Şimdi Ara

Su Filtreli Süpürge ARNİCA HYDRA - PLUS ve halı yıkama HYDRA RAİN (32. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
806
Cevap
8
Favori
317.888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Egé

quote:

Orijinalden alıntı: Sagesoul

Merhaba herkese;

Arnica Hydra Plus almayı düşünüyorum. Nereden almamı önerirsiniz. Hepsiburada'dan falan sipariş verip; sonra "kırık, bozuk gelme" gibi problemlerle karşılaşır mıyım? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Bu dediğiniz yerden almayında, bu aralar oldukça problemli bir site. Milletten paraları topluyorlar, sonra 20 gün 30 gün tedarik ediliyor deyip bekletiyorlar. Aman dikkat..

http://www.sikayetvar.com/firma/f/549/g/hepsiburadacom

Bu dediğiniz yerden vade farksız 12 taksit aldım, ücretsiz kargo ile sorunsuz kapıma kadar geldi.
    2 aydır bizzat kendim kullanıyorum.İlk kullanmadan sonra evden çıkan pisliği görünce ,
    evdeki Bosch toz torbalı süpürgeyi , doğru garaja kaldırdım..
    Sesi çokmuş,borusu kısaymış gibi nedenler ile makinayı almayacaksanız , fiyat performans oranı diye
    birşeyden hiç haberiniz yok demektir.Benim için en önemli nokta Türk malı olması , ve mevcut plastiklerin
    üzerinde Türk Patent Numaralarının bulunması.sadece bu bile ürüne ne kadar emek verildiğini gösterir.

• quote:

Orijinalden alıntı: deltadx

quote:

Orijinalden alıntı: Egé

quote:

Orijinalden alıntı: Sagesoul

Merhaba herkese;

Arnica Hydra Plus almayı düşünüyorum. Nereden almamı önerirsiniz. Hepsiburada'dan falan sipariş verip; sonra "kırık, bozuk gelme" gibi problemlerle karşılaşır mıyım? Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler...

Bu dediğiniz yerden almayında, bu aralar oldukça problemli bir site. Milletten paraları topluyorlar, sonra 20 gün 30 gün tedarik ediliyor deyip bekletiyorlar. Aman dikkat..

http://www.sikayetvar.com/firma/f/549/g/hepsiburadacom

Bu dediğiniz yerden vade farksız 12 taksit aldım, ücretsiz kargo ile sorunsuz kapıma kadar geldi.
    2 aydır bizzat kendim kullanıyorum.İlk kullanmadan sonra evden çıkan pisliği görünce ,
    evdeki Bosch toz torbalı süpürgeyi , doğru garaja kaldırdım..
    Sesi çokmuş,borusu kısaymış gibi nedenler ile makinayı almayacaksanız , fiyat performans oranı diye
    birşeyden hiç haberiniz yok demektir.Benim için en önemli nokta Türk malı olması , ve mevcut plastiklerin
    üzerinde Türk Patent Numaralarının bulunması.sadece bu bile ürüne ne kadar emek verildiğini gösterir.

Bende o kadar arastirmalar ve kullanan arkadaslarin yorumlari sonucunda Arnica Hydra Plus aldim.Gectigimiz haftasonu ilk testimide yaptim.

-Kovanin su seviyesi yazan kismina(2lt civarinda) kadar su koydum(calistirmadan once)
    -Icerisinden cikar pembe renkli kokudan da icerisine biraz bosalttim.
    -Makinayi calistirip odalari sole bir gectim.
    -Emis gucu benim kullandigim rcelik supurgeden cok daha iyidi ki turbosunu cok kullanmadim bile.
    -Evden cikan pisligi gorunce gozlerime inanamadim.Gercekten ev temiz gorunuyordu ama cikanlari gorunce insan sasiriyor.
    -Makinanin sesi cok az fazla ama temizle gucu mukemmel.
    -Kokuyu biraz fazla koymusum galiba evdeki her yer mis ötesi koktu.
    -Bu kokuyu veya benzer kokulari nerde bulabiliriz.Bilen arkadaslar yardimci olabilir mi?

Bende ilk kez sulu supurge kullanan birisi olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.Eger Istanbul'daysan ISTOC'ta 7.Cad uzerinde bir cok Arnica satan dukkan var.Onlardan pazarlik yapip (garantili) uygun fiyata alabilirsin.

Ben cok arastirdim bu konuda en son gidip ISTOC'tan aldim.Ordaki dukkanlari tavsiye ederim kesinlikle.

Not:Istoc pazarlari kapalidir.

