Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.471
Cevap
28
Favori
86.859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yalnız ps3 deki Sf olayındaki gibi Sony serverları düzeltmeyip oyunun online kısmında sorun çıkarsa Capcom bu exclusive anlaşmasından pişman olabilir

Geçen nesilde SF konusunda en iyi online altyapı Xbox da idi. En sorunsuz SF oynanışı ve en pro oyuncular Xbox daydı.

Ona göre Sony'nin oyun çıkana kadar online kısmını adam etmesi lazım. Gerçi Capcom ve Sony'nin ilk testi ilk baharda Ps4 e USF 4 çıkınca olacak bu konuda

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

quote:

Orijinalden alıntı: Mactavish-

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

0:56 guard break geri gelmiş sanırım alphadaki gibi

Sence nasil gözüküyor oyun ?

20 kere izledim videoyu birşey anlayamadım 0:37'de alphadaki vism gibi bir hareket de var sanırım,net görebildiğim birtek guard break ve break walls oldu, sf x tekkendeki gibi özellikle tekken charlarında olan ağır frame combolar var gibi (0:59) yani nette saliselik takılma olsa çıkmaz bu combolar ki sfnin işi bu plink yapacaz artık paso arcade stick şart, mortal kombattaki x-x-o-o yap 4 hit combo çıksın yok öyle street fighter'da her combo frame.

Birkaç gameplay daha lazım tam çözemedim oyunu.

Oyunu ogrenmemiz uzun anlasilan. Sf4 den farklari olsunda bir sey istemiyorum olmadi aliriz arcade stick i.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cikis tarihi duyuruldumu

• Herkese hayırlı olsun. Nesil yavaştan yavaştan açılıyor.

Oyunun One için duyurulmaması ise baya ilginç. Xbox'dada baya oynayanı var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak_YILDIZ

Cikis tarihi duyuruldumu

Belirli bir tarih yok şimdilik

• quote:

Orijinalden alıntı: zack06

Oyun pc ile ps4 de aynı serverda olacakmış Kapışmalara doyum olmayacak desenize

Sen önce bir street fighter oynamayi ögren

• KOJIMA06 kullanıcısına yanıt
    yav he he
  • quote:

yav he he

Coşkun abi
    Bloodborne ve SF5 e beklerim artık yakışır sana bi PS4.
  • quote:

yav he he

Ne oldu emrecuk relax :)

• Mactavish- M kullanıcısına yanıt
    Bloodborne geldiğinde almış olurum ps4 ama ff15 ile aynı zaman da çıkacağı için pas geçebilirim bloodborne oyununu.

Birde şöyle bir şey var ; share olayı ile bloodborne almasam bile oyunu arkadaşlarla beraber oynayabilirim istediğim zaman ya da beni oyuna çağırdıkları zaman

sf 5'e gelince 4 gibi bırakmam artık arkadaşlarla ve seninle kapışırız. Bizim gruptakiler hep aynı seviyede ne de olsa :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zack06 -- 8 Aralık 2014; 14:09:16 >
  • quote:

Bloodborne geldiğinde almış olurum ps4 ama ff15 ile aynı zaman da çıkacağı için pas geçebilirim bloodborne oyununu.

Birde şöyle bir şey var ; share olayı ile bloodborne almasam bile oyunu arkadaşlarla beraber oynayabilirim istediğim zaman ya da beni oyuna çağırdıkları zaman

sf 5'e gelince 4 gibi bırakmam artık arkadaşlarla ve seninle kapışırız. Bizim gruptakiler hep aynı seviyede ne de olsa :)

Share olayi upload in iyiyse olabilir o dedigin.
    Ff15 yakin mi ya çıkışı ben daha var biliyordum.
    Sf5 turnuvası yaparsak güzel olur ya bayada unuttum oyunu bakalim çıksinda toparlarim kendimi baya.

Benim upload 5 mbit umarım sorun çıkmaz. Arkadaşlar ttnet üzerinden denemişler sonuç felaket :(

Mart ayında çıkacak diye biliyorum hatta ff type zero da o aralarda çıkacak sanırım. Ya da karıştırmış olabilirim type zero ile 15'in çıkış tarihini.

Evet sf de takılırız ya güzel olur. Oyunu olmayana share yaparız:)
  • quote:

Benim upload 5 mbit umarım sorun çıkmaz. Arkadaşlar ttnet üzerinden denemişler sonuç felaket :(

Mart ayında çıkacak diye biliyorum hatta ff type zero da o aralarda çıkacak sanırım. Ya da karıştırmış olabilirim type zero ile 15'in çıkış tarihini.

Evet sf de takılırız ya güzel olur. Oyunu olmayana share yaparız:)

Valla abi share en guzel sen yapabilirsin upload hizin iyi çünkü. Yani senden gecinmek zorunda bunu yapan.

Gecinsin sıkıntı değil

• KOJIMA06 kullanıcısına yanıt
    Vayy vayy vayy efsane street fighter tayfası toplanmaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

Vayy vayy vayy efsane street fighter tayfası toplanmaya başladı

Hala ps3deyim sen nerelerdesin :)

• Street Fighter V - Gameplay Trailer | PS4

• quote:

Orijinalden alıntı: venomstr

Street Fighter V - Gameplay Trailer | PS4

Bütün oyun ya zıplayarak yada birşeyler fırlatarak geçiyor.İyi oynayan değil,acizce oynayan her oyunu kazanıcak sanırım.

• Street Fighter V Announcement Trailer - Exclusive to PS4 & PC

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 8 Aralık 2014; 23:13:15 >
  • Yarın ilk mesajı düzenlesem iyi olur sanırım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.