Şimdi Ara

şu ntsc j oyunları

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar ben arıyorum ama bulamıyorum şu ntsc j oyunlarının çıkış tarihlerini ben bulamıyorum bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlardan rica ediyorum mesela fifa 2008 - pes 2008 - gta4 gibi oyunlar bu makineye ne zaman çıkacak şimdiden teşekkürler

• quote:

Orjinalden alıntı: delibebe

arkadaşlar ben arıyorum ama bulamıyorum şu ntsc j oyunlarının çıkış tarihlerini ben bulamıyorum bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlardan rica ediyorum mesela fifa 2008 - pes 2008 - gta4 gibi oyunlar bu makineye ne zaman çıkacak şimdiden teşekkürler

Fifa 2008'i tüm j'ciler bekliyor bu ay içi çıkıcak ama tam tarih belli değil.. Pes2008 j'ye çıkmayacak We 2008 olarak 22 Kasım'da çıkıcak.. Gta4 ise sanırım 2008'de çıkıyor..
  • Play-Asia gibi japon bölge satan sitelerde genelde çoğu oyun için ön satış tarihleri ve oyunun çıkış tarihleri yazıyor. Bazı Japon sitelerinde de öyle ama dil bilmek lazım. En iyisi Play-Asia gibi siteler şimdilik.
  • WE 2008 de japoncamı acaba ? yoksa ingilizce dil seceneğide olcakmı ???
  • quote:

Orjinalden alıntı: 50_KuRuŞ

WE 2008 de japoncamı acaba ? yoksa ingilizce dil seceneğide olcakmı ???

Haliyle japonca arkadaşım.. Lakin WeX'i nisan'da almıştım sadece ana menü ingilizceydi.. ya o kadar sorun etmiyorum ama hala gece gündüz maçı, yağışlı gibi şeyleri çözemedimde değil tabi
  • quote:

Orjinalden alıntı: t_mexican

quote:

Orjinalden alıntı: 50_KuRuŞ

WE 2008 de japoncamı acaba ? yoksa ingilizce dil seceneğide olcakmı ???

Haliyle japonca arkadaşım.. Lakin WeX'i nisan'da almıştım sadece ana menü ingilizceydi.. ya o kadar sorun etmiyorum ama hala gece gündüz maçı, yağışlı gibi şeyleri çözemedimde değil tabi

Ah hocam ha tam bi we hastası olduğumdan inanmazsın yaklaşık 35-40 takımın (ülke-klüp) bütün oyuncularını traningten girip formasında yazan adlara bakıp sonra EDIT ten değiştirdim ... Şimdi 2008 içinde uğraş dur pöffff

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.