Şimdi Ara

STSL 2016-2017 Fenerbahçe - Akhisar 06.11.2016 19.00 (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
423
Cevap
3
Favori
7.451
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun oynamayı seviyorsanız üstelik birde oyundan para kazanmayı istiyorsanız buyrun gelin günlük 2 lira kazanıyorum hiç bir şey yaptığım yok daha fazla hayvan aldıkça gelirimde artıyor hem eğlenceli hem para kazanmak istiyorsanız buyrun çiftliğe ...
    https://goo.gl/dpyfZB

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Surveillance kullanıcısına yanıt
    Biz ağlanacak durumda mevkide değiliz, lig ve ŞL de namağlup yolumuza devam ediyoruz. Türkiye'nin tek namağlup şampiyonuna da namağlup ilerlemek yakışırdı zaten. Ne zaman Beşiktaş'ın maçı olsa bir bir Beşiktaş konusuna üşüşüyor ağlayan sizlersiniz bu yüzden önce tebrik etmeyi öğrenin ondan haktan hukuktan bahsedin, Akhisar maçı da örnekti, kimsenin aldığı puanda gözümüz yok, bizim maçlarımızda ağlamayın yeter.

Geliyorlarmış (!) Yavasş gelin, ateş olsanız cürmünüz kadar yer yakarsınız. Geçen sene de geliyordunuz gördük.
  • Fenerbahçe'nin yürüyerek oynadığı bir maç oldu. Manchester maçı sonrası böyle bir durum normaldi zaten, idare ettiler.
    Hakem ise çok başarılıydı, 1-2 hatası hariç elbette. Böyle tarafsız yönetimleri özlüyoruz.
    Hakemin başarısı, hakem hatalarından daha çok konuşulur oldu bu ülkede nedense.
    Bu seviyede maç yönetmeye devam ederse, Fifa kokartını takar 2-3 yıl içinde.

Akhisar kalecisine ise üzüldüm. Adam golü yedikten sonra kahroldu resmen.

Bu arada, şunu da belirtmek isterim;

Kalecinin golü bilerek yediğini düşünen, Rodallega'nın penaltıyı bilerek kaçırdığını düşünen bazı eyyamcılar var.
    Arkadaş siz ne içiyorsunuz? Neyin peşindesiniz?

Gerçekten merak ediyorum.

Tabi bu arada, bakalım daha nereye kadar ittire kaktıra gideceksiniz? (Her iki takım için de konuşuyorum)

Nerede o geçtiğimiz yıl ''şerefli üçüncülükler'' diye zırlayan ergenler?

• kim ne derse desin topal'ın pozisyonu bana göre penaltı değildi .
  • quote:

Orijinalden alıntı: 80.S.5.5

kim ne derse desin topal'ın pozisyonu bana göre penaltı değildi .

Doğru o kafanın orda ne işi var yani
  • RVP'nin gözü çıkıyordu bir Allahın kuluda pozisyon faul kart verilmeliydi falan demiyor.
  • Topal penaltı doğru illaha kafasının kopmasımı lazım
    Vanpörsümüş ün pozisyonunun faulle alakası bile yok
    Kaç haftadır Feneri potada da tutmak için yoluna kırmızı halı seriyorlar çoğu kişi farkında ...sizin gibi fanatiklerinde gözü havada.
  • 666azazel kullanıcısına yanıt
    Saçma bir yorum. Lütfen dikkatli izleyelim maçları.

• Ya konudan laf sokarsınız, ya konumuza dadanırsınız. Ne garip insanlarsınız. İki maç kazanınca dillendiniz bakıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srsy

Ya konudan laf sokarsınız, ya konumuza dadanırsınız. Ne garip insanlarsınız. İki maç kazanınca dillendiniz bakıyorum.

Haftaya gs geliyor rize deplasmanı sonrada siz 3 maçı fener kayıpsız geçecek sonra görücem ben yusuf yusufu

• 80.S.5.5 kullanıcısına yanıt
    Tinercilerden ve boş laf yapanlardansa, fenerli taraftarla sohbet etmeyi ve ya münakaşa etmeyi yeğlerim.

