Şimdi Ara

Su Filtreli Süpürge ARNİCA HYDRA - PLUS ve halı yıkama HYDRA RAİN (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
805
Cevap
8
Favori
317.894
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende hydra plus ı aldım, bir önceki makine arçeliğin 2200 w olan toz torbasız modeli idi, çekiş gücü neredeyse yarıyarıya düştü ama servis garanti kapsamında olmasına ragmen hiçbir halt yapmadı. bende arnica hyrdra plus ı 190 tl ye aldım ankarada bir magazadan, 307 liraya da hydra rain plus ı veriyorlardı. ilk izlenimlerim herkes sesten şikayet etmiş ama benim arçeliğe göre sessiz bile sayılır. arçelikte sıfır hepa taktıgınızda bile tek süpürüşte hepa igrenç derecede kirleniyordu, bunda oldukça temiz görünüyor. diger süpürgede toz zart diye hepaya gidiyordu bunda su filtreside dahil olmak üzere başka filtrelerde var. inşallah umduğum kadar kaliteli çıkar.
  • merhaba tekrar,
    yani makine fiyatı ve diğer masraflar dahil kapıda 190 tl ödeyerek alıyoruz anladığım kadarıyla. Ben bir adet istiyorum ancak kargoda kırılması olasılığına karşın endişelerim var. Bir irtibat telefonu alabilir miyim, pm atamıyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: kuranspot

ŞUAN DA HENÜZ BİR KARGOYLA ANLAŞAMADIK.PTT KARGO İLE GÖNDERİYORUZ.KAPIDA DA ÖDEME ALIYORLAR ÜRÜN BEDELİNİ AMA 20 TL GİBİ BİR ÜCRET ALIYORLAR KARGO BEDELİ+KAPIDA ODEME KESINTISIYLE BERABER
  • up
  • satın aldığımızdan beri 3 hafta geçti evde bariz miktarda tozlarda azalma var. esski süpürge ile evi her süpürüşümüzde (haftada bir) yatağın altında ciddi miktarda toz oldugunu görürdük. bununla ikihaftadır evi ilk kez süpürüyor olmamıza ragmen yatagın altında çok az toz var. turbo başlık gerçekten süper. tek kötü yanı evde küçük bir alan süpürülecekse suyu doldur süpür tekrar suyu boşalt biraz gözünüzde büyüyor.
  • Arkadaşlar çok acil cevaba ihtiyacım var, yarın sabah sipariş vereceğim.

Rain ile Rain plus arasında ne fark var? Sadece aparat farkı mı? Aralarında 80 - 90 lira fark var... Benim gönlümden gecem 184 TL'ye Rain almak,

Yorumlarınızı bekliyorum

Tşk...

NOT: Amacım halı ve koltuk yıkamak,...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ulashcan -- 5 Temmuz 2010; 0:02:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulashcan

Arkadaşlar çok acil cevaba ihtiyacım var, yarın sabah sipariş vereceğim.

Rain ile Rain plus arasında ne fark var? Sadece aparat farkı mı? Aralarında 80 - 90 lira fark var... Benim gönlümden gecem 184 TL'ye Rain almak,

Yorumlarınızı bekliyorum

Tşk...

Merhaba;
    Farklar şöyle:
    Rain'de plastik boru,klasik süpürücü başlık, normal hortum var, yıkama ve süpürme için aynı hortum kullanılıyor.Yıkama suyu püskürtme hortumu emme hortumunun dışından geliyor.
    Rain Plus'ta ise yıkama ve süpürme için ayrı hortum ve boru setleri, süpürme için çelik teleskobik boru,turbo süpürücü başlık, hortum ve borulara entegre yıkama suyu püskürtme hortumu (yıkama suyu hortumunu sök tak yapmak zorunda kalmıyorsunuz) ve kopmaz çelik telli örgü hortum var.Halı ve koltuk yıkama başlıklarını ister borular ile ister sadece hortuma bağlayarak kullanabilirsiniz.

