Şimdi Ara

STSL 23. Hafta | Fenerbahçe - Osmanlıspor FK | 05.03.2017 | 19.00 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
6.236
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hakemin kart çıkarması için ne olması lazım illa forma mı yırtılsın? Veya bi yeri mi kırılsın Lensin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Bir Mehmet Topal klasiği topu ayağına al bir kaç adım ileri sür sonra geri dön

Sen birde Selçuk'u gör. 5 senedir tek yaptığı kıçını dönüp rakipten faul almak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fb bu maçı alamazsa aziz yıldırım gider.
  • Ben son 20 yılda bu kadar pas hatası yapan bir fenerbahçe hatırlamıyorum,3-4 pas yapıyor ya çalım denerken ya pas atarken top rakipte.
  • lens'in kırmızısı atlandı hakem başladı eyyama
  • Bizim 2 yıllık Fabiano'nun adımı değişti ne diyo öyle bu spiker ya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

lens'in kırmızısı atlandı hakem başladı eyyama

Lig şaibeli kollanıyoruz
  • Osmanlıspor iyi yerleşiyor sahaya. Bir kontrada atabilirler onun dışında organize gol atabileceklerini sanmıyorum.

Fenerbahçe durağan oynuyor son haftalarda olduğu gibi. Lens'in driblinglerine bakıyor Fener'in golü.
  • Diego ribas gittiğinden beri ben Fener'in hucümda be yapmak istediğini anlayamıyorum. Eminim bir hücum şablonu falan yok. Doğaçlama oynuyor Alper falan. Takım barım barım bağırıyor üzerimize 10 numara atın diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: remiles01

lens'in kırmızısı atlandı hakem başladı eyyama

eyyam ne demek onu öğren sonra gel bence,komik duruma düşüyorsun böyle kardeş
  • ben maçtan çok tribünler ne tepki vericek diye izliyorum.Sanırım tribünler Aziz Y. ile barışmış
  • Alper'in hızı yetmedi
  • Şu sahada oynan kısır oyun insanı futboldan soğutur
  • Fenerium ve Maraton tribünlerinde istifa diyen bağıranlarla anadolu gfb arasında şiddetli kavga var,maç ise sıkıcı
  • Yeteneksiz sürüsünü 3-4 gündür görmüyordum iyi oldu. Kayseri' deki saçma sapan gollerden sonra ferdi+3 ön libero başlamış reyis. üşüyoruz. bi ara pantolonunu düzeltti dedim çıkartıcak heralde artık
  • Akıyor maç.
  • Maç çok sıkıcı gidiyor. Kendi stadında böyle oynamamalı FB. Taktik maktik yok, topu alan gümbür gümbür karşı kaleye koşuyor sonra fos. Aziz ve Dick gitmeli.
  • STSL 23. Hafta | Fenerbahçe - Osmanlıspor FK | 05.03.2017 | 19.00

okul açıkta istifa diyenler dayak yiyor

• STSL 23. Hafta | Fenerbahçe - Osmanlıspor FK | 05.03.2017 | 19.00

şu üstteki grup blok blok geziyor istifa diyenlere karambol yapıyorlar diyorlar şuan maraton üstteler
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.