Şimdi Ara

StyleDekaron Türkiyenin İlk Private Serveri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
724
Cevap
0
Favori
25.805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben üyeliğimi dün gece aldım ve sorun yaşamadım.

Bu arada Emre oyun açılınca bagi açıcam ve gelicem beraber crevice yaparız(ancak benim 145 olmam uzun sürebilir çünkü bagiyi kasmayı pek beceremiyorum)
  • Warning: odbc_do() [function.odbc-do]: SQL error: [Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Invalid object name 'Tbl_user'., SQL state S0002 in SQLExecDirect in C:\xampp\htdocs\register.php on line 30 

Warning: odbc_fetch_row(): supplied argument is not a valid ODBC result resource in C:\xampp\htdocs\register.php on line 31

Warning: odbc_result(): supplied argument is not a valid ODBC result resource in C:\xampp\htdocs\register.php on line 32

Böyle bi hata alıyorum kayıt olurken
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaRTy_TiMe

Ben üyeliğimi dün gece aldım ve sorun yaşamadım.

Bu arada Emre oyun açılınca bagi açıcam ve gelicem beraber crevice yaparız(ancak benim 145 olmam uzun sürebilir çünkü bagiyi kasmayı pek beceremiyorum)

bagi açma,mage aç, mage + bagi manyak kasıyo.

@tiwayl sanırım sayfada sorun var.Ben oyuna girince GMe iletirim durumu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katıksız Manyak! -- 10 Ağustos 2009; 14:50:03 >
  • Ben şimdi üye olmayı denedim ve successifully registered dedi ama tekrar aynı id ile denediğimde yine aynısını dedi
  • açıldımı oyun? :S
  • oyun açıldı mı ve üyelik alımında yardımcı oLursanız iyi olr
  • Oyun acılmadı mı hala acc alımı hala sorunlu galıba pehh 3 dk sonra bıtıyor download :D
  • Arkadaşlar oyunu kurgunuz yerde updater var.Onu açıp get the patch yapın.Daha sonra oyuna girin :)
  • Arkadaşlar bazı aksilikler peşimizi bırakmadı. Server açılışını akşama erteledik. Lütfen bize güvenin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayspat -- 10 Ağustos 2009; 15:23:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_fb_fb

Arkadaşlar oyunu kurgunuz yerde updater var.Onu açıp get the patch yapın.Daha sonra oyuna girin :)

updater'i açınca hata veriyor :S yardımcı olrmsn pm'den msn ßırakablrmsn?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K1rKLee

quote:

Arkadaşlar oyunu kurgunuz yerde updater var.Onu açıp get the patch yapın.Daha sonra oyuna girin :)

Net Framework 3.5 i yüklemeniz gerekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayspat

Arkadaşlar bazı aksilikler peşimizi bırakmadı. Server açılışını akşama erteledik. Lütfen bize güvenin

Benimki patch atıyor şu an , bu patch de neyin nesi o zaman?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar bazı aksilikler peşimizi bırakmadı. Server açılışını akşama erteledik. Lütfen bize güvenin

Benimki patch atıyor şu an , bu patch de neyin nesi o zaman?

O patch 37.70.0
    Version check yaparsanız güncel mesajı alırsınız.
    Gerçekten oyuncularımızı beklettiğimiz için çok üzgünüz ancak büyük bir hatayla karşılaştık. Ancak akşama yetişebilir, sabah 9 dan beri 4 gm 4 koldan serverle uğraşıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayspat -- 10 Ağustos 2009; 15:28:05 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: K1rKLee

quote:

Net Framework 3.5 i yüklemeniz gerekli.

linkini atarmsn indireyimm
  • Upss bak sımdı harbıden bu kotu oldu neyse o zaaman ben artık dısarı cıkıp ıslerımı halledeyım herkeze ıyı gunler...
    Kolay gelsın sızede arkadaslar...sonucta kolay bır ıs degıl bol sans..
  • ındırıyorum
  • Net frameworku kurayım dedım kurulum hatası verıyor sonunda umarım bununla ılgılı oyunda hata olmaz zaten masa ustune cıkan kısayolu da sıl falan dıyor anlamadım oyuna bakayım deım ıs fıle not found gıbı yazı cıkıyor bunuda anlayamadım oyunu yukledım ama neyı bulmaya calısıyor...
    Oyun acıldıgında ınsalalh bır sorrunla karsılasmam...
  • onlar serveri yapana kadar burda takılın

www.dekaron-extreme.com

[patch]

http://www.sendspace.com/file/izycpa
  • quote:

Orijinalden alıntı: gsburak5b

onlar serveri yapana kadar burda takılın

www.dekaron-extreme.com

[patch]

http://www.sendspace.com/file/izycpa

oynamaya değmez. emin ol anlarsın biraz oynayınca

• Bekliyoruz Beyler Ha gayret
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.