• 80.S.5.5 kullanıcısına yanıt
    Ama yorumuna güldüm ahdhadjdja

• quote:

Orijinalden alıntı: junis

Biz ağlanacak durumda mevkide değiliz, lig ve ŞL de namağlup yolumuza devam ediyoruz. Türkiye'nin tek namağlup şampiyonuna da namağlup ilerlemek yakışırdı zaten. Ne zaman Beşiktaş'ın maçı olsa bir bir Beşiktaş konusuna üşüşüyor ağlayan sizlersiniz bu yüzden önce tebrik etmeyi öğrenin ondan haktan hukuktan bahsedin, Akhisar maçı da örnekti, kimsenin aldığı puanda gözümüz yok, bizim maçlarımızda ağlamayın yeter.

Geliyorlarmış (!) Yavasş gelin, ateş olsanız cürmünüz kadar yer yakarsınız. Geçen sene de geliyordunuz gördük.

Namağlup şampiyon olana bir şey veriyorlar mı? Ne biliyim iki şampiyonluk veya iki kupa falan... Ah be öyle olsaydı, şimdi üç yıldızlı formanız olurdu. Bu arada geçen sene geliyordunuz, gördük demişsin. Doğrudur, bizi hep görüyorsunuz ve hep göreceksiniz. Ama biz sizi niye göremiyoruz? Beş yılda, on yılda bir görüyoruz. Hoş onu da öyle bir anlatıyorsunuz ki, yıllarca...

• quote:

Orijinalden alıntı: 666azazel

Topal penaltı doğru illaha kafasının kopmasımı lazım
    Vanpörsümüş ün pozisyonunun faulle alakası bile yok
    Kaç haftadır Feneri potada da tutmak için yoluna kırmızı halı seriyorlar çoğu kişi farkında ...sizin gibi fanatiklerinde gözü havada.

Yav hadi hadi gidin şuradan günaha sokmayın beni troll olduğunuzu zannediyorsunuz

• srsy kullanıcısına yanıt
    Heehee diyene bak asıl siz böle şampiyon oldunuz uçtunuz. Tabi uzun yıllar 3.olunca görmemişin işi misali

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

quote:

Orijinalden alıntı: artes16

Ulan geçen sene Gençlerbirliği kalecisi yok tutabileceği pozisyonda elini çekti diyordunuz , hiç olmayan şeyi haftalarca konuştunuz .Ulan bune??? o zaman buna nedir beee yüzünün varsa konuşmayın.!!!

gevezelik yapma sizinkinde leini çketi herkes gördü burda defans ile anlaşamadı yada önüne geçti elindne kaçtı arasındaki farkı anlamak bu kadar zorsa siz dersim ile maç yapmaya devam edin

Hayrola mahkeme kararıyla tescillendi sanırım bu kadar eminsin o pozisyona.Ayrica neymiş herkesin başına gelebilir böyle olaylar dimi art niyet var yada yok. Sonuç olarak aziz medya olduğu sürece fener hiçbir zaman haksız değil ..

• Boş beleş polemiklere ne kadar meraklıyız

Şurda iki satır bişey okuyalım diye geldik
  • quote:

Orijinalden alıntı: edirneli86

Yüzsüzlükte sınır tanımıyorsunuz.

Akhisar tek kale oynadı demiş, ciddiye alıp cevap vermişsin..
  • junis kullanıcısına yanıt
    Siz ne komik adamlarsınız yahu?

Pekala şeker kardeşim, ağlayacak durumunuz yoksa ne işin var Fenerbahçe maçı konusunda, neden insanlara provokatif alıntılar yapıyorsun?

Ben sana yönelik bir mesaj mı yazdım da BJK'li olarak üzerine alınıp bana alıntı yaparak laf yetiştirmeye çalışıyorsun?

Gerçekten karın ağrısı olmayan, kendini rahat hisseden adam kendi işine bakar. Biz kazandık, diğerlerinden öndeyiz ne halleri varsa görsünler diyip rakiplerin maç topiklerine uğramaz bile...

TS maçındaki hakem faciasının üstünden 24 saat geçmemiş, gelmiş buraya çekinmeden, sıkılmadan hakem FB'yi kolladı da kazandılar mahiyetinde saçma sapan ithamlarda bulunuyorsun. Azıcık vicdan be bu nasıl bir ruh halidir çözemedim ki...

Benim sana tavsiyem, eğer gerçekten ağlayacak durumumuz yok diyorsan, sözünün eri ol, söylediğin gibi davran, sadece kendi işine bak. Gidip rakiplerin maç topiklerinde millete alıntı yapıp, laf yetiştirme tamam mı güzel kardeşim?

• Mini couper la satın almıştır.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.