Şimdi Ara

Street Fighter V (2016) [ANA KONU] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
2.794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende SF4'ü key alarak online oynamıştım , şimdi de SF5'i almak istiyorum aynı şekilde en uygun nerden alabiliriz cd-key'i ?

GG'de 100 liradan satılıyor en ucuz ;

http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/street-fighter-5-sf-v-steam-key-hemen-teslim-208757768
  • helsloot kullanıcısına yanıt
    PLAYSTORE 85 TL STEAM KEYLİ (SEZON KARTI OLMAYAN)
  • Oyungezer ilk bakış atmış:

• quote:

Orijinalden alıntı: serkahan

Pc için alacam hocam playstore ps4 için değilmi ?
  • hayır degil arkadasın dedigi gibi steam keyi verir yada aldıgın oyuna göre origin keyi falan
  • quote:

Orijinalden alıntı: helsloot

quote:

Orijinalden alıntı: serkahan

Pc için alacam hocam playstore ps4 için değilmi ?

http://www.playstore.com/#!/urun/street-fighter-v
  • Street fighter EX serilerinden sonra çıkan 4 ve 5 bence berbat keske ex serilerine devam edilseydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam , arkadaslar malumunuz street fighter olsun tekken olsun bu dövüş oyunları hemen hemen dünyanın her yerinde oynanmasına karşın bizim tr de yüzüne bakan yok, youtube de her milletten her devletten oyunun karakter trailleri ve combolari servis ediliyor, tr ye ait bir çalışma yok malesef,.
    Bu oyunu kimler oynuyor burada ? Aramızda versus oynasak öneri görüşlerimizi alsak fena mı olur ?
    Ne dersiniz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Amdfx41

Street fighter EX serilerinden sonra çıkan 4 ve 5 bence berbat keske ex serilerine devam edilseydi

Daha önce kaç kere yazıldı bu konu. Street Fighter Ex serisini Arika adlı firma yapmıştı. Dolayısıyla Capcom izin almadan Ex karakterlerini ve oyununu yapamaz.
    Ayrıca Ex serisi sanıldığı kadar iyi yapımlar değildi. İlk kez 3 boyutlu ortama geçmişti ve dolayısıyla 2 boyuta göre yavaş, hantaldı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: g-sync

Selam , arkadaslar malumunuz street fighter olsun tekken olsun bu dövüş oyunları hemen hemen dünyanın her yerinde oynanmasına karşın bizim tr de yüzüne bakan yok, youtube de her milletten her devletten oyunun karakter trailleri ve combolari servis ediliyor, tr ye ait bir çalışma yok malesef,.
    Bu oyunu kimler oynuyor burada ? Aramızda versus oynasak öneri görüşlerimizi alsak fena mı olur ?
    Ne dersiniz ?

Steamda 90 100 liralık sadece dövüş olan oyunu kim alsın hocam dövüş dövüş nereye kadar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lykios Alpha

quote:

Selam , arkadaslar malumunuz street fighter olsun tekken olsun bu dövüş oyunları hemen hemen dünyanın her yerinde oynanmasına karşın bizim tr de yüzüne bakan yok, youtube de her milletten her devletten oyunun karakter trailleri ve combolari servis ediliyor, tr ye ait bir çalışma yok malesef,.
    Ne dersiniz ?

Steamda 90 100 liralık sadece dövüş olan oyunu kim alsın hocam dövüş dövüş nereye kadar.

Hocam bence durum bundan ibaret degil. Tr de dövüs oyunlarinin tutmamasinin sebepleri sunlar olabilir :
    1.gereken reklam yapılmiyor
    2.oyunu bilen yok
    Bu konuyu açmak gerek, atari salonu tecrubesi olmayan gunümüz dövüsleri oynamada zorlanir. Cunku simdiki oyunlar bi hayli karmasik kombolarla oynaniyor. Bilmeyen birisi icin , evet burdan bakildiginda 90 lira fazla. Ama bilen icin oyle deil. Eski tecrubesi oldugu ici, yeni hareket ve kombolara kolay uyum sagliyorlar. Bir oruyuyu tM manasıyla oturtmak icin 2,3 sene çalismak lazim oldugu icin kimse senelerini bu harekete vermez, haklisin.
    3. Bir de sadece dovus deyip gecmemek lazim. Misal fps den tutun nfs ye kadar hangi oyun olursa olsun bi kere oynar bitirirsiniz, bir daha cazibesi kalmaz oynanmaz. Ancak dovus oyunu surekli karsidakini dovmeye dayali olduğu icin, Sıkılma söz konusu olmaz. Adam gibi rakip bulunduğunda pesten daha fazla haz verdiği görüşundeyim...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lykios Alpha

