Şimdi Ara

STREET FIGHTER V ARCADE EDITION '16 OCAK 2018' (PLAYSTATION ANA KONU) (168. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.472
Cevap
28
Favori
86.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Onlinedan 50 düşüyor. Oyun içinden düşen FM ile 2 karakter açılabiliyordu sanırım. Karakterlerin hikayelerini bitirince düşüyor ama sonrası online

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben street fighter 5 arcade çıktığı zaman almıştım yani ücretli kullanıyorum bu online maç yapmadan önce çıkan reklam neyin nesi??!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boRa. -- 28 Nisan 2019; 7:11:13 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mortal kombat 11 çıktı ama yine en iyisi street fighter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ultrAslan-BH

Oyun bu ekrandan sonra basa donuyor ardindan yine yine ve yine bu nasıl vir mantıktır ya ayıptır...
    Arkadaslar sorunu hala çözemedim

• Street Fighter V: Arcade Edition - Kage Reveal Trailer

• şu sıralar street fighter 5 i çok oynayan var heralde, çabuk oyuncu buluyor ranked da
  • quote:

Orijinalden alıntı: boRa.

Ben street fighter 5 arcade çıktığı zaman almıştım yani ücretli kullanıyorum bu online maç yapmadan önce çıkan reklam neyin nesi??!!
    Fakirlikten

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Fakirlikten

Alıntıları Göster
    Hocam söle basalım parayı 😂
    Nasıl oluyor para verdik aldık ücretsiz değilki oyun ?!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boRa. -- 30 Nisan 2019; 9:48:55 >
  • Bu supported uniqulo nedir beyler ?!

• Bir sorum daha var ben bütün karakterleri açmadan onlara karşı oynayabiliyormuyum mesela sagat’ı satın almadım ama ona karşı oynayabiliyormuyum

• Beyler ben geçen sene aldım diye hatırlıyorum (arcadeyi) şimdi oynamadan önce reklam çıkıyor supported bilmemne sonra düşündüm ücretsiz indirdim heralde dedim birde yukarda arkadaş fakirlikten dedi şüphe girdi aklıma, reklam neyin nesi anlamadım bayağı oynuyorum oyunu yani ücretsiz olsa çoktan biterdi süresi heralde reklam sizdede çıkıyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boRa. -- 30 Nisan 2019; 21:14:21 >
  • ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu ben de yaşıyorum hocam siz bir çözüm yolu bulabildiniz mi acaba hala aynı durum mu?

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt
    Hocam geçici bir çözüm mü buldum bilemiyorum ama şimdilik bu sorunu çözdüm gibi. Bu resimdeki hata ekranı geldikten sonra internet bağlantımı kestim ve bir süre sonra tekrar internete bağlandım sorun olmadan oyunu oynayabildim.

• aLdacTrack kullanıcısına yanıt
    Cok sagolun deniyeceğim ben bir cozum bulamadim su ana kadar

• Arcade edition indirimde 89 lira şu an, almak isteyen olursa ortak olurum

• Beyler 50 mbit fiber kullanıyorum diğer hiç bir online oyunda ping lag loss hiçbir sorunum yok street fighter 5 acayip kasıyor bide yukleme süreleri çok uzun adam bulması onlinede çok uzun ondada takilmaktan oynanmiyor PS4 pro kullanıyorum var mı böyle sorun yaşayanlar sf4 atabiliyor ve onlinede çok daha başarılı garip

• https://9gag.com/gag/a1Q6Bxb/ryu-vs-ken-god-match

zehri bırakıp kaçayım. 3rd strike sevenler baksın.
  • E. Honda, Lucia ve Poison 4 Ağustos'ta Street Fighter V: Arcade Edition'a Eklenecek

Street Fighter V: Arcade Edition yeni karakterleri E. Honda, Lucia ve Poison karakterleri 4 Ağustos'ta oyuna eklenecek. Ayrıca yeni dövüş sahnesi “Honda Sento” da eklenecek.

5 Ağustos'ta Capcom “Summer 2019 Character Bundle” paketini yayınlayacak.

Bu duyuruların muhtemelen 2 - 4 Ağustos tarihleri arasında Las Vegas'ta Mandalay Bay'de düzenlenecek sadece dövüş oyunlarına adanmış yıllık turnuva Evo 2019 etkinliğinde yapılması planlanıyordu fakat Steam sayfası üzerinden sızdırıldı ve ardından Capcom da resmi olarak doğruladı.

Street Fighter V: Arcade Edition PlayStation 4 ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda. Oyuncular 1 Ağustos - 11 Ağustos tarihleri arasında oyunu ücretsiz olarak deneyebilecek.

E. Honda, Lucia ve Poison karakterlerinin oynanış fragmanlarını aşağıdaki oynatıcılardan izleyebilirsiniz.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-E_Honda_Lucia_ve_Poison_4_Agustosta_Street_Fighter_V_Arcade_Editiona_Eklenecek-95276.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 1 Ağustos 2019; 18:59:19 >

• Venomstr kullanıcısına yanıt
  • Şu oyuniçi içeriklerin sadece tek bir accounta özgü olması büyük eksik. Ana hesabim uk trden aldığım içerikleri kendi hesabimda kullanamiyorum

• 
Sayfa: önceki 166167168169170
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.