Şimdi Ara

Student Coin (100x ihtimal) | Nasıl Alınır? Detaylı Anlatım | 2021'in En Büyük ICO'su!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
3
Favori
4.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese selam. Yazıya başlamadan önce bunun bir yatırım tavsiyesi olmadığını, sadece satışa çıkmak üzere olan ve sizlere büyük ölçüde maddi kazanç sağlaması muhtemel olan bir tokeni tanıtacağım.

Coinin 20x-50x-100x yapma ihtimalini söyleyen onlarca video var yerli/yabancı olarak. Youtube'da kolaylıkla bulabilirsiniz.

Belirtmiş olduğum Student Coin isimli token şuan ön satışta. 30 Nisan'da ön satış bitecek ve 7 Mayıs'ta ön satıştan aldığınız coinleri satabileceksiniz.

Student Coin toplamda 500 adet üniversiteyi destekliyor. En başta Harvard Üniversitesi bulunuyor.

Şimdiden 4 borsada listelenmiş bulunuyor. Güven kazanmak amaçlı ön satış halinde bile 4 borsaya giriş yapmışlar.

7 Mayıs'ta Büyük Asya Borsası'na giriş yapacak aynı zamanda, fakat şuan bulunduğu ve bulunacağı borsalar şu şekilde (Binance de söylentiler arasında);

Şuan ön satışta olmasına rağmen listelenmiş olduğu 4 borsa

- Kanga 

- Waves 

- Cointiger 

- Uniswap

Mayıs'ta listelenmeye gireceği 3 borsa

- Coinsbit

- Probit

- P2PB2B

Nasıl yapacağınızı anlatan onlarca video var fakat hiç biri uygulamalı olarak yapmıyorlar. Bir video hazırlayarak, hiç coin ile işi olmayan birisinin bile rahatlıkla nasıl Student Coin alabileceğini anlattım.

GEÇ KALMADAN ÖN SATIŞTA YERİNİZİ ALIN! (Bunun bir ICO olduğunu unutmadan sizi üzmeyecek rakamlar ile yatırım yapınız. Seneye bir BMW'niz de olabilir, elinizde koca bir hiç de.)

İsterseniz videoyu izlemeye başlamadan önce kayıt olabilirsiniz, https://studentcoin.ventures/?ref=Sxtmxw3ipb ayrıca videonun açıklama kısmında da kayıt linki mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AnestezistAdayi -- 16 Nisan 2021; 17:30:1 >

• Ön satış süresi bitmek üzere, şimdiden yerinizi alın :)

• Binance ye gelsede alsak

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AnestezistAdayi kullanıcısına yanıt
    Binance Tr den alabiliyormuyuz orda ben litecoin göremedim reis

• yokyak kullanıcısına yanıt

Binancetr'de yok sanırım.

Normal Binance'de, Paribu'da ve Bitci'de mevcut.

Binance Tr de seviye 2 hesabım tamamlanmadı kaç gündür yoksa globale aktarıcam ama globaldaki hesabım anında seviye 2 tamamlandı

Paribu'ya üye olup tl yükleyerek transfer sağlayabilirsiniz.

Tl yükleme & transfer işlemi toplamda 5 dk sürmüyor.

Binance Tr de param var o yüzden

• Ico falan rislkli işler AirDrop varsa eyvallah onun dışında geleceğinin ne olacağı belli olmayan coine topraktan girmek mantıklı değil. Bildiğim kadarıyla casper böyle patladı
  • pakimeno kullanıcısına yanıt
    200 dolarlık alıcaktım şimdi düşündürdü yorumunuz

200$ az değil ico ya girip sonra bilinen borsalarda yer almazsa paranız çöp olabilir. Bence eldeki kuş daldaki kustan efdaldir.

Üzmeyecek miktar ile rahatlıkla girilebilir.

En yakın tarihteki Alice'ye göz atılabilir. Hiç bir projesi vesaire olmadan geldiği yerler, gördüğü talep ve fiyat artışı vesaire.

Seneye bir bmw sahibi de yapabilir, koca bir çöp poşeti de verebilir :)

Ama proje çok büyük şeyler vaadediyor, çok mantıklı gözüktüğü için yatırımcısı çok fazla. ICO'da bu kadar ön satış yapan coin şuan tarihte yok.

Gözden çıkarılabilecek bir miktar ile keşke dememek için alınabilir ama ben almam şahsen.

Ya tutarsa diyip, atıp unutmak lazım :)

Hocam şahsen bende üzülmeyeceğim bir tutar ile girdim gidersede bir bardak soğuk su içerim. Yapacak birşey yok.
    Şayet beraber kazanmamızı istersen diye ref linki bırakıyorum. Hayırlı akşamlar.
    https://stctoken.club/?ref=Sxsrq6f8l9

• aminacoin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konuda ilk konuyu ben açmıştım ne hikmetse konu kaldırılmış. 137. Fazda ico devam ediyor 150 son. Muhtemelen 1 hafta içinde tamamlanacak. Buradan kayıt olanlara %5 bonus STC veriyor. ICO'lar risklidir patlama veya büyük zarar ihtimali yüksektir. Aceleci olmamakta fayda var. İnceleyip araştırmadan girişmemek gerek. Sitede whitepaper , roadmap, ekip bilgileri var onlara bakmak önemli.

Yatırım tavsiyesi değildir.

• Kendi adıma herkes gibi ya tutarsa diye ufacık bir alım yaptım.

Adamlar sitelerin de yazana bilgilendirmeye göre şuana kadar 48 Milyon Dolarcık toplamışlar sadece.

Tası tarağı toplayıp vın turizm için çok iyi rakam.  

• Şu an itibariyle 49 milyon dolar para toplandı. Bu para gelmiş geçmiş en yüksek toplanan ico sıralamasında 20. sıraya sokuyor stcyi şu anda. (https://www.coinist.io/biggest-icos-chart/) Launchpad bitene kadar ilk 10'a girer. Acayip getirisi olacağına inanıyorum, linkteki listeyi inceleyip bunun gibi coinlerin getirilerini görebilirsiniz :)

Refli linki de bırakayım yüzde 5 daha fazla coin geliyor buradan üye olursanız

https://studentcoin.systems/?ref=Sxh0ti3ctx Sorunuz olursa özelden yazabilirsiniz.

• Patlama ihtimali yüksek diye girmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.