Şimdi Ara

Street Fighter IV [Ana Konu | Rehber,Turnuvalar,Haberler] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.829
Cevap
1
Favori
88.682
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: bjkartal85

bu yabacı sitelerdeki fight stickler tr de satılıyormu acaba bilen var mı arkadaşlar???ayrıca collector's edition tahtakaleye veya benzeri yerlere gelir mi acaba???

arkadaşım stick ler ayın 20 sinde çıkıcak , bende collector u beklicem , özel indirilebilir içerik olacakmış sanırım collector e özel
  • TV'm tüplü olduğu için sorun yok
  • Ben Sanmıyorum Bölge Kodu İle Görüntünün Alakası Olacağını...

Sonuçta Bir Oyun Neyse Odur,Ayrıca 3.Bölgede Japonya Oluyor En Gelişmiş Ülkelerden Birisi Heralde Sadece O Bölgeye 720p Çıkaracak Halleri Yok...

Önemli Olan Online Aslında,3.Bölgede Bakıyorum Herkez Japon.Acaba 2.Bölge ve 1.Bölgelerle Rahat Oynayabilicezmi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 13 Şubat 2009; 19:39:23 >

• bi kaç ss fln koyunda gorek bı oyunu ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 13 Şubat 2009; 20:44:12 >
  • Valla Benim Çektiğim Resimden Hayır Gelmez,İyi Bir Fotoğraf Makinası Olan Arkadaş Lazım...

Oyun Muhteşem Başka Birşey Demiyorum...
  • Farketmez Senceru hocam koy sen ss,bu arada diğer fifa turnuvalarınada seni bekliyorum.
  • Bugün ben de oyunu aldım..Capcom gercekten iyi iş cıkarmıs, oyun harika..
  • ırmaktoysland e gelmiş oyun
  • Arkadaşlar sinirlerlerim acayip bozuldu ya hiç kimseyi yenemiyorum arcade mode mediudma acayip acemiyim ben nasıl combo yapıcam? Yani birkaç tane söyleseniz yeter site vermiş birisi hiç anlamadım.
  • oyun fecı olaganustu helel capcom efsaneye bu yakışırdı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Prince*

Arkadaşlar sinirlerlerim acayip bozuldu ya hiç kimseyi yenemiyorum arcade mode mediudma acayip acemiyim ben nasıl combo yapıcam? Yani birkaç tane söyleseniz yeter site vermiş birisi hiç anlamadım.

Abi Sen Ne Yapmışsın Ya Direk Easiest'e Çekin Ayarı Sondaki Gelen Adamda Kafayı Yiceksiniz 7 Saat Uğraştık Öldürmek İçin Easy'de Bile... Easiest'te Pek Zorlanıcağınızı Düşünmüyorum... Aklınız Varsa Easy veya Medium'da Oynamayın,Ben Oynadım Bir Tane Kol Parçalıyodum.Son Gelen Seth 1.Round'da Hiç Zorlamıyor Ama Bir Kere İndirdikten Sonra Adam Ne Oluyorsa Resmen Azıyor...

• quote:

Orjinalden alıntı: Senceru

quote:

Orjinalden alıntı: Prince*

Arkadaşlar sinirlerlerim acayip bozuldu ya hiç kimseyi yenemiyorum arcade mode mediudma acayip acemiyim ben nasıl combo yapıcam? Yani birkaç tane söyleseniz yeter site vermiş birisi hiç anlamadım.

Abi Sen Ne Yapmışsın Ya Direk Easiest'e Çekin Ayarı Sondaki Gelen Adamda Kafayı Yiceksiniz 7 Saat Uğraştık Öldürmek İçin Easy'de Bile... Easiest'te Pek Zorlanıcağınızı Düşünmüyorum... Aklınız Varsa Easy veya Medium'da Oynamayın,Ben Oynadım Bir Tane Kol Parçalıyodum.Son Gelen Seth 1.Round'da Hiç Zorlamıyor Ama Bir Kere İndirdikten Sonra Adam Ne Oluyorsa Resmen Azıyor...

Hah iyi yaw :D Benim gibiler de varmış abi çok zor yaw :D öyle böyle değil..Çok çalışmamız gerek çok :D

• Yalnız Ben Olayı Artık Çözdüm Tabii...

Online'a Gelen Herkeze Akuma'nın 28 Hit'lik Ultra Combosunu Tattırabilirim...
  • Bölge çok farkedermi yaw?
    Bölge kilidi varmı, 3. bölge alsam kadıköyden, pal olanlarla oynayamayacakmıyım?
  • Onu Henüz Bilemiyoruz Dostum Zaten Piyasada Şuan Sadece 3.Bölge Var...
  • quote:

Yalnız Ben Olayı Artık Çözdüm Tabii...

Online'a Gelen Herkeze Akuma'nın 28 Hit'lik Ultra Combosunu Tattırabilirim...

Taktiklerini bekliyorum dostum :D Bende combo yapmak istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cannibalz -- 13 Şubat 2009; 23:03:04 >

• quote:

Orjinalden alıntı: zack06

bu japonlarda oynamayı bılmıyor mubarek :)

japonlardan sonra bide biz aldık nasibimizi senden akşam akşam.
    ALLAH ne verdiyse tekmeledin beni yaw
    arkadaşlar şaka bi yana bu gün oyunu aldım .oyun gerçekten mükemmel diyebilirim .
    efsaneye yakışan bi oyun olmuş.fazlası var eksiği yok .o derece yani.
  • Bütün DonanımHaber Olarak Oyunu 3.Bölge Alırsak Online'da Sıkıntı Çekmeyiz Arkadaşlar...

Prince Şöyle Bir Master Olalımda Ondan Sonra Başlarız Taktik Vermeye...

_2FAST4U_ PSN Neydi Ekleyelim Listeye...
  • arkadaşlar ana 16 karakterle oyunu bitirdim . seth açılmadı . açılan yeni 6 karakterle de bitirdim oyunu ne akuma ne de diğer eleman açıldı . bi fikri olan var mı ?
  • quote:

Bütün DonanımHaber Olarak Oyunu 3.Bölge Alırsak Online'da Sıkıntı Çekmeyiz Arkadaşlar...

Prince Şöyle Bir Master Olalımda Ondan Sonra Başlarız Taktik Vermeye...

_2FAST4U_ PSN Neydi Ekleyelim Listeye...

psn erol34

listede ekliyim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.