quote:

Ne dersiniz ?

Hocam bence durum bundan ibaret degil. Tr de dövüs oyunlarinin tutmamasinin sebepleri sunlar olabilir :
    1.gereken reklam yapılmiyor
    2.oyunu bilen yok
    Bu konuyu açmak gerek, atari salonu tecrubesi olmayan gunümüz dövüsleri oynamada zorlanir. Cunku simdiki oyunlar bi hayli karmasik kombolarla oynaniyor. Bilmeyen birisi icin , evet burdan bakildiginda 90 lira fazla. Ama bilen icin oyle deil. Eski tecrubesi oldugu ici, yeni hareket ve kombolara kolay uyum sagliyorlar. Bir oruyuyu tM manasıyla oturtmak icin 2,3 sene çalismak lazim oldugu icin kimse senelerini bu harekete vermez, haklisin.
    3. Bir de sadece dovus deyip gecmemek lazim. Misal fps den tutun nfs ye kadar hangi oyun olursa olsun bi kere oynar bitirirsiniz, bir daha cazibesi kalmaz oynanmaz. Ancak dovus oyunu surekli karsidakini dovmeye dayali olduğu icin, Sıkılma söz konusu olmaz. Adam gibi rakip bulunduğunda pesten daha fazla haz verdiği görüşundeyim...

Doğru söyledin hocam bu açıdan hiç düşünmedim

• Neden olmasın
    Steam celen82
    Street fighter 5 SezerCL

• Arkadaşlar maddiyat yettiğince kutulu alıyorum ben oyunları,seviyorum. daha Street Fighter'ı almadım ama alıcam. Şuan kampanya varmış,http://www.aralgame.com/kampanya/street-fighter-v .Boşuna almak istemiyorum iyi diimi oyun . Sonrasında içim acır mı aldım diye ?? Yoksa kesin almam mı lazım??
  • Hocam ben sf X tk ni kutulu aldim, win 10updatesi spnrasi asla açilmadi, ne oldu para bosuna gitti,
    Bakin playstore de 85 tl hem de 12 taksite boluyor. Steam destekli. Ben bir daha Kutulu oyun alip neden rezil olayim ki , baska platformlarda daha uygun fiyat varken ?

• Oyunu playstore'dan 75 TL'ye aldım :)) benim üyeliğim bile varmış playstore'dan unutmuşum ... bi baktım 10 lira da hoşgeldin indirimim varmış onu da kullanarak 75 TL ' ye almış oldum , akşam dalalım bakalım oyuna
  • arkadaşlar son çıkan fragmanlar türkçe altyazılı olarak

• Sfxt yi en yüksek ayarlarda sorunsuz oynarken bunu en düşük ayarlarda oynayamadım. Menüde falan gram kasma yoktu ama oyuna girince nedense acayip kasıyor pc yetersiz kaldı heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Affection and Hatred

Sfxt yi en yüksek ayarlarda sorunsuz oynarken bunu en düşük ayarlarda oynayamadım. Menüde falan gram kasma yoktu ama oyuna girince nedense acayip kasıyor pc yetersiz kaldı heralde.

Oyunda optimizasyon sorunları var büyük ihtimalle ondandır. Oyun tamamlanmadan çıkarıldı diyorlar.
  • metroid kullanıcısına yanıt
    Sf4 ve sfxt yi sırf bu bu iş için bi ay falan geç çıkardıklarını hatırlıyorum. Bu politikayı neden sürdürmüyorlar anlamış değilim

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.