Şimdi Ara

StyleDekaron Türkiyenin İlk Private Serveri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
724
Cevap
0
Favori
25.809
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

2Moons'un Türkiye'ye kapalı olması nedeni ile Private Server açtık. Ayrıca Türkiye'nin ilk Private Serveri olma özelliğini taşımaktadır.

2000x Exp

500x drop

5 Reborn

+1~+3 %100 +4~+6 %80 +7~+9 %60(talisman ile %78)

Yeni Binekler

Yeni 130 skilleri

Yeni Maplar

Yeni Armorlar İtemler (160 itemler)

Yeni Silahlar (145 wepleri)

Siege Taamen Çalışıyor

Yeni D Shop İtemleri

Yeni +10 +11 +12 Argateler

Yeni NPC ler

Kanatlar NPC de

%10 Damage Gemler

Yeni Gemler

Hergün Çok Zevkli Eventler

Ve Bedava Coins(Kash)

Herkesi Bekleriz Arkadaşlar

Sitemiz:http://www.styledekaron.com

register:http://94.76.241.96/register.php

Download Link:http://94.76.241.96/SDKSetup.exe

Forum Sitemiz:http://forum.styledekaron.com/

Türk Kullanıcılara Özel Forum:http://forum.styledekaron.com/turkish-users-f-19.html

Bu proje 2Moons Türkiye ekibi yapımıdır

• Hayırlı olsun. Foruma üye oldum.

Bu arada photoshop ile alakalı bir durum olursa yardımcı olurum ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiwaly

Hayırlı olsun. Foruma üye oldum.

Düşünmen yeterliydi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayspat

quote:

Orijinalden alıntı: tiwaly

Hayırlı olsun. Foruma üye oldum.

Düşünmen yeterliydi hocam

Alıntıları Göster
    Hayırlı olsunServer güzel gibi belki başlarım ama bir serverde full +8 seti +9a basarken yaktığım için dekarona bir daha başlamamaya karar vermiştim. Bunda rateler yüksek ama reborn 190 lvlda mı?Çünkü rateler ne kadar yüksek olsa da 1000 kere crespo A yapmak bana çok sıkıcı geliyorReborn lvli 170 ise belki gelebilirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Wirm

Hayırlı olsunServer güzel gibi belki başlarım ama bir serverde full +8 seti +9a basarken yaktığım için dekarona bir daha başlamamaya karar vermiştim. Bunda rateler yüksek ama reborn 190 lvlda mı?Çünkü rateler ne kadar yüksek olsa da 1000 kere crespo A yapmak bana çok sıkıcı geliyorReborn lvli 170 ise belki gelebilirim

Alıntıları Göster
    Boyutu çok büyükmüş

• quote:

Orijinalden alıntı: JeTKiLLeR

Boyutu çok büyükmüş

Yapma allah aşkına hocam, 1 GB nin neresi fazla Ftp link verdik ayrıca
  • quote:

quote:

Boyutu çok büyükmüş

Yapma allah aşkına hocam, 1 GB nin neresi fazla Ftp link verdik ayrıca

Alıntıları Göster
    Serverde bütün GMler Türk mü? Şu sıralar C9 gelene kadar oynayacak oyun arıyorum ve Türk serveri olması ilgimi çekti

• quote:

Serverde bütün GMler Türk mü? Şu sıralar C9 gelene kadar oynayacak oyun arıyorum ve Türk serveri olması ilgimi çekti

Alıntıları Göster
    Exp oranı iyi mi oyunu fazla bilmiyorum.İyi ise böyle kalırsa indircem hatta şuan başlattım diye bilirim

• quote:

Exp oranı iyi mi oyunu fazla bilmiyorum.İyi ise böyle kalırsa indircem hatta şuan başlattım diye bilirim

Alıntıları Göster
    bende 2moons un normal stup ı var onla Bu oyuna Girebilirmiyim?
  • quote:

Alıntıları Göster
    geliyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mecnun Ç.

geliyorum

Alıntıları Göster
    Arkadaşlar normal stupla oyuna girebilirmiyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaRTy_TiMe

İki Türk iki İtalyan birde İngiliz . Baş GM benim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PaRTy_TiMe

İki Türk iki İtalyan birde İngiliz . Baş GM benim.

Alıntıları Göster
    Beyler cvp vercek biri yokmu normal stupla oyuna girebilirmiyim bende 2moons un normal stup ı war o işe yararmı? yenidenmi cekip ?

• quote:

Orijinalden alıntı: :ElİShA:

Beyler cvp vercek biri yokmu normal stupla oyuna girebilirmiyim bende 2moons un normal stup ı war o işe yararmı? yenidenmi cekip ?

Malesef yaramıyor. Yeni client indirmeniz gerekli
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: :ElİShA:

Malesef yaramıyor. Yeni client indirmeniz gerekli

Alıntıları Göster
    Sitedeki patch A6 Cleinti için mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katıksız Manyak! -- 9 Ağustos 2009; 16:01:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Katıksız Manyak!

Sitedeki patch A6 Cleinti için mi?

Alıntıları Göster
    başlamayı düşünüyordum burda başlıcam belli oldu :D ellerinize sağlık
  • quote:

Exp oranı iyi 1 günde rahat 1 rb yaparsın ancak en az 10-15 saat oynaman gerekli(Eğer sürekli Crespo A yapacaksan)

@Hayspat reborn sistemi ile ilgili biraz daha bilgi verirebilir misin? Örneğin 190lvlde rb yapıcaz rb başına kaç stat gelicek? vb.
  • quote:

quote:

Exp oranı iyi 1 günde rahat 1 rb yaparsın ancak en az 10-15 saat oynaman gerekli(Eğer sürekli Crespo A yapacaksan)

@Hayspat reborn sistemi ile ilgili biraz daha bilgi verirebilir misin? Örneğin 190lvlde rb yapıcaz rb başına kaç stat gelicek? vb.

Alıntıları Göster
    Party 10-15 saat crespo yapana kadar, sağlam bir partiyle deadlandda kasarsın.2 kişi(1 er rb yeter) daha rahat kasılır.Ben başka bi serverda öyle yapıyodum.2 günde 3 reset attım ve adamlar banladılar beni umarım burdada olmaz öyle bişey.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katıksız Manyak! -- 9 Ağustos 2009; 19:22:15 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Katıksız Manyak!

Party 10-15 saat crespo yapana kadar, sağlam bir partiyle deadlandda kasarsın.2 kişi(1 er rb yeter) daha rahat kasılır.Ben başka bi serverda öyle yapıyodum.2 günde 3 reset attım ve adamlar banladılar beni umarım burdada olmaz öyle bişey.

Alıntıları Göster
    Emre dediğin mantıklı ancak oynadığım serverlerde genelde deadlanda sadece 145 silahları düşürmek için gidiliyordu kasmak için değil :S Bu nedenle herkes crespo veya crevice A ile kasıyordu...

• quote:

Emre dediğin mantıklı ancak oynadığım serverlerde genelde deadlanda sadece 145 silahları düşürmek için gidiliyordu kasmak için değil :S Bu nedenle herkes crespo veya crevice A ile kasıyordu...

Alıntıları Göster
    Nickim SuperMan , açtım bagimi hehehe :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katıksız Manyak! -- 9 Ağustos 2009; 20:08:56 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.