Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Şu konunun aslini bilen biri aciklayabilir mi her yil bu haberleri goruyorum bu dogru mu?

3
Cevap
0
Favori
115
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Şu konunun aslini bilen biri aciklayabilir mi her yil bu haberleri goruyorum bu dogru mu?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      52 Mesaj
      30 Nisan 2018 17:52:01 Konu Sahibi
      |
      |
    • Yüzbaşı
      926 Mesaj
      30 Nisan 2018 17:57:34
      Bize hayal, Onlara gerçek.
      |
      |
      30 Nisan 2018 18:17:37
      Evet gerçekten böyle. Ayrıca çoğu her şey dahil otellerde ki otellerin çoğunu da yabancılar işletiyor bunu da düşünürsen para geldiği gibi gidiyor aslında. Tek tük Türk firması var bir tek onlar hizmet veriyor ihracat anlamında başka yok.
      |
      |
      30 Nisan 2018 18:25:50
      Doğru, devlet anlaşması gibi bir durum varmış ama yanlış hatırlıyor olabilirim, net bildiğim ortada bir çeşit anlaşma olduğu. Bu fiyata kapılarının önünden alıp tekrar kapılarına kadar bırakıyorlarmış. Döviz girsin ülkeye diye yapılıyor ama ı giren dövize ne oluyor muamma. Geçenlerde Yunanların bizim yıllık turizmden daha fazla kazandığını duyunca oldukça şaşırdım ama sonra euro/tl oranını hatırladım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,062
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.