Şimdi Ara

STSL Süleyman Seba Sezonu 30. Hafta Beşiktaş-Gaziantepspor 10.05.2015 19.00 (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
834
Cevap
6
Favori
12.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Allah Ben dahil Bütün Beşiktaş Taraftarına gani gani sabır versin.Ciğerimiz çürüdü La....
  • biliçi severdim ama tolgay ı çıkarınca sövmeye başladım artık....
  • hagi10best kullanıcısına yanıt
    Son 3 sezondur gs vs fb+BJK oynuyoruz zaten hocam. Fark yapmaz bizim için fakat kendilerini küçük düşürmelerine üzülüyorum. Sonra neden Türkiye de sadece 2 büyük takım var oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kuzeyli.2891

biliçi severdim ama tolgay ı çıkarınca sövmeye başladım artık....

Neden atiba değilde Tolgay ne mantıkla Tolgay bende anlamadım hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

quote:

Orijinalden alıntı: Kuzeyli.2891

biliçi severdim ama tolgay ı çıkarınca sövmeye başladım artık....

Neden atiba değilde Tolgay ne mantıkla Tolgay bende anlamadım hocam

valla hocam tek bi mantık olabilir ersan çıkınca atiba stopere geçti. aslında bu bile mantık dışı ama ben de başka bulamadım... tolgay sosayla birlikte ne yaptığını bilen ender topçulardan birisi.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar neden bu kadar vazgeçiyorsunuz anlamış degilim. Sonucta daha bizimle macınız var ve şampiyonluk yolunda Fenerbahçe'nin macları da zorlu geciyor geçmeye de devam edecektir. Bence bu kadar erken pes etmeyin 3 puanlı sistemde ne olacağı hic belli olmaz. Ben GS taraftarı olarak tedirginim ama bakıyorum BJK taraftarı takımdan ümidini kesmiş.

Sonuc ne olursa olsun ülke futbolu kazansın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

beşiktaş seyircisi hatayı bir türlü kendinde aramayı öğrenemedi. Dembe Ba en iyi forvet, Gökhan Töre en iyi kanat, o mükemmel bu mükemmel diye kendinizi gazlıyorsunuz, ondan sonra sonuç gelmediğinde de suçu hemen hakemlere atıyorsunuz. Arkadaşlar Beşiktaş'ın kadrosu ye-ter-siz! En başta Olcay ve Gökhan Töre'nin yedeği yok, kadro mühendisliği yanlış Beşiktaş'ın. Olcay'ı zorlayacak bir yedeği yok, rekabete girebileceği birisi yok. Bazı oyuncuların motivasyonu için yedekte onu zorlayacak birisinin olması çok önemlidir, Beşiktaş'ın sadece 2 kanat oyuncusu var. Gökhan Töre, Olcay bitti. Galatasaray'a geliyoruz, Emre Çolak, Yasin, Bruma, Sinan Gümüş, Olcan hatta Aydın Yılmaz. Yasin mükemmel bir sezon geçiriyor, ancak 2 hafta kötü oynadığında yedeğe oturuyor. Çünkü yedeği var. Yedeğe oturmamak için hep üst düzey performans göstermek zorunda Yasin. Ve tabi diğer futbolcular için de geçerli bu.

Ama Beşiktaş da bu yok. Olcay'ı zorlayacak 1 tane yedek olsaydı, Olcay'ı 1-2 aydır bu kadar kötü izlemezdik. Yedeğe düşmemek için, ilk 11 başlamak için daha fazla çaba gösterme motivasyonunda olurdu.

Kadro aslında yeterli ama kullanmayı bilene.

Mesela kanatlar için Kerim var. Bence Olcaydan daha üstün bir kanat. Töre gibi adam eksiltiyor, çizgiye inebiliyor. Ama oynatılmadı.

Orta sahada Oğuzhan var, 2 senedir takımı sırtlıyordu. Şimdi kayboldu. Yedek kaldıkça kendisini salan bir oyuncu zaten. Ara sıra Sosa kanatlara çekilip forvet arkasında o oynayabilirdi.

Forvette ligde Burak'tan sonra en fazla gol atan yerli forvet Cenk var ama Pektemek oynuyor.
    Atınç gibi genç bir yetenek varken Ersan hatta Necip oynatılıyor.

