Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (59. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.471
Cevap
28
Favori
86.857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oynamayı bilmeyebilir. Bileni getirsinler arada oyungezerin reklamını yapmayı biliyor önümüzdeki sayıda geniş tanıtımı varmış oynadığın oyun buysa tanıtımı kalsın almayayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Bu modlarda dlc karakterler gibi paralımı olacak ?satın almamız mı gerekecek

• Skylined kullanıcısına yanıt
    hayır söylenene göre bütün güncellemeler ücretsiz olacak bu modlarda güncellemelere dahil
  • Selamlar arkadaslar,
    Street fighter uzmani olmasam da ben de kendimce oynamaya calisanlardanim. Ben de fikirlerimi ve izlenimlerimi paylasmak isterim. Oyun su hali ile eksik o belli, ama adamlar zaten oyunu global turnuvalara yetismesi icin erkenden cikardiklarini cesitli mecralardan paylasmislardi benim bildigim.

Mart ayinda buyuk bir update gelecek ve oyuna eksik olan bazi modlar eklenerek online deneyimi cok daha iyilestirilecek. Bu eklenen modlar kesinlikle parasiz olacak, sadece yeni eklenen karakterleri istersiniz 6 dolar gibi bir paraya alabileceksiniz veya modlardan, online maclardan kazandiginiz fight moneyler ile ucretsiz alabileceksiniz. Sene sonuna kadar her ay yeni bir karakter oyuna eklenecek.

Oynanis ile ilgili izlenimlerim ise soyle. Bu oyun su hali ile eksik olabilir ama ilerleyen zamanlarda sf4 den bence daha guzel bir oynanisa sahip olacak.

Yukarida bir arkadas sf4 deki combo sistemi ile ilgili piyanist gibi parmaklara sahip olmak gerekiyordu yazmis, heralde sf4 combo sistemi bundan daha iyi anlatilamazdi. Sf4 de combolari yapabilmek icin cok cok iyi zamanlama yapmak ve bunu saglamak icin de cok calismak gerekiyordu. Bu durumda bence yeni oyuncularin oyundan cabuk kopmalarina neden oluyordu.

Bu oyunda ise combolar daha rahat yapilabiliyor ve sonu gelmeyen caninizin yuzde 80 ini goturen combolar yok. Oyun zamanlama konusunda daha hosgorulu ve oynanis sf3 e daha yakin. Artik maclari kazanmak icin combo yapmak zorunda degilsiniz, normal tuslar ile de strateji yaparak maclari kazanabiliyorsunuz tabi bu durum level atlayip daha zorlu rakipler ile karsilastikca degisecektir ama su hali ile ilk 2 ayimda tokat manyagi oldugum sf4 den daha fazla zevk aldigimi soyleyebilirim. Tabi bunlar sadece benim fikirlerim.

Controller konusunda ise bende Hori real arcade pro 4 arcade stick var. Kesinlikle tavsiye ederim. Arcade stick almayi planlayan arkadaslarin ucuz olan versiyonlara yonelmeden once bu joystick e de bakmalarini tavsiye ederim. Kesinlikle cok kaliteli, saglam bir joystick. Madcatz in pahali olan versiyonlari kadar kaliteli ve incelemelerde cok yuksek notlar almis bi alet. Joystick ile oynamak ise her hali ile ds4 den cok cok daha keyifli ve kontrollu. Alistiktan sonra hareketleri cok daha rahat yapmaya basliyorsunuz.

• Arkadaşlar daha önce çok kere söylendi. Oyuna haziran ayında detaylı bir sinematik hikaye modu gelecek. O sebeple şu an hikaye modu kısmına çok çemkirmeye gerek yok.

