Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (166. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.471
Cevap
28
Favori
86.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    28 karakter yazıyor açıklamasında. Bence de en mantıklısı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Bu arada arcade edition alacaklara duyuru. Sayet ana hesabınız oyunu satın alacaciginiz hesaptan farkli ise, karakterleri ana heaapta kullanamiyorsunuz. Sebep sicmik capcom fighting network.
    Bu yüzden oyunu bıraktım.
  • Beyler,

Ryu'nun(muhtemelen ken'inde) bi oryuken hareketi var, once sağ kolla çakıyo hava donuyo solla çakıyor.
    Bu nasıl yapılıyor??
  • Arkadaşlar yeni patch ile gelen , bu ismin altında simge ekleniyor dövüş sırasında görünüyor. Onu nasıl elde ediyoruz bilen varmı?
  • memnunov kullanıcısına yanıt
    R1+üçgenle yapılan mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler rank in altinda ki ismi nasil yaziyorsunuz?

Kirmizi okla gosterdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi memnunov -- 21 Ekim 2018; 13:52:33 >
  • memnunov kullanıcısına yanıt
    Bilen varsa bende merak ediyorum
  • 10 saat bekleyip bir rakip buluyorum, rakip bulmuşken aynı adamla rövanş yapayım tekrar beklemeyeyim diyorum ama ne zaöan rövanş seçsem lag'dan oynayamıyorum oyunu. USF4"ün online hali kesinlikle daha iyi, SF5 aldım diye satmıştım, bin pişmanım.

• Valla sizi bilmiyorum ama bende oyun buluyor pek sorun yaşamıyorum
  • Merhaba arkadaşlar. Bu oyunu nasıl 2 kişi oynayabiliriz. 2. kolu cihaza konuk olarak tanıttım ama oyun içerisinde versus moda girdiğimde 2. kolu aktif edemiyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
  • sf efsanesi... maalesef bu oyunlar artık geliştiremiyor birkaç karakter eklemesi yapıyorlar dönem dönem biraz da grafik iyileştirmesi onun dışına çıkamıyorlar...
  • Selamlar oyunu yeni aldım ama V-Trigger, V-Reversal, V-Skill birde bunların 1 - 2 diye versiyonları var bunlar nasıl kullanılır kısaca anlatabilirmisiniz.
  • Selamlar cumartesi akşamı MK11 ödüllü SFV online turnuvası var, 29 kişi katıldı bile son 3 kişi katılmak için tüm detaylar facebook gruba bekleriz.

https://www.facebook.com/groups/784034941741310/?ref=share

• Arkadaşlar sormak istediğim normal versiyonu satın alsak sadece kendi sürümümüz ilemi maç aratıyor? Yani Arcade edition olanlar ile maç buluyormu ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selam arkadaşlar normal sürüm ile arcade edition arasında ne fark var , normal sürümde de arcade eklentisi update ile gelmiyor mu zaten?
  • aarda06 kullanıcısına yanıt
    Normal de alsan arcade versiyonuna güncelleme yapacak sistem. Karakter mekan vs bazıları normal sürümde kilitli olacak ya dlc almak zorunda kalacaksın ya da tek tek beğendiğin karakter mekanları psn den alacaksın. Sagat sende kilitli olacak mesela ama sagatı alan senin karşında online olarak gelebilecek senin seçemediğin mekanı rakip olarak gelen seçebilecek o mekanda oynayabileceksin

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Anladıklm hocam o halde normal sürüm benim için kâfi çünkü sadece ken ile oynuyorum yıllardır :) Peki oyuncu durumu nasıl maç bulmak zormu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aarda06 kullanıcısına yanıt
    Ben en son oynadığımda çok fazla beklemiyordum online da rahattı. Ken var standart pakette. 2 3 karakteri de oyun içi yaptıklarınla açabiliyorsun sonrası ise karakter mekan açmak çok zor resmen adamlar istiyorsan parayla alacaksın diyor

• Arkadaşlar selam evimde internet yok akıllı telefondan hallediyorum herşeyi. PS4 ü zaten exclusive oyunlar ve tüm dövüş ve yarış oyunları için aldım ki zaten online oyunu hem aşırı hırs dolu insanlardan ötürü sevmem ve iş güç inanılmaz vakit alıyor. Geçenlerde Street fighter 5 arcade edition aldım ama çoğu karakter kapalı. Sanırım online ve single mode oynayarak kazanıyoruz bu karakterleri açmak için gerekli fight money'yi yabancı bir forumda okuduğum kadarıyla. Fakat karakterleri nereden aktif ediyoruz fight money birikince ? Shop sekmesi gördüm ama online bağlantı istiyor. Erişim şansım yok mu acaba kapalı karakterlere hiç bir şekilde ?

Saygılarımla.

• rick dangerous kullanıcısına yanıt
    Online olman şart karakteri açmak için çünkü açtığın karakter psn hesabına kaydedilecek tabi online rütben de. Fight money 3 4 karakterden sonra işe yaramıyor çünkü kazandığın her maçtan 50fm alıyorsun 1 karakter bazen 100.000fm oluyor. Yani tüm karakterleri fm ile açmak imkansız gibi bişey. Yeterli fm birikince karakterin üzerine gelince seçersin sonra satın alma sayfası gelecek fm yeterli ise alırsın ama yanlış hatırlamıyorsam tüm karakterler fm ile alınmıyor bazılarını kredi kartınla psn den alman gerekiyor

• 
Sayfa: önceki 164165166167168
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.