Şimdi Ara

Stres Kaynaklı Karın Ağrısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
726
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İki gündür sabah beni erkenden uyandıran böyle bir sıkıntı söz konusu. Hedeflediğim şekilde bitiremedim bu yılı, çözemediğim kitaplar ve denemeler çok fazla. Üçüncü kez giriyorum sınava yani ikinci mezun yılımdı bu yıl. hepi topu iki ayt denemesi bi kaç tane de tyt denemesi çözebildim. Konularım tam ama unutmuş gibi de hissediyorum özellikle AYT fizik. Netlerim de AYT Fende 30 civarları AYT matematikte 25 civarları. TYT'de 80 90 dolayları gidip duruyorum. Hedeflediğimden çok uzaktayım.

Bu eksikliklerden kaynaklı stres ve karın ağrıları yaşıyorum. Nasıl çözebilirim bi tarif, tüketilmesi gereken bir yiyecek vs. var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SirPlayer -- 25 Haziran 2021; 7:18:50 >

• Soda-ayran mideyi yatıştırır, sigara da kafayı dağıtır. Tabi içmiyorsan sigaraya bulaşma öksürür durursun.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • babayı izle kullanıcısına yanıt

Sabahtan beridir tekrarlarımı yapmaya çalışırken panikledikçe çıkıp sigara içiyorum. İki gündür normal içişimin iki katı fazla içiyorum.

Sabah da churchill yaptım belki midemi yatıştırır diye. Çok faydası olmadı. Gün aydınlanınca bi tık daha toparladım ama gerginlik devam ediyor.

• SirPlayer kullanıcısına yanıt
    Ben de son bir aydır sigarayı artırdım bak dalgana.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Stres falan yapmaya gerek yok sınavda olumsuz etkisini görürsün

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Stres yapmak bağırsağın çalışmasını yavaşlatır. Eğer sınavdan önce ağır şeyler yerseniz sınavda bağırsak spazmı geçirir hastaneyi boylarsınız. Hafif glikoz deposu yiyecekleri tercih edin. Ben her sınavdan önce bir Ülker Caramio atıyorum ağzıma. Dikkat edin. Hemen kurtulmaya bakın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.