Şimdi Ara

STSL 23. Hafta | Fenerbahçe - Osmanlıspor FK | 05.03.2017 | 19.00

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
1
Favori
6.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • STSL 23. Hafta | Fenerbahçe - Osmanlıspor FK | 05.03.2017 | 19.00
    Hakem: Alper Ulusoy
    Yer: Ülker Stadyumu
    Kanal: beIN SPORTS 1

*Osmanlıspor deplasmanda 5 maçtır yenilmiyor.
    *İki takım arasındaki son iki maç berabere bitti.
    *Fenerbahce iç sahada 9 maçtır yenilmiyor.
    *Jeremain Lens'in oynaması beklenmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• büyük ihtimal eylüle kadar coğu macı izlemeyecek kimse ben dahil
  • İlk 11 belli oldu kimse yok ama gene de yazayım

#Fenerbahçe XI (Osmanlıspor): Fabiano, Şener, Kjær, Skrtel, Hasan Ali, Mehmet, Josef, Ozan, Alper, Lens, Fernandao.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Berabere.
  • Baski kalmadi artik o yuzden rahat oynar yeneriz kesin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fenerbahceye cok yazik oldugunu düşünüyorum. Hadi bizim malzeme belli maksimumu bu kadar kadronun ama fenerbahce gercekten besiktasla kafa kafaya yarisabilecek kadro kalitesine sahip.

Bakiyorum ilk 11 de yine 3 tane duz orta saha topal josef ozan. Yedeklere bakiyorum van persie, sow,aatif,volkan sen. Ulan zaten lige havlu atmissin su guzel havada kadikoye gelen az sayidaki taraftara guzel bir oyun izlet. Ne olur yani bu hafta da 3 on libero yerine tek on libero 2 forvet ve 3 hucumcu orta sahayla cik ne kaybedersin zaten her hafta puan kaybediyorsun.

• Fenerbahçe 2 Osmanlı 1
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rumpelstilzchen

Fenerbahceye cok yazik oldugunu düşünüyorum. Hadi bizim malzeme belli maksimumu bu kadar kadronun ama fenerbahce gercekten besiktasla kafa kafaya yarisabilecek kadro kalitesine sahip.

Bakiyorum ilk 11 de yine 3 tane duz orta saha topal josef ozan. Yedeklere bakiyorum van persie, sow,aatif,volkan sen. Ulan zaten lige havlu atmissin su guzel havada kadikoye gelen az sayidaki taraftara guzel bir oyun izlet. Ne olur yani bu hafta da 3 on libero yerine tek on libero 2 forvet ve 3 hucumcu orta sahayla cik ne kaybedersin zaten her hafta puan kaybediyorsun.

Hocam bence ligin en kaliteli kadrosu Galatasaray'da.

• Bitime kalmış 11 hafta, puan farkı olmuş 15 iddan en fazla 3.lük için ve sen evinde oynadığın maça 3 tane defansif ortasa ile çıkıyorsun.
  • Maç konusunu açmak sana kaldıysa Fenerbahçe taraftarlarından zaten ümit kesilmiştir.
  • bir kale arkası farklı bağırıyor diğer kale arkası farklı
  • Bu lens olayı da ne çok abartıldı be brader... şimdi lense dokunana sarı kart verir hakem.

• bastır fener
  • Bu arada Osmanlı'nın forma direkt çalıntı. Marsilyamı mıydı neydi öyle bir takımın formasını kopyalamışlar direkt

• oğlum diyim hangi maçı izliyin diyim

baba diyi napoli fenerbahçe diyi
  • la hadi bizim akdro berbat değil tudor ancolotti gelse adam olmayız. ama fenerin şu kadrosuna yazık başındaki hoca bozuntusu takımı resmen sabote eder gibi 11 çıkarıyor. bir hafta 18 de olmayan gelecek hafta 11 de. 11 de olan gelecek hafta 18 de yok..

• vura vura kıra kıra şampiyonluk için saldır kanarya diyen bağıran hangi grup acaba
  • Bir Mehmet Topal klasiği topu ayağına al bir kaç adım ileri sür sonra geri dön
  • Hangi taktikle oynuyoruz o bile belli değil,hangi hücum planı ile oynuyoruz belli değil,oyuncular bitik yetenek namına kırntı bile göremiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenerbahçe Taraftarı

Bir Mehmet Topal klasiği topu ayağına al bir kaç adım ileri sür sonra geri dön

aynı bizim leşçuk gibi.. tabi o kadar değil..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.