Şimdi Ara

STSL Süleyman Seba Sezonu | 24.Hafta | Beşiktaş - K. Erciyesspor | 15.03.2015 | 16:00 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
1
Favori
8.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Red Alert

Galip gelelim de skor önemli değil. Sarı sınırında kimler var? Malum bir sonraki maç Fenerbahçe ile.

Tore , Ba, Veli

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadro bu şekilde olmalıdır .Artık dinlendirsin bilic oyuncuları

STSL Süleyman Seba Sezonu | 24.Hafta | Beşiktaş - K. Erciyesspor | 15.03.2015 | 16:00
  • cenk tosun döndü takıma o olmalı forvette bence birde sarı kart sınırındakiler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naples

cenk tosun döndü takıma o olmalı forvette bence birde sarı kart sınırındakiler var

hangisi oynuyorsa oynasın tek bir isteğim var bilicten olcay - serdar - demba ba bunları oynatmasın adamlar yorgun .
    Hele olcay adam kaç haftadır yokları oynuyor . Gider yine demba ba ve olcayla başlar ne diyim .

Cenk yada mustafadan birisi oynasın adamlar kaç maçtır oynamıyor .Özellikle mustafa . Kendini bu maçlarda göstermeyecekte ne zaman gösterecek
  • Ankara'dan maça gidecek arkadaşlarla beraber gidebiliriz. Yol masraflarını paylaşabiliriz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PLinux

kadro bu şekilde olmalıdır .Artık dinlendirsin bilic oyuncuları

STSL Süleyman Seba Sezonu | 24.Hafta | Beşiktaş - K. Erciyesspor | 15.03.2015 | 16:00

Ersan>Atınç'ta olabiliri özellikle Serdarın dinlendirileceğini ve Motta'nın oynayacağını düşünüyorum. Yalnız Eskişehir maçındaki tepkilerden sonra ki yanlış takıma yapılan rotasyondu, Bilic yine aynı kadroyla çıkacaktır.

• takımdaki sorun psikolojik olabilir diye düşünmeye başladım ne düşüneceğimizi şaşırdık arkadaş olaya bak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janti

quote:

Ersan>Atınç'ta olabiliri özellikle Serdarın dinlendirileceğini ve Motta'nın oynayacağını düşünüyorum. Yalnız Eskişehir maçındaki tepkilerden sonra ki yanlış takıma yapılan rotasyondu, Bilic yine aynı kadroyla çıkacaktır.

farklı kadro çıkarsın hocam .Yani sürekli oynamyan demba ba ve olcay halen oynatırsa ben diyecek bir şey bulamıyorum.Adamlar kaç haftadır formsuz oynuyorlar.Bunu biz görüyoruz ama neden bilic bunu sahada gösteremiyor .

Gelelim diğer konuya , bu mustafa ,cenk bunlar kaç aydır doğru düzgün maç oynamadılar.Bunların hazır olması lazım ki hazırdalar zaten ,böyle maçlarda göstermeyecekler de ne zaman kendilerini gösterecekler.

Ama bne buraya istediğim kadar yazayım bilic yarın yine olcay - demba ba 11yle başlar.

• Şu önümüzdeki kayseri, brugge, Fenerbahçe maçını alırsak bu sezon biter beyler. Şu 3 maçın rüzgarı yeter bize.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Önder

Şu önümüzdeki kayseri, brugge, Fenerbahçe maçını alırsak bu sezon biter beyler. Şu 3 maçın rüzgarı yeter bize.

Kayseri ve Brugge maçı bile yeter
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Janti

quote:

farklı kadro çıkarsın hocam .Yani sürekli oynamyan demba ba ve olcay halen oynatırsa ben diyecek bir şey bulamıyorum.Adamlar kaç haftadır formsuz oynuyorlar.Bunu biz görüyoruz ama neden bilic bunu sahada gösteremiyor .

Gelelim diğer konuya , bu mustafa ,cenk bunlar kaç aydır doğru düzgün maç oynamadılar.Bunların hazır olması lazım ki hazırdalar zaten ,böyle maçlarda göstermeyecekler de ne zaman kendilerini gösterecekler.

Ama bne buraya istediğim kadar yazayım bilic yarın yine olcay - demba ba 11yle başlar.

Olcayı konuşmaya bile gerek yok, ilk 11 de başlarsa daha da bişey demem bu adama.

Ba nın yerinede dediğin gibi cenk i oynatması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: sefayksl

quote:

Şu önümüzdeki kayseri, brugge, Fenerbahçe maçını alırsak bu sezon biter beyler. Şu 3 maçın rüzgarı yeter bize.

Fenerbahçe kilit maç. O maç sezonun kilidini çözecek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu oynanan oyunla brugge ve fb maçını düşünemiyorum
  • bu maç ileriye cenk mustafa kerim'i koymalı bence. gökhan, ba, olcay kenarda dursun. ba'nın şut atcak gücü kalmadı artık.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sefayksl

quote:

Fenerbahçe kilit maç. O maç sezonun kilidini çözecek.

Kart sınırında ki oyunculardan birini kaybetsek beraberlik bile hayal olur. O yüzden umudum yok o maçtan.

• quote:

Bu takimin mac kazanma falan sansi yok. Cok dagnik bir takim. Ba sart. veli sart.

..........mustafa.......ba......tore........
    .........................tolgy....................
    .............veli.......................necip......
    ....motta.......ersan.......pedro.....opare
    ..............................tolga....................

Kerim 45dk oyuncu . Ozy mental ve fizik olarak bitmis.

• Şampiyonluğa veda maçı

• muhtemelen böyle bi kadro çıkmıcak ama benimde kadrom şu olur;

----------------------cengo----------------------
    --oparo------neco------pedro-----motto---
    -----------------tolgayo---velo-----------------
    ---töro-----------------------------kero------
    ---------dembabo--------tosuno-------------
  • çok zor maç takım bitik yorgun puan kaybedebiliriz
  • aliss A kullanıcısına yanıt
    Mübarek ne yorgunu o kadar para alıyorlar alışsınlar adam gibi yensinler ozaman şampionluktan bahsetmiyecek.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.