Selamlar
    Lemonade

• Dün sipariş verdiğim hydra plus süpürgem bu gün geldi.Ben çok araştırdım ve sonunda bu süpürgeyi almaya karar verdim. Daha 2 hafta önce kayınvalidemin evine Rainbow tanıtımına geldiler ve 2700 avro fiyat istediler.. Makine çok güzel ama çok pahalı. Ben o fiyata 30 tane arnica alıyorum
    Neyse bu gün geldi yerleri süpürdüm ve çıkan pislik çok fenaydı. İşim bittikten sonra filtreleri kontrol ettim (acaba yukarı su kaçıyor mu diye ) gayet kuru ve temizdi. Bu makina görevini fazlasıyla yapıyor. İnternette güvenli birkaç yer var araştırıp ordan alabilirsiniz. Bana bir günde yolladılar süpürgeyi. Alacaklara bu süpürgeyi önerebilirim. Fiyat performans olarak çok başarılı...

• +1
  • Arkadaşlar dün itibariyle bizde Arnica hydra plus aldık.
    Yaklaşık 10 yıldır kullandığımız Arçelik toz torbalı süpürgeyi emekliye ayırma zamanının geldiğini düşünerek eşimin bütün karşı çıkmasına rağmen aldım

Evde iki tane süpürge var. Biri Fakir zannedersem A120 modeli basit birşey diğeri Arçelik 1500 watt min-max-auto'yla emiş gücü ayarlanabilen bir model.

Dün gündüz eşim evi süpürmüş akşamda ben makinayı kurarak süpürdüm ve beklediğim gibi kara renkli bir su ve bir avuç elyafla karşılaştım.

İlk izlenimlerim olumlu diğer iki süpürge çalışırken odada bulunmak istemiyordum hatta çocuklarıda alıp başka odalara kaçıyordum. Çünkü ortamın havası bozuluyordu, astım vs rahatsızlığım olmamasına rağmen rahatsız oluyordum, bunda öyle birşey olmadı. Emiş gücü bana göre yeterli, turbo başlığı başarılı yalnız el dokuma halılarda saçaklar fırçaya dolaşabiliyor birde temizlik için extradan 5 dk ayırmak lazım o şekilde bırakamazsınız değilse koku yapar. Bir arkadaşımın eşi bırakmış çok kötü koku yapmış.

Ben süpürgeyi kesinlikle tavsiye ediyorum yalnız pratik birşey değil bunu gözönünde bulundurun. 5 yaş altı iki tane çocuğum var gün aşırı bardak tabak kırılıyor. Bu tip durumlar için kullanımında zorlanabilirsiniz, eşimde böyle durumlar için fakir'i kullanıyor zaten.

Büroteknikten aldım, kargoyla beraber 179'a maloldu.

• Su filtreli ile toz torbalıları karşılaştıran bilimsel bir araştirma.

http://vetdergi.kafkas.edu.tr/extdocs/10_2/171_173.pdf
  • Bugün ben de anneme Hydra Plus aldım, Kadıköy'de spot malzemeler satan bir dükkandan. (Kadıköy'ü bilenler için tarif edeyim; altıyola çıkarken vişne sokakta Marmara diye bir dükkan, beyefendi iyi niyetli birisiydi) 195TL'ye aldım, kredi kartı ile tek çekim. Pazarlık yapmadım, zaten uygun fiyatlı bir ürün diye. Umarım memnun kalırız, henüz deneyemedik. Tek korkum 1 sene sonra falan çekim gücü düşerse diye, umarım böyle bir şey olmaz.

Süpürgeyi internetten değil de, görüp almak isteyen arkadaşların dikkatine;www.arnica.com.tr den İstoç mağazanın telefonuna ulaşabilirsiniz, arayın, size yakın bir toptancı ya da bayinin telefonunu veriyorlar. Ben bu şekilde hallettim.

Umarım iyi bir seçim yapmışımdır.

• merhaba. arnica rain hydra plus modelini almaya karar vermek üzereyim. bu modelin avantajları nelerdir ve nerede en uygun fiyata bulabilirim? internetten değil de mağazadan alacağım. fiyatları ne kadardır? teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: zgrcn

Bugün ben de anneme Hydra Plus aldım, Kadıköy'de spot malzemeler satan bir dükkandan. (Kadıköy'ü bilenler için tarif edeyim; altıyola çıkarken vişne sokakta Marmara diye bir dükkan, beyefendi iyi niyetli birisiydi) 195TL'ye aldım, kredi kartı ile tek çekim. Pazarlık yapmadım, zaten uygun fiyatlı bir ürün diye. Umarım memnun kalırız, henüz deneyemedik. Tek korkum 1 sene sonra falan çekim gücü düşerse diye, umarım böyle bir şey olmaz.

Süpürgeyi internetten değil de, görüp almak isteyen arkadaşların dikkatine;www.arnica.com.tr den İstoç mağazanın telefonuna ulaşabilirsiniz, arayın, size yakın bir toptancı ya da bayinin telefonunu veriyorlar. Ben bu şekilde hallettim.

Umarım iyi bir seçim yapmışımdır.

Makineniz hayırlı olsun. Biz alalı bir yıl oldu emiş gücünde bir düşme sözkonusu bile değil.Sağlıklı bir filtreleme için tek yapmanız gereken belirli aralıklarla süpürgenin üzerindeki tüm filtreleri yıkamak.
    İyi günler...

