlerin tanesi 5 10 tl arası dedi bakalım sonuç ne olacak

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.