Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.471
Cevap
28
Favori
86.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Street fighter v playstation exlusive
    Ama super street fighter v tamamen farklı oyun oluyor.

Exclusive sonradan xbox a çıktığımı görülmüş demiş mgs serisi çıkmadı mı 2-3

Oyunda ekstra bir seri çıkmayacağı duyuruldu. Ama oyun yapımcısı çok döner karakter ve içsel dünyası ile alakalı dönmeyi seviyor. Söz versede Super SF V olabilir lakin şuan söz konusu değil imiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Skylined

quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Street fighter v playstation exlusive
    Ama super street fighter v tamamen farklı oyun oluyor.

Exclusive sonradan xbox a çıktığımı görülmüş demiş mgs serisi çıkmadı mı 2-3

Oyunda ekstra bir seri çıkmayacağı duyuruldu. Ama oyun yapımcısı çok döner karakter ve içsel dünyası ile alakalı dönmeyi seviyor. Söz versede Super SF V olabilir lakin şuan söz konusu değil imiş.

Oyunun yapımcısı zaten başka alemlerde hala oyun gelir mi gelmez mi diye tartışmaya gerek bile yok Capcom bu herşey beklenir bu yapımcıdan yaptıklarının haddi hesabı yok para için eşeğini boyar at diye satar o derece....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite
    O da PC'ye çıktı ama turnuvalar hep Xbox'da yapılıyor SF'de. Capcom Sony'den tırtıkladı biraz sıra Microsoft'a gelir. Bu oyun Xbox'a çıksa orada oynamak istiyordum PS4'de oynamak işkence rezil PSN sistemi...

Burada bir parantez açıp şunu söylemek istiyorum. Hani PSN sistemi kötü, xbox live yağ gibi akıyor şeklinde bir düşünce varya oyuncular arasında, bu geçen nesilde oluşmuş bir kanı. Bu nesil itibariyle iki sistem arasında gözle görülür bir fark yok. Sıft denemek için xbox one aldım ve ne ping ne bağlantı kalitesi konusunda artı diyebileceğim birşey görmedim. Hatta xbox un gözbebeği Halo nun tek tük olan avrupa sunucularının bazılarını kapattığını okudum. Amerika kıtasına bağlanıp ciddi lag lı oyunlar oynadım. Live şu an amerika kıtasına hakim, konsolun satış rakamları da ortadadır.

• quote:

Orijinalden alıntı: delio

quote:

Orijinalden alıntı: Rubellite
    O da PC'ye çıktı ama turnuvalar hep Xbox'da yapılıyor SF'de. Capcom Sony'den tırtıkladı biraz sıra Microsoft'a gelir. Bu oyun Xbox'a çıksa orada oynamak istiyordum PS4'de oynamak işkence rezil PSN sistemi...

Burada bir parantez açıp şunu söylemek istiyorum. Hani PSN sistemi kötü, xbox live yağ gibi akıyor şeklinde bir düşünce varya oyuncular arasında, bu geçen nesilde oluşmuş bir kanı. Bu nesil itibariyle iki sistem arasında gözle görülür bir fark yok. Sıft denemek için xbox one aldım ve ne ping ne bağlantı kalitesi konusunda artı diyebileceğim birşey görmedim. Hatta xbox un gözbebeği Halo nun tek tük olan avrupa sunucularının bazılarını kapattığını okudum. Amerika kıtasına bağlanıp ciddi lag lı oyunlar oynadım. Live şu an amerika kıtasına hakim, konsolun satış rakamları da ortadadır.

Benim kişisel görüşüm Live'ın her zaman iyi olduğu yönündedir ve zor değişir konsolun az satmasının sebebi en başından beri izlediği yanlış hamleler ve stratejiler yüzünden yoksa az satmış diye bende mi konsolu evime sokmayayım adama gülerler. PS4'de de oyun oynarım Xbox One'da da ama online konusunda Sony hala sıkıntılı Store'lar arası DLC bölge farkını bile halledemeyen bir firma... Verdiği PSN PLUS oyunları zaten kötü. Live bu konuda çok daha iyi. Araştırabilirsin. Şehir dışındayken haberim oldu Live çökmüş uğraşıyorlar işte adamlarda çözüm arıyor Sony gibi 2 ay kapalı kalıpta dalga geçer gibi dandik oyunlar vermez en azından... Microsoft points bile hediye etmişliği vardır kullanıcılarına zamanında. Redeem code'lar verir vesaire... Sony'nin daha çok ekmek yemesi lazım bu kafayla giderlerse işleri zor gerçekten...

