Teğmen
16 Ocak 2015
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
359599 Gün Cezalı
357021 gün 8 s. 16 dk. kaldı
Gönderileri
Arkadaşlar görüyorum da çoğunuzun profili kapalı, kimlik bilgileriniz de yok ki, neden kapatıyorsunuz?
 Soru

Kardeslerim hukuk son sinifim arkadas boyle bir soru sordu valla unutmusum kurallari falan. Aciklayabilecek olan var mi?

Edit: Hallettim
Arkadaşlar orjinal win 8 var. 8.1'e geçmeli miyim? Bir de win 8i kurdum pcye hangi sürücüleri yüklememi önerirsiniz?
Arkadaşlar aceer laptopuma recovey ile format atıcam. Sanırım virüs kaptı ve ben virüsün kalıcı bir şekilde gitmesini istiyorum. Recovery de 2 seçenek çıkıyor. Alttaki seçenek baya uzun sürüyor. Üsttekini seçsem de yine virüs vb zararlı yazılımların kalıntısı olur mu?

Arkadaşlar sağdaki ses simgesine tıkladığımda açılan ufak ses seviyesi ayarlama ekranı donuyor. Pcyi kullanabiliyorum ama. Youtubedan video açınca oynata tıklıyorum 5 dakika sonra oynatıyor. Battlefiedl açıyorum beyaz ekranda kalıyor. Dün sorunsuzdu sorun ne olabilir? Win 8.1. Teşekkürler.
-. .- .--. .. -.-- --- -. ..- --.. .-.. .- -. -.- . -.- --- .-.. .- .-.
Beyler bugün devlet hastanesine gittim, muayene oldum. Reçete yazdı gözlükçüye gittim gözlüğü aldım fakat takınca bi fark olmuyo. Neler önerirsiniz, yarın yine gitmeyi düşünüyorum, devletten kaç sefer mercek alma hakkımız var?
aArkadaşlar bazı Uygulamaları indirirken şifre istiyor giriyorum bu hatayı veriyor nedendir acaba?
 iTunes Sorunu Yardım
Arkadaşlar bugün iPhone 6 aldım fakat eve gelince home tuşunun Sağına baskı yapınca sanki içine girip çıkıyormuş gibi tık tık ses geliyor. Bu durum başına gelen oldu mu acaba
Canım ben ne zaman seni alıntılasam 7 saat sonra 4 gün çiziliyorum. Artık bu ilişki bana zarar vermeye başladı. İlişkimiz burda bitiyor. Hoşçakal...
Hakkında
Forum İmzası:
:)
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Opel
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Türk Telekom
Takım
Galatasaray
Steam
Lawmylife
Notebook
Acer
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.081
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 7.292 (Bu ay: 40)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.456 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.