Şimdi Ara

Şu bireysel hataları gördükten sonra

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
605
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İnsan “Aykut ne yapsın?” diye düşünmüyor değil. Aykut’u zerre sevmiyorum ama durum böyle malesef. Şu hatalar halı sahada yapılmaz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• fener boş sahada düz koşu yapsa en az 2 gol yer.
  • Takimda oyuncu bollugu mu vardi ki Ozan'i falan kadro disi birakti ? Aatif asiste mi boguyordu forvetleri Valbuena yedek birakildi ? Hasan ali her sene asist rekoru mu kiriyordu sozlesme yeniletti ? Neto'yu niye kesti ? Kayseri macinda hata yapti diye mi ? Mehmet niye oynuyor o zaman bu takimda ? Basina gelen herseyi hak ediyor. Savunulacak hic bir tarafi yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1) bu kadroyu ben kurmadım. (10 transfer)
    2) bu kadar hatanın ersun, ismail, vitor, dickte olmayıpta aykutta olması tesadüf değil.
    3) ne olduğu belli olmayan bir taktikle oynatan da ben değilim.

kısacası bunlar bahane.
  • Takımı geri çekmesi yeterli eleştirmek için.
  • BİREYSEL HATALAR :
    NABİL DİRAR
    MEHMET TOPAL
    TAKIMIN HEPSİ HATADA NEYSE
    3 MİLYON PARA VERİP DİRARI ALDIRAN AYKUT KOCAMAN
    OZAN TUFANI KADRO DIŞI BIRAKIP TOPALI OYNATAN AYKUT KOCAMAN
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

fener boş sahada düz koşu yapsa en az 2 gol yer.

Ben hayatimda bu kadar abarti olup da gerceklik payi olan baska bir mesaj okumamistim tebrik ediyorum seni

• Bireysel hataları 2 şeye bağlıyorum.
    1.si takım taktik vs çalışmıyor. Dolayısı ile sahada oyuncular kendi kafalarına göre hücuma çıkıyor.
    2.si defansif oynar isen ve topu en çok oynadığın bölgede hata yapman doğal. O hatalar hücum bölgesinde olsa hiçbiri gol olmazdı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet bireysel hatalar konusunda hak veriyorum. Ama arkadas bu adamin essek olmasi lazim bazi seyleri anlamamasi icin. Valbunun actigi attigi her top tehlike yaratti forvetler akilli olsa isi bitirmistik Ki bunu valbu kesik yemeden oncede yapiyordu. Hani kaybettimiz puanlarin sorumlusu aykuttur.Fernandao forvet felan degil kaldiki soldado da oyle.Ikisininde pozisyon okumasi sifir. Ama hoca cikti gecen hafta dediki forvet ihtiyacimiz yok.Geride sikintimiz var. Bu adamdan bi cacik olmaz.Ayrica sunuda demek istiyorum Tribunde satilmis azize hizmet eden cok karaktersiz var.Kimse demesin Asil fenerbahceli yok skor taraftari degiller felan filan.Bi kisim istifa demeye basladi bunlar susturdu ki bu daha oncede olmustu ve ben buna stadyum da da tanik olmustum.Yonetim aleyhine biseyler soylemeye baslayinca bi grup uzerinize yuruyor sizi darp ediyor vs. Bu bilmem neyaptimin yonetimi bugun icinde bulundugumuz sikintilarin sorumlusudur. Para yok transfer yapamiyoz bu yonetim yuzunden.Zamaninda hocalarin istemedigi futbolculara essek yukuyle para verdiler. Sirf inat olsun diye gidip ozana o kadar para verdiler simdi kadro disi. Her sezon bi hoca degisikligi gelen gideni aratiyor herseferinde. zicoyu hic yere sildiler ersunu yine oyle. Hocanin zaten kumasi belli ona diyecek lafim kalmadi aartik ama Lanet Olsun Yonetime..Ne Vardi 3 temmuzda geberip gideydi

• Antrenman diye bir olay niye var? Hatalar en aza insin diye. Antrenmanlar kimin doğrultusunda gerçekleşiyor? Aykut Kocaman. Bu kadar hata yapan futbolcuyu takıma kim istedi? Aykut Kocaman.
  • Ben taraftara çok üzülüyorum..gerçekten haketmiyor böyle yeteneksiz bir takımı ,yönetimi..Sonra da dalga geçer gibi A aaa seyirci neden gelmiyor? Seyirci sizi izlemediğinde ,çoluk çocuğuyla zaman geçirdiğinde daha mutlu beyler.. Kusura bakmayın boş tribünlere oynayacaksınız ..3-5-7 gol bile yiyebilirsiniz.. Sezon bitiyor çalışmak zorundalarmış..Isla diyor..
    Bu arada rakip takımın 12. adamı gibi oyuna hakim olan hakemleri de tebrik ederiz ..Görevinizi eksiksiz yerine getirerek Feneri saf dışı bırakmayı başardınız..futboldan soğuttunuz ..Diğer takımlarla mutlu bir sezon geçirirsiniz artık..Fener saf dışı artık..bol bol maç yönetir helal kazanç sağlarsınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalege2000 -- 3 Şubat 2018; 21:38:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kovalenko

BİREYSEL HATALAR :
    NABİL DİRAR
    MEHMET TOPAL

• Sorun antrenmanda falan değil. Herkes antrenman sistemine yükleniyor da adama antrenmanda öğretemezsin ki bunları.

Dirar'ı alıp "bak Dirar buradan orta gelirse oraya kafa atmayacaksın" diye bir şeyler öğretemezsin. Öyle bir sistem yok. O pozisyonda Volkan'ın orada işi yok mesela. Takım arkadaşın oradayken senin orada ne işin var ? Bu tartışılabilir.

Onun dışında diğer tüm hatalar kalite ile alakalı bence. Bu seviyede bu tarz hatalar çok normal değil.
  • Aykut hocanın hatası yetenek fukarası oyuncuları çok koşuyorlar diye oynatması başka bir şey yok.
  • Böyle aciz ve yeteneksiz bir FB hayatım boyunca izlemedim. Kesinlikle taraftar bunu hak etmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

quote:

Orijinalden alıntı: Kovalenko

BİREYSEL HATALAR :
    NABİL DİRAR
    MEHMET TOPAL

Eyvallah hocam

• We Will Dominate kullanıcısına yanıt
    İsmail Vitordaki kadro Aykutta olsaydı en yakın rakibimiz olan 2.ile aramızda 8-9 puan vardı şuan saydığın hocalar arasında en leş kadro Aykut Kocamanda

• Bireysel hata 1-2 olur anlarsında bu kadar hata kalitesizlikten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Capire

İsmail Vitordaki kadro Aykutta olsaydı en yakın rakibimiz olan 2.ile aramızda 8-9 puan vardı şuan saydığın hocalar arasında en leş kadro Aykut Kocamanda

ismail’deki kadronun aynısı aykut’ta vardı. galatasaray’dan 10 puan fark yedi... sallamak bedava.

• quote:

Orijinalden alıntı: PERENAL.

quote:

Orijinalden alıntı: Capire

İsmail Vitordaki kadro Aykutta olsaydı en yakın rakibimiz olan 2.ile aramızda 8-9 puan vardı şuan saydığın hocalar arasında en LEŞ kadro Aykut Kocamanda

ismail’deki kadronun aynısı aykut’ta vardı. galatasaray’dan 10 puan fark yedi... sallamak bedava.

+ olarak ekleyeyim en leş kadro aykutta demiş, kadroyu kim kurdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi We Will Dominate -- 6 Şubat 2018; 21:54:0 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.