Şimdi Ara

StyleDekaron Türkiyenin İlk Private Serveri (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
723
Cevap
0
Favori
25.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merakla bekliyoruz. Register bölümünde hareketlenmeler mevcut. ODBC sorunu çözülmüş gibi gibi.
  • Üyelik sorununu çözebilirsem ben de oynamaya başlayacağım. Fakat saat 10'dan beri hiçbir şekilde üyelik alamadım.
    Elinde fazla üyelik olan varsa, geçici olarak bana pmleyebilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eveon

Üyelik sorununu çözebilirsem ben de oynamaya başlayacağım. Fakat saat 10'dan beri hiçbir şekilde üyelik alamadım.

Server kapalı şuanda. Bakım yapıyorlar o sebeple üyelikte alamıyoruz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: tiwaly

quote:

Üyelik sorununu çözebilirsem ben de oynamaya başlayacağım. Fakat saat 10'dan beri hiçbir şekilde üyelik alamadım.

Server kapalı şuanda. Bakım yapıyorlar o sebeple üyelikte alamıyoruz :)

18:00'de açılacağı söylenmişti, hala açılmadı mı?
  • 18:00 GMT+1 de açılacak yani 10 dakika sonraBu arada bütün accler silinecekmiş diye duydum ve kaybedilen rb exp item vb. şeyler için 1 hafta sırf event düzenlenecekmiş(Forumdan alıntıdır)
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaRTy_TiMe

18:00 GMT+1 de açılacak yani 10 dakika sonraBu arada bütün accler silinecekmiş diye duydum ve kaybedilen rb exp item vb. şeyler için 1 hafta sırf event düzenlenecekmiş(Forumdan alıntıdır)

Şuanda isteyenlerin karakterlerini restore etmekle uğraşıyoruz. Restore edilmesini isteyen hemen karakter isimleriyle beraber [GM]Aquarion a pm atsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayspat -- 10 Ağustos 2009; 19:24:41 >
  • Kaç gibi ger dönüş olucak ? charları geri alma sürecinde server açık kalsa olmaz mı ?
  • Restore olmuyanlara 50k cash ve 1 hafta event varmış heralde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katıksız Manyak! -- 10 Ağustos 2009; 19:31:03 >
  • Kafayı yemek üzereyim, hala giremiyorum ve henüz bir hesap bile açabilmiş değilim.
  • quote:

Kafayı yemek üzereyim, hala giremiyorum ve henüz bir hesap bile açabilmiş değilim.

Az daha sabredin. Serveri açmak üzereyiz. Beklettiğimiz iin gerçekten çok üzgünüz. Bizde sabahtan beri uğraşıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hayspat -- 10 Ağustos 2009; 20:11:21 >
  • quote:

Kafayı yemek üzereyim, hala giremiyorum ve henüz bir hesap bile açabilmiş değilim.

account alabilirsin,ben aldım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hayspat

quote:

Az daha sabredin. Serveri açmak üzereyiz. Beklettiğimiz iin gerçekten çok üzgünüz. Bizde sabahtan beri uğraşıyoruz

birader daha açılmadımı ßu server
  • Ben account almaya çalıştım. Tüm bilgileri girip submit diyorum fakat aynı sayfaya tekrardan geliyor. :(
  • quote:

Ben account almaya çalıştım. Tüm bilgileri girip submit diyorum fakat aynı sayfaya tekrardan geliyor. :(

id şifre yada gizli soruda Ö,Ü falan yazıyosan olabilir.farklı nickle dene birde.
  • açıldımı oyun?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre_fb_fb

quote:

Ben account almaya çalıştım. Tüm bilgileri girip submit diyorum fakat aynı sayfaya tekrardan geliyor. :(

id şifre yada gizli soruda Ö,Ü falan yazıyosan olabilir.farklı nickle dene birde.

Warning: odbc_connect() [function.odbc-connect]: SQL error: [Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Cannot open database requested in login 'Account'. Login fails., SQL state 37000 in SQLConnect in C:\xampp\htdocs\register.php on line 24

Warning: odbc_do(): supplied argument is not a valid ODBC-Link resource in C:\xampp\htdocs\register.php on line 30

Warning: odbc_fetch_row(): supplied argument is not a valid ODBC result resource in C:\xampp\htdocs\register.php on line 31

Warning: odbc_result(): supplied argument is not a valid ODBC result resource in C:\xampp\htdocs\register.php on line 32

Bu hatayı verdi :S

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: emre_fb_fb

quote:

Warning: odbc_connect() [function.odbc-connect]: SQL error: [Microsoft][ODBC SQL Server Driver][SQL Server]Cannot open database requested in login 'Account'. Login fails., SQL state 37000 in SQLConnect in C:\xampp\htdocs\register.php on line 24

Warning: odbc_do(): supplied argument is not a valid ODBC-Link resource in C:\xampp\htdocs\register.php on line 30

Warning: odbc_fetch_row(): supplied argument is not a valid ODBC result resource in C:\xampp\htdocs\register.php on line 31

Warning: odbc_result(): supplied argument is not a valid ODBC result resource in C:\xampp\htdocs\register.php on line 32

Bu hatayı verdi :S

Hala db üstünde çalışıyoruz.

• 50k Coin ve Daha fazla exp eskileri değil yenileri bile çeker ^^

Accountlarin silinmesinden bisi olmaz zaten kasmasi basit is.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeVeL -- 10 Ağustos 2009; 21:37:20 >
  • Açıldı oyun,girdim.Nickim SuperMan

edit:Oyunun içine girmiyo şu an, karkter ekranına kadar vardı en son.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katıksız Manyak! -- 10 Ağustos 2009; 22:01:33 >
  • Akşam oldu oyun hala yok

yarım saat sonra oyun yarın açılcak, yarın olduğundada oyun kapandı demeyinde :)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.