Ayrıca açıklama yaptılar. Hikaye modundaki karakter çizimleri ve anlatılan kısımlar asıl sinematik hikaye modunun karakterler açısından öncesini anlatıyor. Yani hikaye modundaki anlatılan kısımların hepsi hazirandaki sinematik hikaye moduna bağlanacak. O nedenle şimdilik hikaye modlarını bitirin ve kenara koyun derim. (En azından fight money kısmı için. Hepsiyle bitirildiğinde 160.000 FM gelecek. Bu da Alex'i oyun içi parayla açmak için şu an yeterli)

Bu olayın aynısını Guilty Gear XRD Sign için de yaptılar. Öncelikle arcade kısmında tüm karakterle bitirin dediler. Ondan sonra direk Story moduna girip oyunun tüm hikayesini anlamak için bitirin dediler. Arcade kısmındaki tüm karakter hikayeleri asıl Story modundaki hikayeye bağlanıyordu

• bu oyunda fm fight money peki menüde hemen üstünde bide z simgesi var one acaba bilen var mı? Bu arada şuan 190000 fm oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SZR_CLN -- 21 Şubat 2016; 21:33:09 >
  • Evet 190 bin fight money var sende survival da yap oradan da gelir 300 bin e kadar çıkarırsın bu da 3 karakter beleş alıcan demek

Survival easy 10 maç fm 5 bin
    Normal 30 maç 7 bin
    Hard 50 maç 10 bin
    Hell onu bilmiyorum henüz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • onculcan O kullanıcısına yanıt
    Çok güzel yazmışsın oyuncular sf4 misali pro oyun istemiyordu geçmişte yaptıkları hataları yapmayacaklar versiyon olmayacak ve hep aynı oyundan devam edeceğiz süper ultra saçmalıkları yok geçen jenerasyon sf4 3 defa satın almıştık rezaletti

easy ve normali yaptımda 50 maç çok fazla ya 21 ya 26 dan sonra oyunda zorlasıyo enerji tamamlamayalım bi dahaki maca tamamlarım diyorum pat low dolduruyo sonra haydaa yenildik kim bidaha bastan baslıyacak
    hell de 100 maç yapmak gerekiyo çok fazla degilmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sezer CELEN

easy ve normali yaptımda 50 maç çok fazla ya 21 ya 26 dan sonra oyunda zorlasıyo enerji tamamlamayalım bi dahaki maca tamamlarım diyorum pat low dolduruyo sonra haydaa yenildik kim bidaha bastan baslıyacak
    hell de 100 maç yapmak gerekiyo çok fazla degilmi?

hell de 20 den sonra sıkıldım. bilerek yenildim
    Hocam tam anlamadım bu 30 maç 7 bin, 50 maç 10 bin mevzusunu biraz açar mısınız?
  • 100 maçı bitirdim ben sadece title ve kupa veriyor hayatta kasılmaz 2. Kez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MetalPWN kullanıcısına yanıt
    Survival modu bitirmek için istenen hedef o , normal zorluk seviyesinde 30 rakip geliyor başarı ile bitirirsen 7bin fight money veriyor

Easy de toplam 10 round normal de 30 round hard da 50 round. Easy ve normal iyi ama hard için iyi çalışmak lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skylined -- 22 Şubat 2016; 6:40:17 >
  • oyun satılıktır plus üyeliğim olmadığından satıyorum ilgilenen varsa fiyat için pm atsın
  • Bunlar şimdi ps4 console exclusive yaptı,sonra superini çıkarırlar xbox one da da satarlar,işin kaymağını götürürler.

Teşekkürler hocam. Bi konsolda farm yapmadığımız kalmıştı artık sabahlara kadar fm farm

• phantom_coal kullanıcısına yanıt
    O biraz zor ps oyununu vermez

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Capcom verir ama hiç mi oyun geçmişin yok... Nintendo Gamecube konsoluna Capcom'un Resident Evil kazığını araştır bakalım anlarsın adam hala Sony oyununu vermez diyor...
  • Bana ps exclusive olarak çıkan bir oyunun başka bir platforma sonradan çıktığının örneğini ver. Capcomun kazığını bırak o işlerin hepsi ayak. Adam anlaşmasını ona göre yapıyor senin gibiler de kazık attı deyip geçiyor. Milyar dolarlık firma anlaşmasının fotokopisini sana mı verecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite

quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Capcom verir ama hiç mi oyun geçmişin yok... Nintendo Gamecube konsoluna Capcom'un Resident Evil kazığını araştır bakalım anlarsın adam hala Sony oyununu vermez diyor...

Sf V pcye de çıkmadı mı? Hani bunun özeli.Demek ki "sadece" kelimesinin içi boşmuş

• 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.