Şimdi Ara

STSL Süleyman Seba Sezonu | 24.Hafta | Beşiktaş - K. Erciyesspor | 15.03.2015 | 16:00 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
607
Cevap
1
Favori
8.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer bu takımada puan kaybedersek başkanın bütün takımı yollaması lazım töre hariç yerlerine kova koysak daha iyi.
  • muhtemelen kotu oynasak flnda yeneriz, ba tore fln kesin sari kart gorup cezali duruma duse o yuzden fenerin bu hafta puan kaybetmesi lazim, biz derbiyi her zamanki gibi kaybederiz.

bide yahu yeri gleiyo mersin bile 5-6 gol atiyo, bursa farka gidiyo ne biliym caykur eskisehire 3 atiyo fln, bizim 2 farkli kazandigimiz mac var mi bu sezon ligde ? varsa hangisi yemin ediyorum aklima gelmedi soyle ilk dusundugumde. trabzon geliyo bitek aklima.
  • Bu maçı Digiturkplay den izlemek isteyenler bana PM atsın. 1800k 6 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7YILMAZ7

Bu maçı Digiturkplay den izlemek isteyenler bana PM atsın. 1800k 6 TL

geriden verio hocam yayını niye para veriyorsunuz anlamıyorum
  • Yahu arkadaş millet nasıl ümidini kesmiş ya. Şaka gibi yorumlar.
  • As kadro çıkmalı ne yorgunluğu lan. Bu ülkede 50 lira için eşek gibi hamallık yapan insanlar var. Milyonları götürüyorlar çıkıp köpek gibi de oynayacaklar hepsi

• quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

muhtemelen kotu oynasak flnda yeneriz, ba tore fln kesin sari kart gorup cezali duruma duse o yuzden fenerin bu hafta puan kaybetmesi lazim, biz derbiyi her zamanki gibi kaybederiz.

bide yahu yeri gleiyo mersin bile 5-6 gol atiyo, bursa farka gidiyo ne biliym caykur eskisehire 3 atiyo fln, bizim 2 farkli kazandigimiz mac var mi bu sezon ligde ? varsa hangisi yemin ediyorum aklima gelmedi soyle ilk dusundugumde. trabzon geliyo bitek aklima.

Kasımpaşa ve Akhisar geldi aklıma

• quote:

Orijinalden alıntı: Lawagolem

muhtemelen böyle bi kadro çıkmıcak ama benimde kadrom şu olur;

----------------------cengo----------------------
    --oparo------neco------pedro-----motto---
    -----------------tolgayo---velo-----------------
    ---töro-----------------------------kero------
    ---------dembabo--------tosuno-------------

ha ha

isimler çok iyi olmuş ya...

'kero' ... 'dembabo' ...

• aliss A kullanıcısına yanıt
    Yurt vb yerlerde kalanlar için ideal hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Zamanlama Manidar

quote:

Orijinalden alıntı: inonu88

muhtemelen kotu oynasak flnda yeneriz, ba tore fln kesin sari kart gorup cezali duruma duse o yuzden fenerin bu hafta puan kaybetmesi lazim, biz derbiyi her zamanki gibi kaybederiz.

Kasımpaşa ve Akhisar geldi aklıma

canimi cektirdin 2 farkli aldigimiz maclarin ozetlerini izliycem

ayrica boyle cevap mi verilir bilader insan biraz ozen gosterir ben senin 2 satirlik yorumuna muhtac degilim

totemimide senden zorla aldim yeneriz simdi

• Beşiktaş: Cenk, Serdar, Necip, Franco, Motta, Gökhan, Veli, Tolgay, Olcay, Mustafa Pektemek, Demba Ba

demba ba ve olcay nedir arkadaş . bırak dinlensin adamlar .
  • Sonunda adam gibi kadro çıkartmış tam istediğim gibi.

Ersan ı kestip çift forvet oynuyoruz zevkli bi maç izleriz sinir krizi geçirmeden.
  • Mustafa ve Olcay'dan pek bir beklentim yok ama 4-4-2 ile çıkmamız iyi olmuş. Kazanacağımızı düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaldanSarkanElma

Mustafa ve Olcay'dan pek bir beklentim yok ama 4-4-2 ile çıkmamız iyi olmuş. Kazanacağımızı düşünüyorum.

+1

ikinci yarı Kerim ve Cenk değişikliği de geldi mi tadından yenmez
  • 7-0

• Değişik bir kadro ama tahmin ettiğim gibi pek rotasyon yok. Mustafa nın oyuna tek kaklısının koşan bir varlık olacağını düşünüyorum ama o bölgede buna ihtiyacımız var.

Yeneceğimizi düşünüyorum umarım güzel bir maç olur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kerim ile Cenk Tosun oynasaydı iyi olurdu. Demba Ba ve Olcay hem çok formsuzlar hemde yorgunlar. Bu arada Opare de sakatlanmış galiba. O yüzden sol bekte Motta oynuyor.
  • Bir FENERBAHÇEli olarak berabere bitmesini isterim ama beşiktaş 3-0 alıcak

• cok onemli mac. Ilk yari golu bulmamiz maca baskili baslamamiz lazim.

• Siyah-beyazlılarımız mücadeleye; Cenk Gönen, Serdar Kurtuluş, Pedro Franco, Necip Uysal, Ramon Motta, Veli Kavlak, Gökhan Töre, Tolgay Arslan, Olcay Şahan, Mustafa Pektemek ve Demba Ba onbiriyle çıkacak.

En son çift forvet çıktığımız maçta 3 atmıştık Feyenoord'a Orta saha Allah'a emanet yine.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.