Şimdi Ara

Stronghold Crusader 2 Duyuruldu, 2013'te Geliyor!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
2.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Strateji türü severlerin beğendiği serilerden Stronghold, geçtiğimiz sene çıkan oyunuyla birlikte ne yazık ki büyük bir lekeyle buluşmuştu. Birbirinden kötü eleştiriler ve inceleme puanları alan Stronghold 3'ün ardından FireFly, beyaz bir sayfa açmaya hazırlanıyor. Stüdyo bu işlemi Stronghold serisinin beğenilen alt başlıklarından Crusader ile yapacak!

Önümüzdeki senenin son dönemine göz kırpan Stronghold Crusader 2, son çıkan Stronghold oyununa nazaran büyük yenilikler içerecek. Tamamen yenilenmiş bir oyun motoruyla gelen oyunda yeni efekt, animasyonlar ve fizik efektlerin haricinde yenilenmiş savaş arayüzüyle daha gerçekçi yapay zeka yer alacak.

Stronghold serisinin bu oyununda dikkat çeken en büyük özelliklerden birisi, oyunun bağımsız bir şekilde yapılması. Bundan önce çeşitli yayıncıların doğrultusunda geliştirilen Stronghold serisi, bu kez hayranların isteği doğrultusunda bağımsız olarak gelecek. Oyunun gelir kaynağı ise Kickstarter'ın sadece oyunlar için olan sürümü Gambitious olacak. Yani FireFly Studios, buradan gelecek bağışlarla birlikte oyunu geliştirecek. Oyunun Gambitious sayfası ise ilerleyen dönemde açılacak.

• Bu oyun çok iyiydi.Merakla bekliyorum...

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Güzel bir haber.firefly inşallah belirtilen tarihte cıkarır yok efendım ertelendı falan feşmekan olmaz diye umuyorum.en kısa zamanda oyunla ılgılı konsept resimler yada oyun ıcı resımler vs yayınlanırsa ıyı olur şimdiden agzımın suyu aktı
  • İyi oldu bu.

• Total War tarzı bir oyun olarak çıkarsalar hem rakip bulabilir hemde ortaya 2 firmadanda güzel oyunlar gelir.Yani rekabet bize yarar en fazla.

• Stronghold Crusader çok kaliteli bir yapımdı.Age of Empires 2 ve Stronghold Crusader benim için en iyi strateji oyunlarıdır.Bu habere sevindim çünkü haberde de söylenildiği gibi Stronghold 3 facialar yaratmıştı.Yeni bir sayfa açmanın zamanı gelmişti.

• Bunuda batırmayın !

• quote:

Orijinalden alıntı: cemmedagon

Bunuda batırmayın !

Zaten battılar şimdi sıvamaya çalışıyorlar.

• Stronghold Crusader'ı hala 4-5 arkadaş toplanıp notebooklarda multi olarak oynuyoruz. Oyunu ilk oynadığımda 433 celeron 16mb ram olan makinem vardı şimdi 4 çekirdekli 3ghz olan 16gb ram olan makinem var. kaliteli oyun ne demek buradan anlaşılıyordur herhalde. Sabırsızlıkla bekliyorum...!

• stronghold 3 gibi olacaksa hiç çıkmasın

• Sabırsızlıkla bekliyorum...!

• İlk oyunu yenileyip bazı yenilikler ekleseler bile bana yeter

• Stronghold'un efsane oyunun 2. bölümü.Bağımsız yapılması gayet iyi.Ancak 3. oyundaki gibi sırf grafiksel açıdan yükseltip önümüze sunmazlar umarım.Oynanışta eski özellikleri geri getirip daha çok kuşatma teması üzerine yoğunlaşmalılar.Crusader'ın ve Stronghold'un sevilen yanı buydu.Özellikle 3. oyunda resmen köy kurma üzerine yoğunlaşılmış.Bu da oyunun beğenilmemesinin en büyük nedeni.

• tancredi'ye aynen katılıyorum age 2 ve crusader1 en güzel strateji oyunalrı herkese tavsiye ediyorum
  • Oyuna mühendisler eklendi.
  • oyun steam üzerinden satışa sunulmuş.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.