• teşekkürler AsusX51, henüz deneme fırsatı olmadı, sabırsızlanıyorum bu kadar övgüden sonra.
  • merhaba arnicacılar!
    ben arnicayı alalı kaç yıl oldu hatırlamıyorum. sanırım 3 yıldan az değildir. hala kullanılıyor. bir sorunu yok. artık uzun süre yapılmayan temizlikten sonra bile suda yün yumağı oluşmuyor, su zifiri kara olmuyor şeffaf kalıyor. ha bu arada şunu da söylemeden edemeyeceğim. bence artık şu sık ve kalın havlı yün halı kültüründen vazgeçmeliyiz. bunlar pislik yuvasından başka bişey değil. eğer kaloriferli, zemini sıcak evlerde yaşıyorsak hiç kullanılmamalı. yeni moda shagy halılar sentetik, seyrek dokumalı, dekoratif, içinde tozu hapis etmiyor süpürge kolayca çekiyor, yıkamak kurutmak çok kolay, hafif.

bir sorum var. arnicanın yeni çıkan hydra plus modelinde turbo başlıktan söz ediliyor, bu turbo başlık nedir, başlıkta elektrik motoruyla dönen fırça falan mı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbbilici

merhaba arnicacılar!
    ben arnicayı alalı kaç yıl oldu hatırlamıyorum. sanırım 3 yıldan az değildir. hala kullanılıyor. bir sorunu yok. artık uzun süre yapılmayan temizlikten sonra bile suda yün yumağı oluşmuyor, su zifiri kara olmuyor şeffaf kalıyor. ha bu arada şunu da söylemeden edemeyeceğim. bence artık şu sık ve kalın havlı yün halı kültüründen vazgeçmeliyiz. bunlar pislik yuvasından başka bişey değil. eğer kaloriferli, zemini sıcak evlerde yaşıyorsak hiç kullanılmamalı. yeni moda shagy halılar sentetik, seyrek dokumalı, dekoratif, içinde tozu hapis etmiyor süpürge kolayca çekiyor, yıkamak kurutmak çok kolay, hafif.

bir sorum var. arnicanın yeni çıkan hydra plus modelinde turbo başlıktan söz ediliyor, bu turbo başlık nedir, başlıkta elektrik motoruyla dönen fırça falan mı var.

Merhaba;
    Biz de bir yıldır Hydra Plus kullanıyoruz,evdeki toz epey azaldı.Arnica'nın çok faydasını gördük diyebilirim. Turbo fırçada elektrikle çalışan motor yok. Fırça hava tahrikli, süpürge çalışmaya başlayınca fırça dönmeye başlıyor.Dövme gücü kuvvetli, çalışırken yeri sarsıyor, daha iyi temizlik sağlıyor.Halıların yatmış tüylerini kabartıyor.Servislerden bu fırça temin edilebilir.

• Kuranspot, güncel fiyatlarınızı öğrenebilir miyim acaba?
    Teşekkürler...
  • Burda 180-190 liraya alanlar olmuş...internette 130-140 lira civarı..bilginize

http://www.istanbultoptan.com/fractalv33/alisveris/pages/viewProduct.jsp?pInstanceId=386990
  • Arnica hydrayı alalı 2 yılı geçti ve makinadan okadar memnunum ki anlatamam.İyi ki sizlerin değerli yorumlarınızı okuyup torbalı süpürge almayıp ,az paraya çok iş gören arnica hydra yı almışım.
  • Arnica Hydra Plus'ın nasıl çalıştığını görmek isteyen arkadaşlar bunu izleyebilir:

http://www.krinona.lt/video.php?fn=ArnicaHydraPlus.flv
  • şuanda hydra plusun bizdeki fiyatı 170 tl ...
  • Merhaba, Ankara için kargo dahil fiyatı nedir peki?
  • ŞUAN DA HENÜZ BİR KARGOYLA ANLAŞAMADIK.PTT KARGO İLE GÖNDERİYORUZ.KAPIDA DA ÖDEME ALIYORLAR ÜRÜN BEDELİNİ AMA 20 TL GİBİ BİR ÜCRET ALIYORLAR KARGO BEDELİ+KAPIDA ODEME KESINTISIYLE BERABER
  • Şunu gördüm ki ince tozları tutmakta pek başarılı değil.Gerçek kullanıcı tecrübesiyle yazıyorum.Evde tadilat var,ince talaş tozu çektirdim.Hatta suyunu biraz çizginin üzerinde doldurdum, bir miktar toz kaçırmış.Şamandıra süngeri toz içindeydi, tabi hepa filtre de kirlenmiş.Bütün filtreleri yıkadım biraz önce.Alınır mı derseniz alınır, emiş gücü çok iyi.İnce tozları süpürmek istiyorsanız 2 litrenin üzerinde su doldurulmalı.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.