Sivok aylarca nedensiz yere oynatılmadı

2 kalecimiz sakat ama üçüncü kaleci onlardan daha iyi performans sergiliyor.

Uzun lafın kısası kadro yeterli de forma adaleti yok takımda

Kerimi unutmusum dogru ya olcay bu kadar formsuzken kerimin oynamamasi sacmaligin dik alasi cidden

• Antepliyim, kartal zor kurtuldu elimizden.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beybifeys

Arkadaslar neden bu kadar vazgeçiyorsunuz anlamış degilim. Sonucta daha bizimle macınız var ve şampiyonluk yolunda Fenerbahçe'nin macları da zorlu geciyor geçmeye de devam edecektir. Bence bu kadar erken pes etmeyin 3 puanlı sistemde ne olacağı hic belli olmaz. Ben GS taraftarı olarak tedirginim ama bakıyorum BJK taraftarı takımdan ümidini kesmiş.

Hocam antebi yenemeyen adamlar şampiyonluğa inanmıyor demektir. Biz nasıl inanalım ? Ben 22 yaşıma girdim o gökhan töre denen şahıs yüzünden sinirden ağladım adam bencilliği yüzünden rahat 3-4 pozisyon harcadı. Tamam eyvallah kazandırdığı maçlar var ama yaptığı kaşık ile verip kepçe ile geti almak ötesi değil. Ama benim tv başında sinir krizi geçirmem beyfendinin umrunda bile değildir yarın öbür gün evinin havuzunun başında selfie yapıp sosyal medyaya atar milyonlarca tarftar üzülmüş mü üzülmemiş mi kimin umrunda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

quote:

Orijinalden alıntı: Beybifeys

Arkadaslar neden bu kadar vazgeçiyorsunuz anlamış degilim. Sonucta daha bizimle macınız var ve şampiyonluk yolunda Fenerbahçe'nin macları da zorlu geciyor geçmeye de devam edecektir. Bence bu kadar erken pes etmeyin 3 puanlı sistemde ne olacağı hic belli olmaz. Ben GS taraftarı olarak tedirginim ama bakıyorum BJK taraftarı takımdan ümidini kesmiş.

Hocam antebi yenemeyen adamlar şampiyonluğa inanmıyor demektir. Biz nasıl inanalım ? Ben 22 yaşıma girdim o gökhan töre denen şahıs yüzünden sinirden ağladım adam bencilliği yüzünden rahat 3-4 pozisyon harcadı. Tamam eyvallah kazandırdığı maçlar var ama yaptığı kaşık ile verip kepçe ile geti almak ötesi değil. Ama benim tv başında sinir krizi geçirmem beyfendinin umrunda bile değildir yarın öbür gün evinin havuzunun başında selfie yapıp sosyal medyaya atar milyonlarca tarftar üzülmüş mü üzülmemiş mi kimin umrunda ?

Onlar da yenmek istiyorlardir. Çok pozisyona girmelerinin sebebi bu olsa gerek zira şampiyonluk duygusunu hic tatmamış bir çok oyuncu var takımda. Bence bu kadar karamsar düşünmeyin, boyle talihsiz puan kayıpları olabilir. Onemli olan şampiyonluk inancını yitirmemek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sezonun en sevdiğim maçlarından biriydi :)) :))

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

quote:

Orijinalden alıntı: aagir

Beşiktaş' ın şike ve şaibeyle mücadelesinde yara aldığı maç.

Beşiktaş şikeyle şaibeyle buraya geldiğini kabul ediyorsunuz.

Hmm...

orada mücadele kelimesi geçiyor dikkatli oku...

Hmmm......
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Biggest Star

quote:

Beşiktaş' ın şike ve şaibeyle mücadelesinde yara aldığı maç.

Beşiktaş şikeyle şaibeyle buraya geldiğini kabul ediyorsunuz.

Hmm...

orada mücadele kelimesi geçiyor dikkatli oku...

Hmmm......

Şike ve şaibeye karşı mücadele demiyor, şike ve şaibeyle mücadele diyor

aradaki farkı anlarsınız umarım

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.