Şimdi Ara

Şu an en kötü adc

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    W suna gelen nerf ile oyundan silindi çar yazık oldu güzeldi baya.

• luciandır aksini idda eden adc oynamıyodur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Whoper0

luciandır aksini idda eden adc oynamıyodur

Kogmaw daha kötü kardeş tmm lucian da baya kötü ama kogmaw aatrox dan daha çöp şu an
  • teemo'dur.

(bkz: teemo'nun nişancı görünmesi)
  • Urgot u nişancı saymazsak katılıyorum ama neden kogmaw ın win rate yüksek anlamadım
  • Galiba varus çünkü sadece onu göremiyorum etrafta diğerleri gayet de oynanıyor.
  • Lucian

Kalista'dan daha kötü bunu söyleyelim. Oynaması Kalistaya göre daha kolay olan fakat ondan bile daha az kazanma oranına sahip şampiyon.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hurricane10 -- 12 Ocak 2017; 0:18:21 >
  • Kog maw'ın zevki ap oynamakta zaten ben daha çok onu midde full ap oynuyorum çok zevkli ama nişancı rolünde cidden zayıfladı baya adamlar çaresizlikten geri aldılar yenilikleri

Urgot'u da mid bu ikisini adc dışında şuan ki haliyle sadece midde oynadım
  • Şu an kötü durumda olan taşıyıcılar kaçma yeteneği olmayan taşıyıcılar bence. Malum asaslar baya güçlüler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ao Sol

Kog maw'ın zevki ap oynamakta zaten ben daha çok onu midde full ap oynuyorum çok zevkli ama nişancı rolünde cidden zayıfladı baya adamlar çaresizlikten geri aldılar yenilikleri

Urgot'u da mid bu ikisini adc dışında şuan ki haliyle sadece midde oynadım

hele aram süper oluyor ap kog ile. eskiden ap mid oynanırdı bayağı şimdi yok ortalıkta.
  • Zalımlar ap hasarını düşürdüler ne güzel ortaya çıkmıştı yine yok oldu ama oynanıyor ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForWinTakeSupport

Galiba varus çünkü sadece onu göremiyorum etrafta diğerleri gayet de oynanıyor.

Suanda pro playerlarin en çok oynadığı adc olabilir.Ilk turnuvalarda gorecez
  • Rutzelq kullanıcısına yanıt
    Ne yayınlarda ne dereceli de ne de normal oyunlar da varusa çok rastlamadım gelenlerde sürekli kaybetti, ondan böyle dedim.
  • Luciandır
  • Kimse Kalista yazmamış. Çara öyle vurdular ki unutulmuş garibim.

Lucian ve Ashe de ufak bir buffı hak ediyorlar bence.
  • Kalista yazmaya geldim ama bir entry ile kaçırmışım. Unlucky.
  • wayen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hurricane10

Lucian

Kalista'dan daha kötü bunu söyleyelim. Oynaması Kalistaya göre daha kolay olan fakat ondan bile daha az kazanma oranına sahip şampiyon.

Demek ki şu anki haliyle daha zormuş
  • Luci bence laneyi kazansam bile hicbisey yapamiyor hero uzun zamandır lucinin meta disi oldugunu hatirlamiyodum bu sezona kadar
  • yeni yamayla Lucianla kalistaya biraz buff attılar ama bilmiyorum bence hala kalista.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.