• BU makineyi kuranspot taki genç idealist kardeşimizden almıştık.. şu ana problem yok ve memnuniyet devam ediyor. annem, bacanak ve biz toplam 3 adet alınmıştı...
  • MERHABA ŞUAN ARNİCA HYDRA PLUSUN FİYATI 175 TL DİR.
    SÜRAT KARGO İLE DE ANLAŞMA YAPTIK.10 TL YE ÜRÜNÜ TÜRKİYE NIN HER YERINE TESLIM EDECEĞİZ İNŞALLAH.KAPIDA ÖDEME İMKANI DA OLACAK...ARNİCA HYDRA RAIN PLUS MODELI DE ELİMİZDE MEVCUT.ONUN DA FİYATI 285 TL DIR SUANDA.İLGİLENEN ARKADASLAR PM ATABILIR...İLETİŞİM İÇİN DE

CEP TEL:0555 679 67 83
    İŞ TEL:0212 451 12 66

İŞYERİM YENİBOSNA DA ...İSTERSENİZ İŞYERİMİZDEN DE ÜRÜNÜ TESLİM ALABİLİRSİNİZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kuranspot -- 9 Temmuz 2010; 22:19:48 >
  • beyazeşyamerkezi.com adresinden temin edebilrsiniz fiyatlarıda gayet uygun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ulashcan

Arkadaşlar çok acil cevaba ihtiyacım var, yarın sabah sipariş vereceğim.

Yorumlarınızı bekliyorum

Tşk...

Bir de bu modeli var.Philips ile neredeyse aynı. Philips halı yıkamayı da sanırım Senur AŞ üretiyor.

http://www.spotbeyazesyaci.com/pinfo.asp?pid=1173

• Güncel...
  • merhaba. arnica hdra rain plus alınca servisin mi kurması gerekiyor, kendimiz kursak olurmu
  • arnica hydra rain plus aldım 2 hafta önce 290 tl ye. halı yıkamasını henüz denemedim ama süpürmesini çok beğendim. 4 5 kere süpürdüm 2 hafta içinde. emiş gücü çok iyi, halılarım parladı resmen.
  • İhlas temizlik robotunun tanıtımını yapıyordum üniversiteli yıllarımda. 2004-05 te. Şu anda sanırım 2000 tl var ihlasın taksitli fiyatı. bU GÜN uzun araştırmalarım sonucu ARNİCA RAİN HYRA PLUS ı aldım.. Alır almaz eski günlerim geldi aklıma. Çünkü birbirine çok benzeyen iki ürün ihlas ve anrica. İhlasın özellik diye anlattıkları çoğu şey vakum vs.. zaten kullanmazsınız. temizleme açısından anricanın bahsettiğim modeli süpermiş. test ettim onayladım. evet plastik aksamı biraz zayıf ama 300 nere 2000 nere.. hem malzeme de ucuz. siz ihlas aldığınız anda, satana 230, onun ofis müdürüne bilemem kaç tl veriyorsunuz. Neden piyasada satmazlar çünkü mücadele edemezler de ondan diğer modellerle. Oysa anrica direk halkla buluşuyor. mağazadan al.. yatağın çarşafını kaldırın Bu makine ile döner fırçası ile yaylı yatağı bir süpürün, kuru olarak. sonra da suya bir bakın.. Fazla söze gerek yok arkadaşlar.. ANrica alın.. Onun da kesinlikle karıştırmayın şu modelini alın. ====>>> ANRİCA RAİN HYDRA PLUS...
    Benwww.hizlial.com dan aldım.. 300 tl ye
    Makine ile ilgili ayrıntılı sorularınıza cevap verebilirim mailden ulaşırsanız sebuye82@hotmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bnymnyrl -- 21 Ağustos 2010; 11:32:22 >

