Şimdi Ara

StyleDekaron Türkiyenin İlk Private Serveri (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
723
Cevap
0
Favori
25.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Shoutbox ta açıldı diye mesaj attılar ama...
  • Oyun açık ama kanala giremiyorum şu an StyleChannele girmeye çalıştıgımda cannot connect to the server diyor.Sanırım orasıda açılcak 10-15 dkya.
  • evet. 10-15 dk içerisinde yeni bir patch gelicekmiş. Patch yükleyip girebilicez ? Charlar ne bu arada ? Ben TheJacKPoT - Segnale
  • SuperMan - Bagi Warrior
    Party-time mage olcak :)
  • süpermen senmiydin ya :D
    Ben yoLgezen mage oLucam busefer:D
  • Arkadaşlar sabrınız için teşekkür ederiz. Playerler çalıştığımızı anlasın diye ufak bir açılış yaptık. Ama daha tam olarak açılabilmesi için 15-20 dakikaya ihtiyacımız var.

Edit: Saat hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayspat -- 10 Ağustos 2009; 22:39:45 >
  • Sorun değil, databasein ne denli gıcık bişey oldugunu bilen bilir zaten :)
  • şu oyunu bi oynayamadım bea
    Bide bişi sorcam bu gelen pach i nasıl cekcez detaylı bi şekilde anlatırsanız anladınız kadar cok sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: :ElİShA:

şu oyunu bi oynayamadım bea
    Bide bişi sorcam bu gelen pach i nasıl cekcez detaylı bi şekilde anlatırsanız anladınız kadar cok sevinirim

Herşey bitti, patchi .exe haline çevirip upload etme kaldı sanırsam 15 dk ya biter. 15 dk sonra laucherden Get Patch butonuna tıkalrsanız otomatik olarak kendisi indirir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayspat -- 10 Ağustos 2009; 23:00:00 >
  • Eyw kardeşim Sabırsızlıkla Bekliyoruz
  • oyundayım ama restore olayı olmuyucakmış.
    Equaroon restore olmayan karakterlere 50 k coins verilcek demişti ne kadar doğrudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_fb_fb

oyundayım ama restore olayı olmuyucakmış.
    Equaroon restore olmayan karakterlere 50 k coins verilcek demişti ne kadar doğrudur?

Doğru. Herkes acc alsın 50.000 coin vereceğiz.
  • acc 'de alamıyorm arkadaş ßi yardımcı oln :S okadar yazdık ilgilenen yok
  • oyuna giremiyorum versiyon tutmuyor diye hata alıyorum.(ver. 37.70.00 versiyon tutuyor). Ama eğer yeni bi patch çıktıysa die get patch butonuna tıkladım ''sayfa görüntülenemiyor'' diyor
  • Statlar verilmiyor oyunda, str ve Hp verdim ama dex veremiyorum
  • benimde luncher acılmıo direk oyuna girio ve charekter ekranından sonra oyuna almıo serverla ilgili bi hata verio
    pach i zipleyip bi link atsanız
  • ben patch i yükledim ama cannot connect to the server diyor :S kapalımı oyun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Battle.Lord

oyuna giremiyorum versiyon tutmuyor diye hata alıyorum.(ver. 37.70.00 versiyon tutuyor). Ama eğer yeni bi patch çıktıysa die get patch butonuna tıkladım ''sayfa görüntülenemiyor'' diyor

Buradan direk manuel update yapın

http://www.styledekaron.com/data.zip

Tam işler yoluna girdi 150+ playere ulaştık derken bu aksilikler başımıza geldi. Bizde palyerlerimizi bekletmemek için sabahtan beri çalışıyoruz, böyle oluncada kafa gitmiş Lvl başına 10 stat olacağına 5 yapmışız. Düzeltiyoruz şimdi. Sabaha inşallah sorunsuz bir server bulacaksınız.

Edit: Evet, 10-15 dakikalığına offline

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayspat -- 11 Ağustos 2009; 0:03:37 >

• Şu an acıkmı server?
  • evet açık suanda girdim oyundayım
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.