• oyun akici olmus. Yalniz alismam zaman alacak gibi. İstedigim hareketi her an yapamiyorum.yanlis hareketler yaptigim oluyor. Oyunda begenmedigim tek sey golgelendirmeler cizgi cizgi enteresan bir yapida goze batiyor birazcik. Survival modunda mi yoksa online maclarda mi bu oyuna alismak lazim bir onerisi olan var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dennis Jr -- 23 Şubat 2016; 12:21:21 >
  • Dennis Jr kullanıcısına yanıt
    Bence temel hareketleri survivalda öğrenip pekiştirdikten sonra sağlam maçlar yapılabilir onlinede. Yani düşündüğümüz hareketle karaktere yaptırdığımız hareketin aynı olması lazım, hangi hareketin nekadar mesafeden etkili olduğunu bilip ona göre çıkmak lazım hamleye birde merak ettiğim birşey var, oyunu ps4 te mi oynuyorsunuz, oyunlarınızda lag oluyor mu, tepkime süreleri nasıldır, tuş gecikmesi yaşadınız mı.

• m.emr_e M kullanıcısına yanıt
    Ps4 de oynuyoruz iki arkadas sun gece iki mac attik hic lag yoktu ama kesin bir kaniya varacak kadar oyun tecrubesi edinmedim sadece simdilik denk gelmedim laga diyebilirim. Tuslara bastiginda hareketi yapiyor her hangi bir gecikme soz konusu olmadi simdilik. İstedufim hareketi istedigim zaman yapamiyorum bu benim tuslara alisik olmamamdan kaynaklaniyor. shoryuken ozellikle izdirap benim icin birde ryunun superi zor .d fifada tum skilleri rahat rahat yapan adamim ogrenirim heralde diye dusunuyorum. ama en gec yazin ortalarina dogru madcatz in arcade fight stickini almayi planliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dennis Jr -- 23 Şubat 2016; 12:51:03 >
  • Karakter ds4 ün sol analog u ile mi hareket ediyor yoksa ds4 ün + kontrolü ile de hareket edilebiliyor mu?

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    İkisiylede haraket edebiliyor ama dpad ile ozel hareketleri yapmak neredeyse imkansiz.hareketleri yaparken ceyrek daire ,z sekli vs yapilmasi gerekiyor

Dpad dediğin ortadaki dikdörtgen dokunmatik alan mı

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Hayir en soldaki yon tuslari arti seklinde olan

Bu işin atası Arcade Stick, özü joystick de dpad dir. Analog ile olacak iş değil. Dpad e alışmanı öneririm.
  • online oynamıyorum sf serisini.buna rağmen destek olma adına almıştım oyunu ilk çıktığında.adamlar sonra super çıkardı upgrade imkanı tanımadılar birde onu

aldık.ultra çıkınca almadım artık.steam indirimlerinde bakıyorum tüm oyun 30 lira ulta upgrade 15 lira.sömürmeyi seviyor firma.

sf5 i denedim biraz.tüm karakterler aynı oynanış stiline geçmiş gibi geldi.yani dairesel hareketlerle oynanıyor oyun.sf 4 göre e daha kolay geldi.
  • Skylined kullanıcısına yanıt
    Normalde dpad le oynuyordum mk yi ama hadokenleri vs dpadle nasil yaparim hi bir fikrim yok siz dpad ile oynuyorsaniz bana yardimci olursaniz sevinirim pan denzjr eklerseniz hem oynariz hem tecrubelerinizden yararlanmis olurum. Yaza kadar mecbur kolla devam edicem yazinda sticki alacagim.

Bizim ömrümüz o + de hareket yapmakla geçti zaten + yoksa oyunu almam. İşin ustalığı orada zaten. Arcade stick olsa o daha kolay olurdu eski atari salonlarında az mı jeton harcadık o zamanlar online olayı da yoktu

Cevabınız için teşekkür ederim. Yakın zamanda bende almak istiyorum ps4 için .stick dediniz eski zamanlara gittim atari salonuna. Ne günlerdi. Ozaman da seyirciler bile olurdu yanlarımızda, sanki ringe maça çıkıyormusum gibi hissederdim

• Arkadaşlar burada baya lafı geçmiş , araştıran arkadaşlarda olmuş. Ps 4 uyumlu eski sega mega drive kontrolcüsü formatında 3 üstte 3 altta tuş takımı bulunan bir joystik var mı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: TheUnderTaker-

Arkadaşlar burada baya lafı geçmiş , araştıran arkadaşlarda olmuş. Ps 4 uyumlu eski sega mega drive kontrolcüsü formatında 3 üstte 3 altta tuş takımı bulunan bir joystik var mı acaba ?

http://www.amazon.com/HORI-Fighting-Commander-Controller-PlayStation-4/dp/B00TKLFES8
  • MrBeyaz kullanıcısına yanıt
    Eyvallah abi sağol

• TheUnderTaker- kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, fight gamepad diye aratırsan bir ton marka modele ulaşabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.