Şimdi Ara

STSL 2016-2017 Fenerbahçe - Akhisar 06.11.2016 19.00 (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
422
Cevap
3
Favori
7.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Katılıyorum. Son 10 yılın en kolay maçı olur sizin için. 4 falan olmazsa bile 2-0 3-1 gibi bir skor gelebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Surveillance

Hakemlik bir durum yoktu.

Verilen penaltı tartışılmaz.

Kjaer'in pozisyonunun da penaltıyla alakası yok. Bunları verirlerse her maçta 23 tane penaltı olurdu.

Genel olarak beğendim hakemi. Çok şişirilen Mete Kalkavan'dan da, Ali Palabıyık'tan da iyi bence.

Kjaer'in pozisyonunu yüzde yüz penaltı bu pozisyon TRT Spor'da konuşuldu diğer eski hakemler tarafından koşuldu net penaltı, Mehmet Topal'ın hareketi net kırmızı kart buda konuşuldu, FB üç tane atmış kimin umrunda Akhisar doğrandı mı doğrandı, bu hakem hataları olmasaydı belki sonuç çok daha farklı olacaktı dünkü maçı eleştiriyordunuz kendi pisliğinizi gördünüz mü acaba. Hakemlik bir durum yokmuş...
  • Ne güzel be fbnin de bjknin maçlarından sonra hakem konuşuluyor rakipler birbirine sallıyor falan ulan biz o kadar kötüyüz ki hakem bize hata dahi yapamıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: DoctorStrange

Bu oyunla galatasarayı darmaduman ederiz süper oynuyoruz.Takım halinde savunmayı çok iyi yapıyoruz.
    Cincona 4 tane atarız Kadıköyde.Skor 4-0 yazın bir kenara.

Şunu şuraya kaydedeyimde lazim olur mactan sonra 4-0 miş

• quote:

Orijinalden alıntı: Al-Yeleli Arslan

Kaleci çok iyi oynamış

zaten 2-0 öndeyiz 3-0 olsa ne olur olmasa ne olur adam bilerek yapmak istese zaten başta yapar niye sonradan yapsın sizin hakem deniz ateşi satın aldıgınız gibi mi yoksa ?
  • Ulan geçen sene Gençlerbirliği kalecisi yok tutabileceği pozisyonda elini çekti diyordunuz , hiç olmayan şeyi haftalarca konuştunuz .Ulan bune??? o zaman buna nedir beee yüzünün varsa konuşmayın.!!!

• quote:

Orijinalden alıntı: artes16

Ulan geçen sene Gençlerbirliği kalecisi yok tutabileceği pozisyonda elini çekti diyordunuz , hiç olmayan şeyi haftalarca konuştunuz .Ulan bune??? o zaman buna nedir beee yüzünün varsa konuşmayın.!!!

gevezelik yapma sizinkinde leini çketi herkes gördü burda defans ile anlaşamadı yada önüne geçti elindne kaçtı arasındaki farkı anlamak bu kadar zorsa siz dersim ile maç yapmaya devam edin
  • her maçın sonunda bizim konumuza damlayan fenerlilerin bize ağlak demesi cidden ironik değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonardo DiCaprio.

Akhisar 1 Fb 3

Rodallega

Lens

Sow

Rvp

Uçmuşun hacı abi

• quote:

Orijinalden alıntı: DoctorStrange

quote:

Orijinalden alıntı: junis

quote:

Kjaer'in pozisyonunun da penaltıyla alakası yok. Bunları verirlerse her maçta 23 tane penaltı olurdu.

Genel olarak beğendim hakemi. Çok şişirilen Mete Kalkavan'dan da, Ali Palabıyık'tan da iyi bence.

Kjaer'in pozisyonunu yüzde yüz penaltı bu pozisyon TRT Spor'da konuşuldu diğer eski hakemler tarafından koşuldu net penaltı, Mehmet Topal'ın hareketi net kırmızı kart buda konuşuldu, FB üç tane atmış kimin umrunda Akhisar doğrandı mı doğrandı, bu hakem hataları olmasaydı belki sonuç çok daha farklı olacaktı dünkü maçı eleştiriyordunuz kendi pisliğinizi gördünüz mü acaba. Hakemlik bir durum yokmuş...

lan yürü git adam olsan dünkü Quaresmaya kırmızı kart verilmedikten sonra buraya yorum yazmasdın Fener akhisarı ezerek hiç atak bile vermeyerek 3-1 yendi acınacak haldesiniz Kadıköyde de ezeceğiz sizi merak etmeyin ağlarsınız o zaman da hadi tinerci kardeş.

şurda bi mesajım bulunsunda listeme aldım senin nickini.

• quote:

Orijinalden alıntı: Matthew Murdock

Torbacı arkadaşlar bakıyorum da ağlıyor hala. Yok Topal'ın pozisyonu kırmızı kartmış da, Kjaer'in poziysonu penaltıymışta. Gidin kendi pisliğinizi temizleyin. Sonra gelin bize laf etmeye çalışın, eğer tabi laf etmeye yüzünüz olacaksa. Çünkü bizim futbolcumuz bilerek karşı takımın futbolcusunun bacağına kasti sakatlama hareketi ile girmez. Ama sizin ki giriyor da buralarda kuduruyorsunuz.

Kjaer penaltı zaten ama topal ın kırmızı ile alakası yok

• quote:

Orijinalden alıntı: junis

quote:

• Kendi kendi kalesine gol atan kaleciyi de ilk defa görüyorum Volkanın da işi bitmiş artık.
  • Ne kadar ballılar ya . hiçbirşey oynamadan maç kazanıyorlar. Akhisar tek kale oynuyor 2 kontradan yeniliyor. penaltıyı atsa iş biterdi de atamadı.
    Fenerde taktik maktik yok .
  • Oyun oynamayı seviyorsanız üstelik birde oyundan para kazanmayı istiyorsanız buyrun gelin günlük 2 lira kazanıyorum hiç bir şey yaptığım yok daha fazla hayvan aldıkça gelirimde artıyor hem eğlenceli hem para kazanmak istiyorsanız buyrun çiftliğe ...
    https://goo.gl/dpyfZB

• Fenerin yine sadece rakibi yenmemiş

• junis kullanıcısına yanıt
    Sana sizin anladığınız dille yanıt vereceğim, AĞLAMAYIN!!!

Git kendi bölümüne bak, doğru düzgün fikir beyan etmeyi, tartışmayı bilmeyen adamlarsınız. Size verilecek tek yanıt da budur, ağlamayın, hazmedin, takım düzeliyor, geliyoruz...
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Yüzsüzlükte sınır tanımıyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tebrik ediyorum Fenerbahceli arkadaslarimi! Ins boyle devam ederiz bu sezon!!!
  • Arada 6 puan fark var ne cok kokmuslar fb den ya.... bizim bjk ile 6 puan farkmiz olsa bjkyi ipime bile takmam.....

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.