• Bende şimdi kuranspot 'a ARNİCA HYDRA Su Filtreli Süpürge siparişi verdim.Yarın elimde olacakmış.Bakalım Memnun kalacak mıyım. ?? :)
  • yorumlarınızı bekliyoruz..
  • arnica hydra plus turbo başlıklı sulu sistem süpürge ve halı yıkama makinesini bende buradaki yorumlar sayesinde aldım. 1 defa çalıştırdım ama gerçekten çok iyi bir temizlik yaptığını gördüm. bazı arkadaşların söylediği gibi plastik aksamı çok fazla kaliteli değil ama idare eder. fazla para harcamadan bence hem süpürge hemde halı yıkama sahibi olabilirsiniz.
  • Arkadaşlar, Arnica Hydra yı alalı 3 ay sonra tam 3 yıl olacak. Eşim hala iyi ki bu makinayı almışız deyip duruyor. Herhangi bir problem yaşamadık. Hala memnuniyetle kullanıyoruz. Şimdiye kadar verdiğimiz parayı çoktan çıkartmış durumda. Bu kadar süre kullanım tecrübesinden sonra hala ısrarla tavsiye ediyorum. Pişman olmazsınız..
  • Arnica'nın kova tipi sulu ve halı yıkamalı süpürgelerinin motorları 2400W olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Egé

quote:

Orijinalden alıntı: lemonade

Herkese Selamlar,

Yakin olmasindan dolayi Arnica'nin Istanbul-ISTOC'taki satis magazalarini dolastim.Ancak hic birisinde Arnica Hydra Plus'u bulamadim.Internetten de almak istemiyorum.O yuzden tavsiye edebileceginiz yer var midir?

Ayrica Hydra Plus'i alinca kurulumu kendimiz mi yapiyoruz yoksa servis mi cagiriyoruz.Cunku dun konustugum satici garantisini biz onayliyoruz ancak siz kuruyorsunuz dedi.

Herkesin severk kullandigi parfumu kutu icerisinde mi cikiyor?Cok soru sordum ama mazur gorun.Almak uzereyim oyuzden arastiriyorum

Lemonade

Daha çok spot beyaz eşya ve elektronik cihaz satan mağazalarla çeyizlik ürünler satan mağazalarda bol miktarda oluyor.

Kurulum çok basit servis çağırmaya bile gerek yok. Sadece borusunu birbirine ekleyip ana gövdeye takıyorsunuz. Herkesin yapabileceği birşey, teferruatlı birşey değil.

Küçük bir parfüm kutusu içinden çıkıyor, ancak evde astımlı veya buna aday biri varsa parfümü kullanmanızı pek tavsiye etmeme, çünkü bu kokununda hasta kişilere zararı olabiliyor.

Merhabalar arkadaşlar ;

Ben de biraz araştırdıktan sonra hydra rain plus aldım . Büroteknik sitesinden kargo dahil tek çekim 294 TL . 05.09 pazar günü sipariş verdim , salı günü 07.09 öğlenleyin makina elime geçti . Sormak istediğim şey ise şu ; makinanın kutusunun içerisiniden garanti belgesi çıkmadı . Çıkması gerekiyor muydu onu merak ediyorum . Kullanım kılavuzunun sonunda , bişeyler var bir de faturası var . Bunlar garanti yerine geçebilecek şeyler mi ? Yoksa bürotekniği arayıp kutunun içerisinde garanti belgesi çıkmadı mı demem gerekiyor ?
    Kurulumunu kendim yapıp sadece deneme amaçlı 15 dk koltuk temizledim . Kendimizden tiksindik , su o kadar pislendi ki anlatamam . Ama çalışırken sesi çok yüksek be arkadaş , o nasıl bişey öyle . Allah bizim komşulara sabır versin ; zaten kesinlikle gece kullanılmaz gibime geliyor . Sesten rahatsız olup zilimize basarlar gibime geliyor . . .

Bir de garanti belgesini onaylatmaktan bahsetmişsiniz . Yoksa bu makinanın kurulumu veya ilk çalıştırılması için servis mi çağırmam gerekiyordu . Aklıma bir kurt düştü şimdi . Garanti belgesi de çıkmadı kutudan . Kullanan tecrübeli arkadaşlardan cevap veya bir yol gösterme gelirse çok memnun olucam .

Herkese hayırlı bayramlar
    Serkan AYYILDIZ

• 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.